[quote name='sonikowa']Bardzo mi żal Kładki i Bobika. I tego, że tyle lat tkwią w schronie i tego, że ewentualne szczęście jednego będzie oznaczało rozstanie.
Na wątku Bobika pisałyście, że w grę może wchodzić adopcja zagraniczna. Przy jednym z psów pomaga nam niemiecka fundacja, która szzcerze mówiąc wzbudza moje wielkie zaufanie. Jeśli się zgodzicie, to mogę poprosić ich o umieszczenie zdjęć psów na ich stronie internetowej. Razem, bo może taka "historia miłosna" poruszy tam kogoś szczególnie.[/quote]
Sonikowa Ty to zawsze masz dobre pomysły.... Spróbuj.... To ich ostatnia szansa żeby być razem...:-(