Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. :Dog_run:Witaj Frodziu, leć się przypomnieć.....
  2. Czy on toleruje inne psy? a koty? Rozumiem,że ludzi tak ale dzieci? To do ogłoszeń by się przydało. Na razie się wstrzymam... żeby głupot nie popisać:roll: Bo tomu nie pomoże...:roll:
  3. [url=http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/41068]Ałtaj - owczarek środkowoazjatycki chciałby zostać Twoim stróżem - ogloszenia.e-gratka.info[/url]
  4. Do góry psinko:loveu:
  5. Mysiasty do góry.........
  6. Kropeczko leć do góry po domek
  7. Ile ona ma lat? to jej coś dołożę jeszcze:roll:
  8. Reks nie chce pozować;) Czyli musi wystarczyć to które jest. Oby choć jemu się udało:roll:
  9. Co u psinki? Jak sie trzyma jak na jego obecną kondycję zdrowotną?:roll: czy moja wpłata dotarła:roll: (boje się że cos w punkcie pokręcili:oops:).
  10. Uuuuuffffffffff!!!!!!!!!!! Trzymaj się piesku i zdrowiej:multi:
  11. Czy można już puścić kciuki?Jak Reks?
  12. Napewno gdzieś jest tylko sie strasznie ociąga... a psinka marznie:shake:
  13. Dwoje towarzyszy niedoli.... Ale cieszę się,ze się polubili:cool3:
  14. Pozdrawiam i zdrowia życzę dzielnej Opiekunce i Barbisi:loveu:
  15. Dzięki Ci!!! Potrzebne mu Allegro bo nie oszukujmy się to najlepsze źródło informacji -ja nie mam jeszcze konta i nie bardzo wiem jak sie za to zabrać:oops:... Zobacz tez Reksa z Tych - jakbyś miała czas... nie śmiem prosić bo i tak dużo robisz, za co Ci jestem wdzięczna:loveu:
×
×
  • Create New...