Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. No właśnie :roll: jakaś zbióreczka by się na to przydała.
  2. SBD :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja też tak myślę, że Zuzkę trzeba szybko zabrać od marlenki, bo będzie kapa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Lidan, ciotko :loveu::loveu::loveu: pięknie dziękujemy za tyle ogłoszonek :loveu::loveu::loveu:
  4. To świetnie Anetko, przynajmniej odciążyła Cię trochę z tymczasów :p trzymaj się tam jak najlepiej mała, i nie rozrabiaj w nowym domku :cool1:
  5. Elza, do góry kochana :multi::multi:
  6. [quote name='Jasza']To Franka się teraz byczy nad morzem...:cool1:[/quote] Ale jej dobrze :p i dobrze, bidula tyle w schronie siedziała, niech teraz wypoczywa. A może tam się w niej ktoś zakocha? :cool3: Wiewiórka powinna zakładać jej taką chustkę z napisem "Szukam domu" :p
  7. Mam nadzieję, że Państwo wiedzą o transporcie :)
  8. Chciałabym pomóc jakoś konkretniej Maksikowi, tylko jak?
  9. O :) to te ogloszenia będą w gazecie, tak lucySxy?
  10. Biafra pewnie da znać co i jak. Miała jechać do babci do szpitala, a okazało się, że jedzie na pogrzeb...:-( na dodatek ja jutro wyjeżdżam na pogrzeb dziadka :-(:-(:-( dlatego bądźcie obecni na wątku, proszę, mnie nie będzie do czwartku-piątku. Jeszcze dziś postaram się zaktualizować wpłaty, następne dopiero po przyjeździe. Trzymaj się Kornelko, mam nadzieję, że jesteś już bezpieczna!
  11. Właśnie. Bo się jeszcze podłamie... dobrze jakby już kolejną koleżankę miał na oku :cool3:
  12. Ciotki, ja wyjeżdżam niespodziewanie (pogrzeb w rodzinie), wracam w czwartek-piątek, czuwajcie nad wątkiem Verterka. Jeszcze dziś postaram się wynotować nowe przelewy - dzięki.
  13. Bardzo fajna suma się zebrała :)
  14. Ciekawe czy to on :roll:
  15. Ale ja paskudnie wyglądam w takich czapkach :shake: a poza tym muszę chronić moją fryz :evil_lol: dlatego koszulkę mogę włożyć, ale czapeczce mówię veto :evil_lol: Stroje tematyczne, już się boję :-o:evil_lol: przecież Ci w radiowęźle padną ze śmiechu jak zobaczą mnie w jakimś super stroju tematycznym :evil_lol::evil_lol::evil_lol: JOMA, nie pisz proszę brygada RR - mam złe skojarzenia - u mnie na uczelni, na moim wydziale Brygada RR to istna brygada tępicieli studentów :evil_lol::evil_lol: najgorsze egzaminy :roll: z czego z dwóch miałam dwie 5 i byłam zwolniona z egzaminów :evil_lol: ale tępią, tępią.... :cool1:
  16. [quote name='Ra_dunia']Wspaniałe wieści :loveu: Teraz jeszcze cudowny domek by się przydał. Amikat - ile udało się uzbierać? Ile jeszcze brakuje?[/quote] Właśnie, też mnie to ciekawi, trochę cegiełek już się sprzedało :) Apropo, [B]maciaszku[/B], mam pytanko: po zakończeniu aukcji będę musiała niektórym, którzy chcą, wysłać dyplomy. Czy ich wysyłkę możemy pokryć też z katowickiego konta? Cieszę się, że mały ma się coraz lepiej :lol:
  17. [quote name='rotek_']tak a propos niedawno w schronisku obliczaliśmy ile kosztuje budowa najtańszego boksu 2,5x2 metry plus buda wyszło nam około 1200-1300zł taniej nie można ale biorąc pod uwagę że u nas trafiają się różne psy, nawet te które chodzą po siatce i gryzą pręty liczyliśmy koszty materiałów tych lepszych i bardziej wytrzymałych rzeczy tzn można jeszcze taniej wybudować boks jeśli zamiast krat użyjemy np zwykłej siatki ogrodzeniowej,[/quote] Nika, to może będziemy intensywniej zbierać na ten kojec/budę???
  18. Ciotki, fajnie, że tu weszłyście :multi: dzięki za bazarek i za deklaracje. Wiosna ma pewnie sporo roboty, jak wejdzie to wszystko zapisze.
  19. Tak, mamy. Ciotki, ja znowu wyjeżdżam, do czwartku-piątku (pogrzeb w rodzinie), czuwajcie tutaj nad wątkiem. Edit: zaktualizowałam wpłaty w pierwszym poście, dzięki.
  20. Jejku, to super, że jest hotel na horyzoncie! trzymam mocno kciuki!
  21. Ewelinka m, świetnie, że ogłosiłaś Gufiaka :loveu::multi:
  22. Ciotki, może zajrzycie do Molly? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/malenka-molly-mini-goldenek-z-krzywym-kregoslupkiem-czy-bedzie-chodzic-142609/[/url]
  23. Cioteczki, zajrzyjcie... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/malenka-molly-mini-goldenek-z-krzywym-kregoslupkiem-czy-bedzie-chodzic-142609/[/url]
  24. Cioteczki, przepraszam i zapraszam... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/malenka-molly-mini-goldenek-z-krzywym-kregoslupkiem-czy-bedzie-chodzic-142609/[/url]
×
×
  • Create New...