-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Chyba trzeba. Może teraz na mazowieckie - chyba jeszcze nie miał? Lobaria mi mówiła kiedyś przez tel, że można jej podawać telefon, bo Klaudia często nie ma jak odebrać, to może dawać Lobarii? -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To rzeczywiście rarytasy tam u Was :D :D -
Oooo, to super :) Masajek będzie miał swoje portfolio :cool3::diabloti:
-
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='martasekret']poszedł grosz ode mnie rozumiem, że "Bezimienna" zwraca uwagę i wywołuje jeszcze większe współczucie wśród ludzi, ale może jednak nadać jej "normalne" imię...? Rona, Dalia, Masza, Alma, Greta, Tajga....[/QUOTE] Też tak uważam. A może Talia - Talinka? -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kurcze,może się uda, trzymam kciuki!!! -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
To co z tymi ogłoszeniami? :razz: -
[quote name='asiuniab']a Masajek na 20 - go lipca jest umówiony na kaaaaaaaastrację;[/QUOTE] Oj, to będziemy trzymać kciuki ;) ładne zdjęcia chętnie zobaczymy - do ogłoszeń wrzucimy ;)
-
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
Jaki słodziak!!!! :)))))))) Porobię ogłoszenia na dniach tylko proszę o podnoszenie wątku żeby nie przepadł ;) -
Mój jamnik też chudł przy chorobie serca, pod koniec życia wyglądał jak chodzący szkielet.... po prostu serce nie pompowało dobrze krwi i nie odżywiało przez krew organizmu... Ale miał nas mimo tej potwornej choroby, nigdy nie zapomnę jego ostatniego spojrzenia....
- 876 replies
-
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Podniosę narazie.... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ja porozsyłam tylko mam jeszcze jedną sunię do rozsyłki, jak skończę to się zajmę nimi i Barrym. -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Z takimi zdjęciami to można robić ogłoszenia! -
[B]Czy ktoś może porobić jeszcze ogłoszenia Kukiemu???[/B] Ja nie wyrabiam, mam jeszcze chore króliki, z którymi jeżdżę co dzień do lecznicy. Tyle nas jest, niech ktoś pomoże.... [B]Moje ogłoszenia:[/B] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] adsy.pl [url]www.lento.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.piesek.org[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.katowiczak.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.wzabrzu.com[/url] [url]www.ogloszenia.e-gratka.info[/url] [url]www.otiz.pl[/url] [url]www.iogloszenia.net[/url] [url]www.sprzedajemy.pl[/url] [url]www.myogloszenia.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url]
-
[quote name='AtaO']Leoś, jak pięknie sobie radzisz w basenie. Super psiakczku:)[/QUOTE] Słodko wygląda w tym baseniku :) Jest przepięknym psem.
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']ale byłby numer, gdyby znalazła dom jeszcze przed wyjazdem do Mazowszanki :) Ja miałam taki przypadek - śliczna kudłatka jechała do mnie na dt, tymczasowo zatrzymała się na kilka dni u dziewczyny Mycha101, ta ja wzieła do pracy i .... mało się o nią ludzie nie pokłócili :)[/QUOTE] Hehe, dobre :) Kurcze, pewnie trochę odczuwa to, że miała maluszki, ale minie jej to, dostaje leki, będzie dobrze. -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
__Lara replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Odpowiedziałam jak byłam poprzednio, ale widzę, że wcięło. To nie tylko Borys jest w takiej sytuacji, ale również Aszka . Na wątkach pusto.[/QUOTE] Mogłabym powysyłać zaproszenia na watek, pozbierać też na fb -zrobić wydarzenie. -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesteście niesamowici!!! :) -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam!!!!!!