-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Słuchajcie - Pani z Krakowa (z N-K) jest świadoma wizyty przedadopcyjnej i czeka na sygnał - znaczy ona myśli że Antoś już jest w Warszawie:roll: z tego względu że chciałam ją powstrzymać przed przyjazdem jak już było ustalone że jedzie na DT na podreperowanie zdrówka. Jest chętna w kazdej chwili przyjąć kogoś i jedna cioteczka - irenaka chyba była gotowa sprawdzić. Ta pani ma syna 10lat i jakiegoś kundelka - szczegółów nie znam- co myśłicie - ...tak na przyszłość. Nie będzie mnie tu chyba przez weekend - chyba że się na "obcym kompie" dobiore do Dogo. Może warto jednak sprawdzić....:roll: Comyślicie. Pani jest świadoma że Antoś to nie ierwszy lepszy piesek który sobie sam pobiega, zrobi koopkę i wróci ze spacerku. Chce mu poświęcić czas. No ale jak to w reaalu wygląda to tylko wizyta by pokazała:roll:
-
[quote name='Klaudus__']W pierwszym poście mogę wpisywać deklaracje wpłat. Jednak raz jeszcze proszę o zadeklarowanie kto - ile. Wtedy będziemy wiedzieć na czym stoimy... 10zł/m-c - więcej nie dam rady.... mam kilka deklaracji... Cioteczki wiecie gdzie zapukać po pieniążki??? Trzeba skorzystac bo mu domek przeleci przed nosem....:shake:
-
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
maarit replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Mała Lipi dalej sama:shake: -
[quote name='dorcass'][URL="http://www.allegro.pl/item595815607_brokat_cudny_lagodny_psiak_psi_ideal_ostroda.html"]*Brokat* cudny łagodny psiak, psi ideał (595815607) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] allegro psiaka wyróżnione, do domu jazda!! i oczywiscie ma tez inne ogloszenia (jak wyżej)[/quote] No Brokat najwyższa pora do domu piesku!!!!!
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
maarit replied to irysek's topic in Już w nowym domu
Caal i o to chodzi - każdy ile może. -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
maarit replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[quote name='caal']Od samego początku zadeklarowałam forme pomocy. A mianowicie 100 zł miesięcznie jeśli Kajtka uda sie przenieść w inne miejsce. Niczego innego nie obiecywałam, bo nic innego zrobic nie mogę. A wydawało mi się, że to Ty Irysku miałas koordynowac całość akcji.[/quote] Irysek jest z Wrocka i nie ma szans "koordynować". Dziewczyna przekopała się przez wątek i stworzyła nowy dla przejrzystości, bo ciężko już było wywnioskować co to za pies w końcu jest. Nikt nic innego oprócz pieniędzy na tym wątku nie obiecywał... I to niestety niewielu pieniędzy... :roll: -
[*] [*] [*] Przerabiałam to 4lata temu.... wiem jak się czujesz... To trwa... ale w końcu pogodzisz się z tym choć w serduchu i tak pozostanie...:-(
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Zula ma go w znajomych chyba... -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Grzecho']A możesz wkleić linka do Kacperka z N-K? :lol:[/quote] [U]Jak mi się uda[/U][URL="http://nasza-klasa.pl/profile/23090272/gallery"]:-o[/URL] Nie, nie uda się....:angryy: -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
maarit replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wysłałam kwietniowa "ratę";) -
[quote name='Maszaberla']A moze po prostu dzialac i na razie nie pytac;) Chodzi o czas, tak jak piszesz - trzeba dzialac blyskawicznie bo jesli pojawia sie jakas oferta to moze byc tak ze nastepnego dnia juz jej nie bedzie:-( Mysle ze jak cos sie ruszy to i kierownik sie zgodzi:-) Rzadko kiedy trafia sie taka szansa - ale jesli psy tak sie kochaja i bylaby okazja poslac ich do Niemiec i trafiliby razem do nowego domu - to wspaniale To trudna adopcja i szybko trzeba wszystko pchac do przodu[/quote] Ja zwykle się z Tobą zgodzę... ;) Tik-tak, tik- tak... czas ucieka .... a tych psów nie powinno się rozdzielać. Popatrzcie nqa watek Nelsonowej, Płotka... długo cierpieli...
-
Wiecie co - to byłby dramat dla nich gdyby ktoś ich rozdzielił...:placz: Oni w tym całym popapranym świecie mają tylko siebie.... Tak się zastanawiam czy to dobry pomysł ich ogłaszać osobno... Pomyślmy o Kładce. Już niejedno takie małżeństwo rozdzielono... i co? i deprecha tej drugiej "niechcianej psiny". Już sama nie wiem. Są jacy są i jest im dobrze razem - tylko tyle mają.... Jak już to musimy się spiąć i obojgu znaleźć domki. Bo masakra....:-(
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Jejciu oglądałam zdjęcia Kacperka w nowym domku na N-K na jego osobistym profilku ;) Suuuuuuuuperrr