Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Lecę na bazarki :) co u Rumby?
  2. Chyba trzeba rozreklamowac to allegro.
  3. To juz dzisiaj - czekam w napięciu na relację.
  4. [quote name='giselle4']napisalam do rodzinki Kukiego i czekam na wiesci i fotki:)[/QUOTE] Czekamy! :)
  5. No to rzeczywiście trzeba mu szukać domku. Szkoda, że nie lubi małych dzieci :/
  6. Co z ogłoszeniami???? może coś wykupić?
  7. [SIZE=3]No właśnie, tym bardziej, że suńka ma już swoje lata, a wiadomo, że z adopcjami starszych psów ciężko :/[/SIZE]
  8. Ale super, że Ciapek u Was zostaje :D :D :D
  9. jak 3kg, zartujecie? :diabloti:
  10. :) Fajnie, że się tak szybko zaklimatyzowała :D To super, że śmigacie po Dolince :)
  11. [quote name='Aga-ta']no, wlasnie wiem, ale w jej przypadku - niestety... Jak uda mi sie czegos wiecej dowiedzie uzupelnie informacje[/QUOTE] Dowiedz się, proszę, trzeba jej pomóc! :(
  12. Tam czeka na niego domek? :D coronaaj kochana, jak to jest z przewożeniem psiaków samolotem?
  13. Jaka odmiana :D :D :D "Zabić" tego co jej to zrobił :angryy::angryy::angryy:
  14. Biedna Arkadia :( :( :( co za potwory :( :( :(
  15. Smutne to strasznie.....
  16. Świetnie, że Omega zdrowieje :D [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/429314_467997189897960_1626705830_n.jpg[/IMG] Jakie stadko, ile "Ras" :D
  17. Gizmo, czekamy na telefony :D
  18. Jak kaczuszka :D :D :D
  19. :) I musimy je intensywnie ogłaszać, tak jak napisała Ginn.
×
×
  • Create New...