Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Kinia1984']nowe wpłaty na konto chłopaków: Lida 150 zł- wielkie dzięki, ta wpłata pozwoliła zapłacić sierpień do końca aryste- 10 zł IX StanisławP.- 111 zł Magda_k - 30 zł VIII, IX i jednorazowe 10 zł Monika z Katowic - 10 zł IX Ania-tygrysiczka - 10 zł IX Yana - 30 zł IX i jednorazowe 10 zł Serdecznie dziękuję:) Stan na 23.09 to 120 zł.... za miesiąc minie 3 lata jak chłopaki szukają domów...[/QUOTE] Aż nie mogę w to uwierzyć....
  2. Fajnie, że trochę porządku robi się na wątku, bo żeby dostać pomoc od jakiejkolwiek skarpety najpierw musi być rozliczenie na wątku w jednym poście i ogólny porządek ;)
  3. Dziękujemy pięknie Selengo!!!! Jesteś prawdziwym Aniołem!!!!!
  4. Ja również :( ciekawe jak sobie radzi :( :( :(
  5. Ja jestem za pomocą kociakom! :)
  6. Ale śliczny jest, ta sierść! :D
  7. Widać, że jest szczęśliwy :) :) :) :) :)
  8. Monika89, bardzo dziękuję, że dbasz o finanse Pauruni :D Dzisiaj popołudniu poleci do Ciebie opłata za kolejny miesiąc dt oraz zaktualizuję rozliczenie na wątku :) A jak nasza Paurunia? :)
  9. Ale się cieszę, że się tak świetnie dogadują z kocim rezydentem :D jakbym wiedziała to bym wcześniej zakocionym ludziom Aszkę podsyłała przy okazji adopcji Kukiego :eviltong: ale tak by do Was nie trafiła, więc dobrze się stało :D :D :D Bardzo się cieszę, że ją tak mocno już pokochaliście :) niech żyje u Was do końca swoich dni :) A lika1771 powinna dostać bukiet kwiatów za comiesięczne utrzymywanie Aszki! Gdyby nie lika1771 to nie wiadomo co by dzisiaj z Aszunią było! ;) Jeszcze trochę i zwierzaki będą zasypiać przytulone do siebie :D :D :D
  10. Trzymam za to kciuki!
  11. Wow, Goya na smyczy :D :D :D :D
  12. Dobrze, że chociaż tą stajnię mają :/
  13. Czekamy na bezpośrednią relację właścicieli :D Dziękujemy ZuziuM za te informacje :D :D :D
  14. Dobre i tyle. Żal psiaka :( :( :( :( :( pierwsza noc w schronie, masakra :( :( :(
  15. To czekamy aż klatka dojdzie od Randy. Kurcze, też nie wiem jak to będzie z tym łapaniem - dwa na raz, czy najpierw jeden potem drugi.
  16. [quote name='Lobaria']Jakiś marazm tu zapanował. Trzeba konkretów.[B] Ile pieniędzy ma Aramis na koncie?[/B] Czy wystarczą na miesiąc u Jamora i skomplikowany transport? Bo transport się znajdzie.[/QUOTE] No właśnie co jest cioteczki? Tyle nas tu było i tak jakoś ucichło.
  17. I jest. ciotki, jest macho :)
  18. [quote name='asiuniab']matulu, ten Liderek chętnie by zagrzał tyłeczek u jakiejś pani emerytki, na kolankach; może trzeba mu zrobić plakacik i powywieszać, bo takie Panie to do netu nie zaglądają ( tzn. nie wszystkie)???[/QUOTE] Oj, to prawda :)
  19. To fakt, trochę fryzjerstwa by mu się przydało.
  20. Jest przepięknym owczarkiem :)
  21. Ale ten czas leci - pamiętam Wasz ślub - zdjęcia - a tu już córa urosła :) Niby było to niedawno ;)
×
×
  • Create New...