Jump to content
Dogomania

wieso

Members
  • Posts

    4973
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wieso

  1. Super::!!!![quote name='iwonamaj']i mamusia i jamnikopodobny są zarezerwowane, dostaną czerwone obróżki i musimy je zabrać...[/quote]
  2. o kurcze :( to tez trzeba mu pomoc....czyli nie szczeniaczek ? taki maciupinek, o matko....
  3. a to male miedzy tymi dwoma to co to ? szczeniaczek?
  4. Anula, wlasnie przed chwila to samo opowiadalam Ziuta_63, nie wiedzac i nie czytajac Twojego postu, ja jestem spokojna bo wiem ze oddasz Sawane tylko najlepszemu domkowi. Dziekuje Kochana, po stokroc dziekuje. Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie.
  5. moze jeszcze cos uzbieram u znajomych, dajcie mi troche czasu, dobrze ?
  6. doloze na razie 150 zl bo mam troche zobowiazan i musze zobaczy ile na miesiac, bo znalazlam kota i musialam go zawiec do weta a tutaj to kosztuje majatek :(.... [quote name='ewu']Wieso ile możesz dołożyć?[/QUOTE]
  7. pokazac....[quote name='Dogo07']Jak sie ciesze że Nuteczka tak szybko i tak dobrze trafiła :) :) :). A wiecie że w punkcie jest mini Nutka ??[/QUOTE]
  8. to wlasnie mialam na mysli :) [quote name='malawaszka']ee za mały jak na mixa wilczarza - chyba że wilczarza i sznaucera ale średniego ;)[/QUOTE]
  9. [quote name='malawaszka'] [URL="http://img10.imageshack.us/i/xzrl.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/698/xzrl.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] mix wilczarza i sznaucera....tak wyglada....slodki jest.....po slepkach mlody...
  10. O Matulu, co za ludzie zeby do takiego stanu doprowadzic psa.....po obcieciu i leczeniu bedzie cudownym psem....biedna psinka :(
  11. czemu okropna? na fotkach nie widac okropnosci.......a propos, fotki pomidorowe mile widziane :)....[quote name='Pink']Tak, bo nie mam miejsca na rabatach a na miejscu parkingowym moge worki wcisnac. Mam same koktailowe, rozne czerwone, zolte i brazowe - z 10 krzaczkow mam i rodza tego tyle, ze nie moge nadarzyc z jedzeniem tego. Dwa krzaczki mam w wiaderku po farbie i lepiej sie sprawdza, bo nie przesycha tak jak w tych workach. Jak Hippo odrosnie jeszcze bardziej, to go zgole calego - razem z broda, bo jest okropna.[/QUOTE]
  12. Hippo sliczny, pieknie zarosl, calkiem nie podobny do tego biedaka z przedtem,,,,.....i znowu nie na temat....sadzisz pomidory w worku ? bo ja tak, worek z ziemia na pomidory , horyzontalnie i dwie sadzonki pomidorowe....mniam
  13. :calus::glaszcze::calus:
  14. dzieki, przepis wydrukowalam, relacja smakowa jutro, bo maliny mam ( w ogrodku ), makaron i cukier w szafie, mam ,smietane i maslo w lodowce., mam..aha cynamon tez mam, prosto z tam gdzie rosnie...
  15. nic nie rozumiem, teraz....
  16. i w tym momencie moge byc troche o.....a....ale ile cukru i ile malin ? a ile smietany ? a ile makaronu ?....no tak kastowac umiem ale hmm gotowac hm raczej ciezko...a slinka leci...[quote name='Pink']A to prosto - maliny zasypuje cukrem na troche, jak puszcza sok, to dziabie widelcem (mozna zmiksowac ale ja lubie jak jest cos do pogryzienia) i dolewam smietany, mieszam i sos jest. Gotuje makaron, przewaznie wstazki jajeczne hihi odcedzam i wsypuje na patelnie z rozgrzanym maslem, podsmazam troche mieszajac, pozniej posypuje cukrem zmieszanym z cynamonem i czekam az sie skaramelizuje troche i bedzie mialo zlotawy odcien. Na talerz, polewam sosem i zajadam.[/QUOTE]
  17. daj przepis......[quote name='Pink']Moj Floyd jadl zawsze jagody prosto z krzaka :lol: A ja wlasnie nazbieralam sobie cala miche i gotuje makaron i beda maliny ze smietana i makaronem smazonym na masle z cynamonem ... mniam :multi: Hippo faktycznie nie do poznania :loveu: i to tak szybko, ze sama jestem zdziwiona.[/QUOTE]
  18. jakie cudo....!!!![quote name='Fundacja Jamniki Niczyje']Do adopcji młody jamniczek długowłosy miniaturowy Rubin. Szukamy najlepszego domu, miłośników rasy. Tel 662 85 02 45 profil psa: [URL]http://www.jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=851&Itemid=0[/URL] [/QUOTE]
  19. Sawna jest sliczna i patrzac na nia mam lzy w oczach, tak mi przypomina moja Anje....ktora byla z nami 13 lat...trzymamy kciuki....pozdrawiamy
  20. [quote name='malawaszka']zapraszamy :bigok: adres na ten cel zdobędę ;)[/QUOTE] dzieki :) zrobie bezplatnie :evil_lol:
  21. Giselle, sciskamy Ciebie bardzo mocno i mowimy dziekuje.....za wszystko....
  22. Ach, Pokerku my ciagle podgladamy, nie piszemy bo czasu brak, ale chyba jestesmy za tym innym rozwiazaniem....a co bedzie jak tych wyjazdow bedzie wiecej ???? Pozdrawiamy [quote name='Poker']Właśnie mam te same wątpliwości i dlatego szukam ewentualnie innego rozwiązania. Proszę zatem o pomoc w ogłoszeniach.[/QUOTE]
×
×
  • Create New...