[quote name='Kinia1984']nowe wpłaty na konto chłopaków:
Lida 150 zł- wielkie dzięki, ta wpłata pozwoliła zapłacić sierpień do końca
aryste- 10 zł IX
StanisławP.- 111 zł
Magda_k - 30 zł VIII, IX i jednorazowe 10 zł
Monika z Katowic - 10 zł IX
Ania-tygrysiczka - 10 zł IX
Yana - 30 zł IX i jednorazowe 10 zł
Serdecznie dziękuję:)
Stan na 23.09 to 120 zł....
za miesiąc minie 3 lata jak chłopaki szukają domów...[/QUOTE]
Aż nie mogę w to uwierzyć....
Fajnie, że trochę porządku robi się na wątku, bo żeby dostać pomoc od jakiejkolwiek skarpety najpierw musi być rozliczenie na wątku w jednym poście i ogólny porządek ;)
Monika89, bardzo dziękuję, że dbasz o finanse Pauruni :D Dzisiaj popołudniu poleci do Ciebie opłata za kolejny miesiąc dt oraz zaktualizuję rozliczenie na wątku :)
A jak nasza Paurunia? :)
Ale się cieszę, że się tak świetnie dogadują z kocim rezydentem :D jakbym wiedziała to bym wcześniej zakocionym ludziom Aszkę podsyłała przy okazji adopcji Kukiego :eviltong: ale tak by do Was nie trafiła, więc dobrze się stało :D :D :D
Bardzo się cieszę, że ją tak mocno już pokochaliście :) niech żyje u Was do końca swoich dni :)
A lika1771 powinna dostać bukiet kwiatów za comiesięczne utrzymywanie Aszki! Gdyby nie lika1771 to nie wiadomo co by dzisiaj z Aszunią było! ;)
Jeszcze trochę i zwierzaki będą zasypiać przytulone do siebie :D :D :D
[quote name='Lobaria']Jakiś marazm tu zapanował. Trzeba konkretów.[B] Ile pieniędzy ma Aramis na koncie?[/B]
Czy wystarczą na miesiąc u Jamora i skomplikowany transport?
Bo transport się znajdzie.[/QUOTE]
No właśnie co jest cioteczki? Tyle nas tu było i tak jakoś ucichło.
[quote name='asiuniab']matulu, ten Liderek chętnie by zagrzał tyłeczek u jakiejś pani emerytki, na kolankach; może trzeba mu zrobić plakacik i powywieszać, bo takie Panie to do netu nie zaglądają ( tzn. nie wszystkie)???[/QUOTE]
Oj, to prawda :)