Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Ja tez jeszcze coś dorzucę (nie pomyślałam o tym maju:oops:) żeby Bobik się o żonkę nie martwił.
  2. Negri jest dobrze. To wielki postęp. Powiem Ci że ja z jednym swoim walczę żeby mu zapiąc smycz - choć jest oswojony (podrzucono mi go) i strasznie miziasty tylko duży a co dopiero Rudzik taki nieufny psiak...
  3. Pytałam wśród kolegów o tą chłodnię - bo sie bardziej znają - i nic:shake:
  4. [quote name='dorcass']ahh biedak nasz... allegro ma ale teraz martwy okres, wszystko stoi w miejscu jeszcze ten kryzys...[/quote] Najgorsze że wkrótce wakacje..... i nowe bidy...:-(
  5. [quote name='Selenga'] W każdym razie "miastowi" powiedzieli, że wszystko dokładnie sprawdzą, bo nie oddadzą suni w niepewne ręce :)[/quote] To dobrze że Ci państwo "miastowi" tak dbają o sunię:loveu:.
  6. Wymagania bedą coraz większe....:roll:
  7. Ja rozumiem że pewne warunki sanitarne schronisko musi spełniać. W tej chwili robicie co możecie, denerwujecie się, staracie- żeby wszystko było OK. A tu prosto z mostu władze ciskają takim tekstem - to po co to wszystko??? To będzie nic innego jak mord masowy - bo jakoś w cudowne adopcje nie wierzę - a wakacje przed nami...:placz: Trochę dobrej woli urzedników, trochę wysiłku i kasa by się znalazła. Jak im nie wstyd? Stawiać kierownika w takiej sytuacji - gdy on dwoi się i troi żeby to wszystko się jakoś kręciło... Wrrrr nie mogę....:-(:angryy:
  8. :shake::shake::shake: eh.... Bogu się ta starość nie udała:-(:-(:-(
  9. Tak jak obiecałam wysłałam dzisiaj za te 2 miesiące od razu.
  10. No pieseczki pokazać się światu...
  11. To wysyłam jutro 20zł za te 2 m-ce po 10zł, które obiecałam na podane wcześniej konto...
  12. [quote name='APSA']Pokrzywdzony, owszem. Zasługuje na lepsze życie. Ale na tym świecie nie działa zasada 'każdemu wedle zasług'... [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1244/kreska.jpg[/IMG] [/quote] Niestety:shake::shake::shake::shake:.....
  13. [quote name='Selenga']trzymajcie mocno kciuki[/quote] Trzymam!!! A coś jest "na rzeczy":cool3:
  14. A ja chociaż podniosę....:roll:
  15. Piękny pies... i bardzo pokrzywdzony przez los:shake:
  16. A ja podniosę 3łapki na dobranoc
  17. Biedny Płotek:-( Kurcze nie mogę sie zadeklarować bo na razie nie pracuję a mam już kilka deklaracji... To nie byłoby fair obiecać i wystawić Płotka i Was do wiatru:-(
  18. Dopiero dzisiaj bidulka zobaczyłam:shake:
×
×
  • Create New...