-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
I kolejna fota Brysia:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/98/f01a4b16458ccf26med.jpg[/IMG][/URL]
-
Wszyscy do niego mówimy Bryś i już reaguje na to imię...
-
Historia tego psa nie jest dokładnie znana. Może uciekł komuś i się zgubił albo w związku ze Świętami było tak: :placz: Wyjeżdżał sobie jakiś zając na świąteczny urlop i musiał pozbyć się zbędnego balastu - swojego psa!:angryy: A jak wiadomo- gdzie najłatwiej psa wywieźć -na wieś - tam się "uchowa". No i przybył taki "prezent" do mnie pod ogrodzenie - dostał jeść i został. A teraz o samym psiaku- jest bardzo młody na moje oko. To duży szczeniak, czarny podpalany, sierść jak u baranka - kręcona i bujna. Zadbany, tylko ubłocony teraz. U mnie zostać nie może:-( - najwyżej na jakiś czas... Uwielbia się bawić - nie wykazuje agresji do psów -ani samców ani suczek- (bo sprawdziłam na swoich psach), napewno kot nie sprawiałby problemu. Je wszystko. Normalnie cudo - pies. [SIZE=3]Psiak zostajew w końcu u mnie. [/SIZE] [SIZE=3]Jak się cieszę:multi:[/SIZE]
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Wzajemnie- Zdrowych i wesołych Świąt.....:lol: -
Przez N-K szukam tez tymczasu dla Buźki w Wa-wie.:roll: Zobaczymy... A "mój" Bryś (pies podrzucony) tak mnie dzisiaj wytaplał w błocie że nie mogłam zmyć z siebie. Szukam przez listonosza nawet. Ale takiego super domu - nie u mnie na wsi - na łańcuch. Ten pies nie wie co to łańcuch i sie nie dowie... Wolę do schroniska osobiście go odwieźć niż dac pierwszemu lepszemu człowiekowi... Najgporsze jest to że to już trzeci pies podrzucony u nas we wsi. Moja koleżanka w innej miejscpowości tez znalazła na swoim podwórku szczeniorka - głodnego strasznie:mad::angryy: Katolicy :mad:- święta się zbliżają to wio... psy na wiochę wywiozą bo nie mają co z nimi zrobić. jakbym dostała takiego w swoje ręce to nie ręcze...:angryy::angryy::angryy:
-
[quote name='terra'][B]Gonia13[/B], czy żaden inny piesek nie wchodzi w rachubę u pani, tylko Antoś? Czy możesz napisać do niej jak się sytuacja przedstawia z Buźką?[/quote] Ona wie - Buźka jest wstawiony na profilku Antka -może ktoś się znajdzie. To jej syn wypatrzył Antosia i koniecznie jego chce. Oczywiście Buźkę chciała przyjąć na leczenie. Nie znam jej i nie gwarantuję za nią... Trzeba by sprawdzić - ona szuka Buźce domu po znajomych... Może jej sie uda.
-
A.... to zaraz jej odpiszę. Nie wiedziałam (nie przeczytałam wątku przyznam:oops: ). Ona bardzo liczy że Antka weźmie. :roll: Pies o którym pisałam jest u mnie w garażu ale nie chce wejść na zamknięte podwórko - napewno ludzie go przeganiali jak wchodził na podwórka - ot wiocha taka!!!:angryy: . Czy szczepiony to nie wiem. Raczej roku nie ma na moje laickie oko. Czekam na odpowiedź mojej koleżanki bo jej proponowałam. to taki hmmm... młodzik - sika na siedząco jeszcze:evil_lol:. Jak się nie uda to pojedzie do Mielca. Szkoda mi go bo tylko by się bawił... liże po rękach, je wszystko co dostanie - suchą karmę, zupkę, mleczko itp. Miskę tylko zostawia;) Zdjęć na razie nie mam (aparat wysiadł:angryy:)
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
maarit replied to irysek's topic in Już w nowym domu
I kto się zajmie końmi i psami po tej likwidacji? Nie chcesz caal nie płać nikt tu nie zmusza nikogo. -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
maarit replied to irysek's topic in Już w nowym domu
Co jakiś czas wraca temat jak bumerang - potem kilka razy ktoś coś napisze i tyle. "Każdy orze jak może" z czego mają być dobre warunki skoro wielu krzyczało - "nie płacić met"? -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
maarit replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tyle mogłam:shake::shake::shake: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
maarit replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zonia']Cierpliwości....:cool3: Termin jeszcze nie ustalony(na pewno nie przed Świętami), ale niuni na pewno damy godną starość;)[/quote] :loveu::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::loveu: -
Jak coś to dajcie znać - bedę później... KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ DOM DLA MŁODEGO PIESKA W TYPIE ON-ka ale z długą sierścią -nie znam się (nie mam na razie zdjęć) :placz: Mam mało czasu - inaczej wyląduje w Mielcu lub gorzej....:-(
-
Macie tymczas bo pani z KRK (ta co niby chce Antka) się zgodziła na czas leczenia...
-
[quote name='terra']Jest w mieleckim schronisku Buźka, niewidomy słodziak, który czeka na "dobry czas", by ktoś z nim pojechał do Krakowa na badanie oczu i być może okaże się, że można leczyć jego oczęta. Czy ten domek mogłoby być chociaż dt dla Buźki? To jego wątek: http://www.dogomania.pl/forum/f28/usmiechniety-choc-niewidomy-buzka-szuka-domu-zdjecia-str-1-4-a-113217/ Napisałam do tej pani i czekam..:roll:
-
na zaproszenie kamilawy wpadłam -nie mam pomysłu w czym mogę pomóc bo do domu go zabrać nie mogę...:shake:
-
Jestem na zaproszenie Niki. Na razie sobie zaznaczę bo jestem na wyjeździe i tylko na chwilkę wpadłam. Jak będę w domu to przeczytam dokładnie.