Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. :shake:Cyganku znowu pada.....
  2. Cyganku trzymaj się dzielnie....
  3. :-(:-(:-(Dziadzio... dopiero przeczytałam... Tam już Ci jest dobrze.... [*]
  4. Wstawiłam go na N-K może się uda. Toffi z tego profilu znalazła dom. To teraz zamieniłam na Cyganka konto. Oby sie udało...
  5. Nie było mnie tu kawałek czasu:oops: a tu takie zmiany ;)
  6. A ja się dowiaduję ostatnia :mad::evil_lol: Muszę to napisać na jej profilu na naszej klasie :drink1::cunao::cunao::drink1: Hurrraaaaa :bigcool:
  7. Ale wielka wola walki w niewielkim ciałku. Bidulek:placz:
  8. [quote name='Lulka']jak znalezc Rozyczce domek? :-([/quote] Może profil na naszej klasie?
  9. U Toffi profilek się rozrasta - to dobrze - teraz z górki będzie.
  10. Brokacie do góry....
  11. Śmieszku czemu twoje życie jest takie smutne....:-(
  12. Patrząc na te ostatnie zdjęcia to odnoszę wrażenie że to nie Płotek tylko Wodnik Szuwarek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. :roll:Ja też śledzę......
  14. Wstyd się przyznać ale mimo że siedziałam na dogo nie wyprodukowałam nic:oops::oops::oops: Znowu tylko wpadam podnieść... Ciągle mam nadzieję że psina ma własciciela gdzieś tam...:roll: który na niego czeka....:roll:
  15. Może po prostu to miłość od pierwszego wejrzenia;)
  16. U wetów można by zostawić zdjęcia, w schroniskach, no i te plakaty w okolicy by się przydały. Jutro jak cos to zrobię jakieś ogłoszonka- dziś jestem nie do życia:shake:
  17. [quote name='Ala&Zetka']odwiedziłam właśnie profil Toffi na nk. Widzę że ma coraz więcej znajomych i komentarzy- może wkrótce to zainteresowanie przełoży się na adopcję... Cały czas mam taką nadzieję[/quote] Mam taką nadzieję choć przyznam że w poprzednich przypadkach szło szybciej... No ale na ten właściwy dom warto czekać...
  18. [quote name='Maszaberla']Ogloszenia - kto pomoze? :oops:[/quote] Widzę że Twoje ogłoszenia sa pod kątem odnalezienia własciciela. To może wstrzymać się z ogłoszeniami do adopcji...
  19. No i jestem;) Zrobię co mogę. Tekścik tylko ściągnę... Trochę czasu mi brakuje... :shake:
×
×
  • Create New...