Nie! Z niczego się nie wycofuję! Zaraz sprawdzę z moich przelewów czy nie jestem w takim razie do tyłu z jedną wpłatą:oops: ale wstyd!:oops:
edit
Aj źle zrozumiałam:oops: sierpniową wyślę normalnie.
To ja też dorzucę coś do Rudaska w poniedziałek. Na stałe się nie zdeklaruję ale parę groszy od czasu do czasu dorzucę - w miarę moich możliwości:oops:. Konto bez zmian?