hurrra, hurra, udalo sie,.....chyba lubie poplakac.....
a o ktorej godz. bedzie u Ciebie ? Musi jeszcze dlugo jechac ?
[quote name='WiosnaA']Destino już opuścił schronisko i jest w drodze do mnie :smile:.
Jak dziewczyny zaszły po niego, to siedział w kąciku przytulony do ściany :-( i widać było,że bał się jednego psiaka,który chodził po kojcu.W siódemkę siedzieli.[/QUOTE]