Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Vitka']Piętrowo :loveu::evil_lol:[/quote] :evil_lol: taaa, łóżko piętrowe :D to bysmy się jeszcze musiały wtedy na takie poskładać :evil_lol:
  2. Cioteczki, ja zgodnie z obietnicą dziś powysyłam maile do ludzi dobrej woli, trzymajcie kciuki żeby spotkało się to z odzewem ;)
  3. A może taka nazwa: " azyl dla zwierząt w sercu Górnego Śląska" :diabloti: Fajnie, że króliczek poszedł do domu :D
  4. [quote name='tula']Znowu odnowiłam Asikowi wszystkie wcześniejsze ogłoszenia i codziennie od nowa daję jego ogłoszenie do cafeanimal, bardzo bym chciała, żeby ktoś się nim zainteresował:-([/quote] Kurcze, żeby go do metra dali.... to by była dla niego duża szansa.
  5. zuzliczku, dzięki za nr konta, już przelałam 20,00zł :) narazie tyle jednorazowo, a może i jeszcze cosik przeleję za jakiś czas :)
  6. [quote name='Basia1968']niestety nie pojedzie sunia:placz::placz: nie podano przyczyny - po prostu nie. Sama zadzowniłam i Pani mi tak powiedziała.[/quote] Co za ludzie :angryy: no dobrze, że powiedzieli teraz, że się jednak nie godzą na psiaka, ale mimo wszystko to jest nieodpowiedzialne :angryy: robią niepotrzebnie nadzieję! mogli więc powiedzieć wcześniej, że się muszą jeszcze zastanowić... a jak im coś wypadło to mając choć trochę przyzwoitości wypadałoby powiedzieć jaki jest powód :angryy:
  7. Jaka ona jest piękna!!!! :crazyeye: dziewczyny, ona ma allegro? bo ja się już gubię...
  8. [quote name='anetek100']allegro z tego o pamietam to chyba nawet mial od Ciebie albo myle psiaki..teraz niestety tylko jest na zwyklych ogloszeniach....a allegro chyba nie ma:(:( ja gdybym umiala robilabym ale musialabym instrukcje miec,by czegos nie pomotac;)[/quote] Oj nie, jemu nie robiłam, innym od Was psiakom robiłam :) jakby co to służe pomocą :)
  9. [quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], skontaktuj się proszę z Reyes i podaj namiary na pana z Katowic. Poprosiłam ją o wizytę. Zgodziła się :)![/quote] Ok ok, dziękuję maciaszek :loveu::loveu::loveu: Kenny to nie szukaj nikogo :)
  10. [quote name='wiki4']Czyli jeszcze nie wpłacać???:lol:[/quote] Niet :lol: jeszcze nie teraz ;)
  11. [quote name='bico']Lara, dzięki, kochana jesteś, na Ciebie też jak zwykle można liczyć:loveu::loveu::loveu: Brysio umieściła na pierwszej stronie allegro dla suczek, ale może zrobić i drugie - nie wiem jak lepiej doradźcie mi kochani:roll:[/quote] Oj, to jak jest już allegro to narazie nie robię, bo nam je skasują :eviltong: oni tak robią, nie można mieć 2 aukcji tego samego "towaru". Ale polecam się na przyszłość ;) Oj, takie ślicznoty to muszą szybko znaleźć domek!!! chociaż ostatnio po Cyklusiu... to już mam pewne doświadczenie, że jednak nadal królują "yorki" :angryy: te magiczne słowo "york" :angryy:
  12. [quote name='Glutofia']Mam dom dla małej młodziutkiej suczki tylko suczki nie mam. Halooo u kogo na tymczasie siedzi coś takiego? Myślałam o Gisic ale ta pani nie chce w typie jamnika mamy jakieś kundlałki młodziutkie?[/quote] Ale ten u Gisic to chyba w 10/20% jest jamnikiem ;)
  13. [quote name='__Lara']Dziewczyny, czy mogę prosić o nr konta Bazyla? chciałam cosik wpłacić jednorazowo... bicusiu, to Ty się zajmujesz jego kontem? możesz mi przesłać PW?[/quote] Zacytuję siebie, bo może umknąć... te głupie przeskakujące posty :mad:
  14. [quote name='fizia']Maluch już dzisiaj będzie w hoteliku :loveu: A do Pani Magdy napisałam właśnie, żeby się nie zrażała, bo ta rejestracja trwa i trwa[/quote] O, no to czekamy na wieści o Fibi, i może na jakieś zdjęcia :cool3:
  15. [quote name='Vitka']Wiecie co! Właśnie się dowiedziałam, że Łajka, której wątek po cichutku śledzę od jakiegoś czasu zamieszka u mojej koleżanki! :loveu::multi: Ale czad!!!! :loveu: Oczywiście, wraz z Morią ręczę za domek! :lol:[/quote] Suuuuuuuuper :D będzie pełna kontrola :eviltong:
  16. [quote name='Negri_2008']wstrzymaj się ciociu :lol: jeszcze mamy czas (brakuje deklaracji i kolejka długa w hotelu) :cool3:[/quote] Aha, ok :) jakby co to mnie maltretujcie na PW, chociaż zapisałam sobie Elzę w swoim kajecie :p
  17. Co jest??????? myślałam, że ten kontakt został już dawno wykorzystany???
  18. Przynajmniej kamień z serca, że jest wszystko dobrze... biedny psiak, a dzisiaj jeszcze na Śląsku taki upał :-( jak on się musi męczyć tam :(
  19. Przelałam dziś na Alberta 20zł.
  20. Dziewczyny, czy mogę prosić o nr konta Bazyla? chciałam cosik wpłacić jednorazowo... bicusiu, to Ty się zajmujesz jego kontem? możesz mi przesłać PW?
  21. [quote name='Negri_2008']Wiki, Lara dziękujemy bardzo :loveu:[/quote] Dziewczyny, a kiedy wpłacać? już? czy jeszcze się wstrzymać, zbieracie deklaracje?
  22. O, jakiś telefonik był, super :loveu: trzymamy kciuki ;)
  23. anetek, a fajne allegro ma? ;)
  24. Ojej, fajnie, że są dwa dt :multi: cioteczki, super :D trzeba to dobrze spożytkować :D zdecydować które psiaki potrzebują najbardziej pomocy. [B][SIZE=4][COLOR=red]Przypominam Wam też o pomocy dla Pipi.[/COLOR][/SIZE][/B] Pipi, czy doszło moje 20zł?
×
×
  • Create New...