[quote name='Aga-ta']no, wlasnie wiem, ale w jej przypadku - niestety... Jak uda mi sie czegos wiecej dowiedzie uzupelnie informacje[/QUOTE]
Dowiedz się, proszę, trzeba jej pomóc! :(
Świetnie, że Omega zdrowieje :D
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/429314_467997189897960_1626705830_n.jpg[/IMG]
Jakie stadko, ile "Ras" :D