Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Śliczne, powinny szybko znaleźć dom... Ja nie korzystam ale może wrzuć też na FB
  2. [quote name='weronika1']Tak właśnie myślałam[/QUOTE] Tak sobie myślę, żeby może niektóre szczegóły ustalać na PW, wiecie... ;)
  3. [quote name='Nutusia']Się Ty masz, Marysiu... Bardzo jestem ciekawa czy po wygranej schroniska rzeczywiście wezmę pod uwagę to głosowanie...[/QUOTE] Też jestem ciekawa:roll:
  4. Masakra... Znowu będzie jak dawniej... :(
  5. Zaglądam ale jak nie wiem co napisać to siedzę cicho ;)
  6. Ja śledzę... Jakby była zbiórka kasy to parę groszy wpłacę. U Cindy już pewnie wiatr hula na wątku. Wyszumiały się i poszły dalej...
  7. I ja podczytuję ;) i zagłosowałam :)
  8. [quote name='barb']Ewciu, niesprawiedliwość zawsze boli. :shake: Są ludzie, którzy wiedzą ile robisz dobrego, ilu zwierzętom pomogłaś i wciąż starasz się pomóc, którzy Cię lubią i szanują. :loveu::loveu::loveu: Wszystkich nie zadowolisz. Trudno, odpuść sobie tamten wątek watek. Ja też odkliknęłam ostatnio kilka subskrypcji. :roll: Czasem mniej znaczy więcej. ;) Nie dziś, nie jutro, za dwadzieścia lat się odezwie, dobro, czy też zło, które wysyłamy. :lol:[/QUOTE] Ja też często mam takie dni, kiedy czara goryczy się przelewa ale wtedy sobie myślę - nie dla mojego dobrego samopoczucia tutaj jestem, tylko dla Nich.
  9. Falbanku :( [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/bb/sc/vyfr/IHzMM2r6QGbF4fJJPX.jpg[/IMG] To kiedyś musiało nastąpić :( Cieszę się, że Falbanek miał szansę poznać czym jest prawdziwy dom. Dziękuje Wam za to, że go wyciągnęłyście ze schroniska.
  10. [quote name='iwoniam']Tam już naprawdę nie chodzi o Truflę....[/QUOTE] Też mam takie wrażenie:shake:
  11. Wszystko na szczęście dobrze się skończyło i nie psujmy klimatu jaki tutaj panował...
  12. No i na kolejnym wątku robi się nieprzyjemnie:shake: Smutne...
  13. Strasznie się cieszę, że się Wam się udało:multi:
  14. Wierny Maksiu. Broni osoby której ufa.
  15. Trzymam kciuki... Będzie dobrze! Oczywiście jak obiecałam dorzucę się do kosztów nagrody/poszukiwań lub innych... Zaglądnęłam na stronkę KTOZ. Masakra :(
  16. Jakiego dziadka??? ;) Każdy jest o Redisia spokojny, bo gdzie mu będzie lepiej niż na fioletowej kanapie :)
  17. [quote name='Cavi']Ja tam polecam rodzicom na zmianę Zekkulca i Diega, czasem urozmaicam jakimś milionem innych psów :D Ale niestety bezskutecznie...[/QUOTE] Nie poddawaj się ;) a może się uda :D
×
×
  • Create New...