Biafra pewnie da znać co i jak. Miała jechać do babci do szpitala, a okazało się, że jedzie na pogrzeb...:-( na dodatek ja jutro wyjeżdżam na pogrzeb dziadka :-(:-(:-( dlatego bądźcie obecni na wątku, proszę, mnie nie będzie do czwartku-piątku. Jeszcze dziś postaram się zaktualizować wpłaty, następne dopiero po przyjeździe.
Trzymaj się Kornelko, mam nadzieję, że jesteś już bezpieczna!