Jeśli mowa o odchudzaniu to pozwolę sobie zareklamować ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256781-Błonnik-witalny-plus-indywidualna-dieta-na-Horka-Hamleta-Cori-do-31-08-g-20[/URL]
Ja to dopiero mam nad czym popracować:roll:. Puszek przynajmniej może zrzucić na puszyste futro... ;)