Hej wszystkim! Znalazłam kociaka w Zabrzu wysiadając przed pracą... jest mega oswojony, ale cały brudny, wychudzony, zaniedbany :( nie mam co z nim zrobić, a w schronie panują choróbska i kociaki umierają :( Pomóżcie...
Obecnie siedzi w pracy, zjadł moje śniadanie, wypił mleko - był mega głodny :(
Dowiedziałam się, że został wyrzucony w sobotę z auta koło mojej firmy...
Tel. 506-493-005
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1865/46d27281bbf30c18.jpg[/IMG]
[IMG]http://images41.fotosik.pl/1846/a80c5bb3c4f6a0d2.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1642/1b57f6219f19ab75.jpg[/IMG]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1865/3d233eded1482e1f.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/462/a832298b8de1013e.jpg[/IMG]
[IMG]http://images48.fotosik.pl/499/beb53608d703113emed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1865/13cc64d11cf9c3c0med.jpg[/IMG]