O, to super, że ma kolegę :D :D :D
Przy okazji - zajrzyjcie proszę, głodzony, na łańcuchu, na tym zimnie :( zbieramy na transport.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-potrzebne-wsparcie-na-transport-i-karm%C4%99[/url]!!