Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Coś mi się kliknęło za dużo,ale im więcej postów tym lepiej. :painting: Hops śliczności na spacerek wirtualny
  2. Zgadzam się,że trzeba zmienić opis. To napewno poruszy ludzi i przyciągnie ich uwagę. Taka śliczność :loveu:musi mieć domek!!!!
  3. Zgadzam się,że trzeba zmienić opis. To napewno ruszy poruszy ludzi i przyciągnie ich uwagę. Taka śliczność :loveu:musi mieć domek!!!!
  4. :shake::shake::shake: Cisza..... Zapamiętałam że Ignaś jest u jakiejś Pani Na tymczasie więc tylko to mnie trochę uspokaja. Domek stały przydałby się koniecznie,żeby ta Pani trochę odpoczęła. Z góry jej za to co robi dziękuję:modla: To taki Ignasia Anioł:angel:
  5. Jego "uśmiech" zwala z nóg:loveu:Kochaniutki
  6. Taaaaak!!!!!!! zgadzam się z poprzedniczkami:loveu::loveu::loveu:
  7. Dalej Maniek!! po domek hops!!!!:loveu:
  8. pewnie nie ma. trzeba próbować!!!! on jest fajowy:loveu:
  9. No nie!!!!!:diabloti: Co tu tak cicho cioteczki!!!!:cool3: Marzyciel czeka!!!! Przypominajcie o nim!!!! On ciągle wierzy!!!!
  10. Ta cisza dobija. Kiedy usłyszymy że Jacuś znalazł domek na jaki zasługuje?
  11. Ralfi głowa do góry!!!
  12. To widać wprost odpowiedni psiak do kochania i do.... podgrzewania miejsca na kanapie:evil_lol: Hops po domek!!!
  13. Śliczny.....:loveu: ale samotny:shake:
  14. Jego sie nie da nie rozpieszczać:lol: nie dziwię się Wam:evil_lol: Wielki szacuneczek dla Was;)
  15. Widać że super przyjaciel ale czemu domek go nie dostrzega???:placz:
  16. Dobrze że Anioły wyrwały je z piekła!!!:modla::modla::modla:
  17. O matko!!!! zeby nie zapeszyć:oops:!!!! czekamy na wiadomosci
  18. A jak się ma teraz Czaruś? Proszę go podrapać za uszkiem ode mnie:loveu:
  19. Nie załamywać mi się tu!!!!:shake:
  20. Biedne,nieszczęśliwe serducho!!!:-( Musi w końcu znaleźć swojego kochającego Ludzia:-(:-(:-(
  21. I co dalej ze Śliczną????
×
×
  • Create New...