Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Hops Łatku.......
  2. :loveu:Do góry Bobby
  3. No masakra.... Ludzie oczu nie mają czy co?:placz:
  4. czyli....? ja jestem nie kumata czy "tli" sie jeszcze promyczek szansy?
  5. Grażynko ale lepiej wylecz porzadnie tą grypę. psiaki tyle czekały to jeszcze te pare dni poczekają na tą sesję fotograficzną;) a Twoje zdrowie najwazniejsze;)
  6. Ten mróz to masakra... Biedne psy. Ja mieszkam w takiej "dziurze" że szkoda gadać. Tej słomy coś tam mam ale co z tego.To nie jest na miejscu-nie wystarczy tylko przerzucić przez płot...:shake::shake::shake: Bo już byś ją miała:placz:
  7. a to dzisiaj ze mną spacerek jakby cioteczka marysia zaspała:diabloti: E... nie Apollo na to nie licz. Ona wpadnie w nocy i wyciągnie Cię za uszy...:evil_lol:
  8. Może wrzućcie Puszka tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szansa-dla-czworonogow-z-calej-polski-duzy-odzew-128017/[/url]
  9. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bruno w domciu.........
  10. [quote name='Seaside']Jak Misio radzi sobie zimową porą?? :([/quote] właśnie:-(.......... Ta zima to taki ciężki czas:placz:
  11. Czy ktoś wie co tam sie teraz dzieje? ZIMA jest:placz:
  12. To straszne że takie rzeczy dzieją się w naszym "katolickim":angryy: kraju. Ale sama przekonałam się jakie potrafią być władze samorządowe... Trudno się więc dziwić ze mają życie psów w.... tam gdzie mają:shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...