[quote name='KateBono']Próba złapania Gacka nie powiodła się, uciekł znowu..........ale pani z portierni mówiła ,że on wraca i miejmy nadzieję ,że wróci.Trzyma się tego miejsca od dwóch dni.Potrzebna byłaby większa ekipa do złapania Gacka. Cała nadzieja w zuzolina - może do niej podejdzie i nie będzie uciekał.[/QUOTE]
Do zuzoliny na pewno by podszedł - miałam tak samo z jedną sunią ze schronu, którą wyadoptowaliśmy. Siedziała w krzakach, albo gdzieś się chowała, jak mnie zobaczyła (zajmowałam się nią w schronie) to przybiegła do mnie :)
Nie można stwierdzić, że to była zła adopcja, bo do mieszkania... mógł się zgubić u każdego... jacy są właściciele wyszło w praniu...