Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. 10zł dorzucę - konto mam- od "spamującej znajomej":evil_lol:
  2. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Matko nie ma mnie dzień i już mam tyle do czytania.... Cieszę się, że plany się nie zmieniły! Aczkolwiek Panu trzeba podziękować i jeśli chce pomóc, to nie mamy mu co "przykrości":cool3: robić:evil_lol: Ta pani z Krk ucieszyła się, że ją poinformowałam że Antoś na razie będzie regenerował siły. Nie wycofuje się.... ale kto wie...:roll:
  3. Jak zbiórka to dorzucę.... Niewiele ale dorzucę...
  4. Grzecho Ty nie dziękuj tylko pomyśl gdzie teraz pojedziesz:diabloti: - pewnie gdzieś blisko bo ja nie mam aktualnie żadnego profilku tyskiego - tak że nie martw się... Gdańsk Ci nie grozi:cool3:
  5. mówię Wam załóżcie mu profil. Ja teraz nie mam czasu kolejnego prowadzić ale powiem że to działa 2 z3 psów znalazły dom... Ten trzeci jedzie do Dt na razie. Ktoś kto ma dużo czasu niech sie tym zajmie - jesli tu tacy są:shake: kazdy czymś zajęty -praca, rodzina, dom, psy, dogo...
  6. Ulka napisałam pani że Antoś musi przejść jeszcze badania i dlatego będzie zabrany do Warszawy przez "znajomą". Noi żeby ten przyjazd na razie odłożyła. Jak Antoś jak podreperuje zdrowie (a my ją sprawdzimy:cool1: ) to będzie wtedy do adopcji. A nie na zasadzie- "jak polubi się z moim synkiem".
  7. Ale się Antsiu cieszę że Ty nabierasz sił....:multi: Znowu szefa nie ma:cool1:
  8. A to obżarciuszek jeden:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='magda222']A są jakieś wieści od Kacperka?[/quote] Ja dostałam info od pani Kacperka że to straszny pieszczoszek, trochę jeszcze zazdrosny o pozostałe pieski, a apetyt ma taki, że je tyle co 3 pozostałe:evil_lol:
  10. Też prosze o konto na maluszka Lilu
  11. Tak super by było jakby nie trzeba było rozdzielać tego małżeństwa. Takie psy cierpią i tęsknią za sobą - jak my -ludzie:-(....
  12. Halcia normalnie jestem w szoku po tym co przeczytałam:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Chłopak się wyrywa z izolatki do nowego życia:loveu:
  13. O to super że chłopak przynajmniej fizycznie jest zdrowy:multi: Bałam się, że w jego wieku może jeszcze coś "przy okazji" wyjść:roll: Znikam bo zaraz szef wróci:cool1:
  14. Rudasie kochany do góry na dobranoc bo ciotka zaśpi i ją z pracy wywalą (przynajmniej by miała dla Was więcej czasu:lol:):diabloti:
  15. Dziadeczki do góry... Nic więcej nie mogę...:shake: tylko podnieść mogę:shake:
  16. Marzycielu tyle mnie u Ciebie nie było i liczyłam że Ty już jestes w domku....
  17. [quote name='Moriaaa'][U]Lisek nie przebywa i nigdy nie przebywał w schronisku. [/U] Od samego początku jest pod opieką Fundacji Niechciane i Zapomniane i przebywa w hotelu dla psów w Łodzi.[/quote] Przepraszam-nie wiedziałam-ktoś mnie wprowadził w błąd przez pw:oops::oops::oops:
  18. Biedny dziadeczek... Takich najbardziej żal:placz:
×
×
  • Create New...