Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Łapuś:loveu: nie spadamy!!!
  2. Neluś coś cisza u ciebie skarbie.....:-(
  3. czekamy i tęsknimy za domkiem razem z Dianką:-(
  4. :Dog_run:Trzymaj się Rotka
  5. Niko - śliczny piesku -trzymam kciuki za nowy domek z ciepłą kanapą. zobaczysz że się uda
  6. Powiało chłodem i pustką na wątku:shake: Misiek przypomnij się słodziaku:loveu:
  7. On coś w sobie ma i domek musi znaleźć!!!! Czeka i ma nadzieję:roll: nie zawiedź go!!!!
  8. Bardzo fajnie w kubraczku wygląda:evil_lol:
  9. No jakże miło zobaczyć ją na tych zdjęciach:multi:. a jak kwestia domku???
  10. Ten strach w oczach:-( On przecież nawet nie wygląda na takiego co by dał radę kozie, nie w takim stanie. Jestem tego pewna. :angryy::angryy::angryy: Chyba że ta koza była w takiej samej "formie" jak Buka i w końcu sama z głodu padła a nie od zagryzienia:angryy::angryy::angryy:. Takich ludzi to bym .... brak słów....
  11. Maltuś na spacerek :Dog_run:
  12. też zaciskam kciuki i czekam na pomyślne wiadomości;)
  13. I nie jest wcale stary:eviltong: w średnim wieku powiedzmy. Dobrej nocki kochany:loveu:
  14. Ja też mam nadzieję :loveu:śliczny-należy ci się!!!!!
  15. :loveu:nie taki staruszek ale rzeczywiście załamany:-(
  16. Szkoda taki psi przystojniak i wierne serducho:-(
  17. Biedna, cierpliwie czeka -tylko ile jeszcze:-(:-(:-(
  18. Ja też takie proszące oczka ma:placz:
  19. Trochę mnie wyżej:oops: poniosło ale naprawdę mnie ta wiadomość ucieszyła. Mam nadzieję że wkrótce rzeczywiście wirtualnie będziemy wznosić za niego toast jak będzie całkiem zdrowy i w bezpiecznym miejscu -najlepiej w nowym domciu:p
  20. Zdrowie Grota!!!!! - po raz pierwszy!!!!:cool3::multi::evil_lol: Dobrze że to nie to czego się spodziewaliśmy,ale trzeba mu dalej pomagać.Wysłałam kiedyś parę groszy.
×
×
  • Create New...