[quote name='Nikki']No ale co z tego? Niech ją nawet du*a boli, a niby czym się ma ten DT przejmować? Ta sąsiadka może to gdzieś donieśc czy co? Płatny DT jest jakiś illegal czy co??
Ale jak ktoś się znęca nad zwierzętami to nie ma "życzliwych" osób :roll:
[/quote]
Nikki ja taki przykład dałam. Ja ma swoje psy+ostatnio mój podrzucony "tymczas" stał się własnym. Mam super sąsiadów - to nie o nich było.
Tylko naprawdę podejście ludzi jest okropne a złośliwość nie zna granic. Ja usłyszałam ostatnio tekst (o Brysiu, który u mnie został) "po co mu jeść dawałaś? Dałaś mu jeść to został - trzeba było przegonić":angryy:
To się nie dziwię, że na poczatku nawet na podwórko nie chciał wejść.:angryy:
Ludzie może i nie donoszą ale są złośliwi....