Ponieważ nie wkleja mi linków to napiszę: "www.ogloszeniatarnow.pl"
Zakładka Różne, dział Oddam i Zwierzęta.
"www.lubliniak.pl" Zakładka Różne, dział Oddam i Zwierzęta.
Dla Kropeczk(jak coś nie tak to dajcie znać-zmienię)i:
[URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/40063"]Cierpienie na pyszczku mówi wszystko... Kropka - przeczytaj do końca i d... - ogloszenia.e-gratka.info[/URL]
Postaram się zrobić jakieś ogłoszenia jutro ale powoli mi to idzie. Czy ogłaszać np w moim regionie i pisać,że istnieje możliwość pomocy w dowiezieniu psa?
Mam pytanie -cioteczki które tu są dłuzej- czy ogłaszać Feniksa w regionie(np.Lublin,Mielec, itp) i dopisywać że istnieje możliwość pomocy w zorganizowaniu transportu?