Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Cóż- chłopaki szaleją, ogródek zdewastowany - przez moje psy:crazyeye: - Brysiek jest grzeczny.... Szukam i czekam.... Bez zmian.
  2. Ta pani z Krk oferowała DS także jakby było OK....;)
  3. Sama mieszkam na wsi i mają nas za dziwaków-wiem- bo moje psy biegają po podwórku, mają swoje miski, kupuję karmę i szczepię:crazyeye:takież to dziwne rzeczy wyprawiam!!!:angryy: Tylko nie na wieś - 1metr łańcucha, zero wody- bo i po co:angryy::placz: Nie mówię że wszędzie - bo byłaby to nieprawda ale cóż.... większość...
  4. Biedny psiak- to jak "mój" Bryś - jakaś łąjza go po prostu wywiozła i puściła "wolno":angryy:
  5. Reno a najgorsze jest to że dzisiaj widziałam jakiegoś dzikusa - już raz go widziałam. Szłam na przystanek i chciałam mu rzucić moją kanapkę (którą miałam spakowaną do pracy) ale jeszcze bardziej się wystraszył:-(. Pędził przed siebie jak zając - ten dopiero musiał spotkać "życzliwych" na swojej drodze:placz:. Jakby się pojawił to go zwabię i muszą go zabrać do Mielca. Boże ten strach w oczach... :placz: Są u nas i dobrzy ludzie - jeść takiemu psu dadzą ale nie chcą kolejnego bo trzeba by było co kilka miesięcy powiększać stado- co rusz to jakiś "zrzut":shake: A Bryś dzisiaj był w polu z moją rodzinką -uganiał się jak szalony i śpi teraz jak suseł...
  6. [quote name='Reno2001']Jak tam Bryś? Byliście z nim u weta?[/quote] No właśnie miałam to napisać:roll: Nie miałam jak w sobotę jechać:shake:. W tą podjedziemy. Musiałam być w domu...:shake:
  7. A cioteczka Maszaberla nie wpisała że ja 10zł na Rudzika daję (bo Antoś już nie potrzebuje) a pisałam jej:mad:;):evil_lol:
  8. Tego własnie tu szukałam -no może bardziej informacji o domku ale ta informacja mnie baaardzo cieszy...:cool3:
  9. [quote name='Maszaberla']To chyba nie o mnie?:mad: Nie zapomnialam, wiesz ze nie ode mnie to zalezy - szykuj sie Neczka na ostatni tydzien kwietnia - juz na 99% zaklepane;)[/quote] :multi::multi::multi::multi:
  10. [quote name='Maszaberla']No tak:oops: z tym ze moze byc tak ze juz zostanie u Ciebie na dluzej wiesz o tym? Im dluzej tym ciezko bedzie sie z nim rozstac, zreszta on pewnie juz sie swietnie u Was czuje ;)[/quote] Ja już sobie nie wyobrażam domu bez niego...:placz: ale wiesz jak jest .... nie ode mnie zalezy....:placz:
  11. Kacper się przeciąga na nowym łóżeczku:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/102/b3d17bfe7cfd8a6f.jpeg[/IMG][/URL]
  12. :placz:tyle czasu nikt u Ciebie nie był:placz:
  13. Aga ciężko go utrzymać w jednym miejscu - taka sprężynka - dosłownie. Jak jest na podwórku to mi przez płot przeskakuje - musi mieszkać w kojcu albo w domu z wysokim ogrodzeniem:roll:
  14. Lenko:loveu: -powodzenia....
  15. Maila do p. Joli wysłałam Ulce18- ja nie mam doświadczenia w takich "sprawach" adopcyjnych:oops::roll:
  16. Kurcze nie mam pomysłu co dalej....:placz: Nie ma tak przerąbane jak inne psy ale u mnie w nieskończoność nie zostanie...:placz:
  17. irenaka oferowała pomoc przy tej wizycie w Krk przy Antku, to może by się zgodziła....;)
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/105/8dd600717be261e7med.jpg[/IMG][/URL] i kolejne... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/105/6e77a1c397f44b45med.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Reno2001']Tak to jest z adopcjami. Rzadko kiedy idzie szybko. [B]Goniu[/B], postaraj sie o jakieś dodatkowe fotki młodego. Na weekendzie, jeśli nic nie ruszy do przodu, zaczniemy działac z ogłoszeniami. Nie ma na co czekac.[/quote] Fotki mam ale z tej samej sesji - jemu ciężko zrobić zdjęcie bo biegnie za mną... Nie usiedzi spokojnie...
  20. Witaj Paskudo śliczna:loveu:-ja mam takiego samego;)
×
×
  • Create New...