Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Reksie poczekam z ogłoszeniami bo ciocia Grażyna wspomniała ze będzie fotki robić, może i Ty się załapiesz na jakieś twarzowe:loveu:
  2. Czemu zawsze pod górkę.Już było tak fajnie ruszyło tyle adopcji,które obserwowałam a teraz znowu dołki:placz:
  3. Lisiczko tyle osób o tobie ciepło myśli:loveu:..........
  4. Toffi trzymaj się. Na szczęście nie wszyscy ludzie sa tacy i domek cię znajdzie
  5. Oj Miłku takie zimno:shake: ale cioteczki tu walczą dzielnie i ....może sie uda.... Dobranoc pysiu:loveu:
  6. ......................do góry..............
  7. Pomyślmy co możemy zrobić żeby nie było za późno. Czy ktoś takie miejsca sprawdza??? Jakas instytucja?
  8. .............:shake::shake::shake::shake:
  9. No to Misiu do góry:multi:
  10. Rychu wyspacerowany to teraz spać:cool3:
  11. [quote name='gonia66']No to Goniu gratuluję..poczekasz chyba do wiosny o ile nie do :mad:...lata..:razz:Nie sądze, żebys otrzymała jakąs wiadomość, a już na pewno nie dobrą...ja juz nie czekam..ja zaczynam działać...to się musi skończyć...niech ludzie sobie mataczą, kombinują...ale nie kosztem niewinnych istot...Bogu Ducha winnych...Wszystko da sie zalatwić...załatwimy i tą sprawe...już niedługo...To już nie jest śmieszne...ja w każdym razie mam dość...myślę zresztą, że nie tylko ja...:placz::placz: Miluś...pieseczku...a co u Ciebie???Nigdy już sie chyba nie dowiemy:placz::placz::placz::placz:[/quote] Goniu66 gdybym cos wiedziała to przeciż nie trzymałabym Ciebie i innych w niepewności.A skąd niby miałabym wiedzieć. Ja tu wielu znajomych nie mam. Tak czytam po łebkach teraz i mam pytanie co jest gorsze -palenie czy 20 stopni mrozu?:mad:
  12. MIELEC: Różne: 1.Oddam i 2.Zwierzęta [URL="http://www.mielczanin.pl"]www.mielczanin.pl[/URL] LUBLIN: Różne: 1. Oddam i 2. Zwierzęta [URL="http://www.lubliniak.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,2323/catid,56/Itemid,0/"]www.lubliniak.pl [/URL] TARNÓW:działy j.w. [URL="http://www.ogloszeniatarnow.pl"]Ogłoszenia Tarnów -dodaj ogłoszenia ZA DARMO nieruchomości, motoryzacja, praca, kupię, sprzedam - Start[/URL] KOLBUSZOWA: Różne - Oddam, Zwierzęta [URL="http://www.kolbuszowiak.pl"]Ogłoszenia Kolbuszowa - DARMOWY serwis ogłoszenowy - Start[/URL] Teksty te same ale w różnych miasteczkach więc może akurat go ktoś zobaczy. c.d.n.;) - jak zdążę zrobić inne które obiecałam:roll:
  13. To ja zamiast ogłoszeń w sprawie nowego domu siadam i grzebię czy ktoś nie zgłaszał zaginięcia;)
  14. Do góry biedaku.... Kurczę co z tą kasą zrobimy??? Mało... A licznik bije:roll:
  15. Dopiero dzisiaj przestudiowałam jego watek - to chłopak przeszedł "metamorfozę"... cicha woda...;)
  16. Wysłałam 35zł:oops: nie dam rady więcej... Szkoda też tej suni:shake: A co z tym drugim?:shake:
  17. I pomyliły się caal wątki. Co u "tego" Kajtka?
  18. Jakby nie było to i tak będzie dobrze. Wszystkie sa w potrzebie.........:-(
×
×
  • Create New...