:shake::shake::shake: Cisza..... Zapamiętałam że Ignaś jest u jakiejś Pani Na tymczasie więc tylko to mnie trochę uspokaja. Domek stały przydałby się koniecznie,żeby ta Pani trochę odpoczęła. Z góry jej za to co robi dziękuję:modla: To taki Ignasia Anioł:angel: