mówię Wam załóżcie mu profil. Ja teraz nie mam czasu kolejnego prowadzić ale powiem że to działa 2 z3 psów znalazły dom... Ten trzeci jedzie do Dt na razie.
Ktoś kto ma dużo czasu niech sie tym zajmie - jesli tu tacy są:shake: kazdy czymś zajęty -praca, rodzina, dom, psy, dogo...