Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. .........................
  2. [quote name='SZPiLKA23']Na 1.............[/quote] i jeszcze raz:evil_lol:
  3. [quote name='ick']Takie :loveu:fajne psiaki i tyle czasu w schronisku....[/quote] Nie do uwierzenia:shake:
  4. A czy one są tam "bezpieczne" wiem jakie "pomysły":angryy: mają tacy ludzie:shake:
  5. [quote name='iwa77']Piratek zostal dzisiaj zaadoptowany - byłam w schronie i widziałam jak go zabierały dwie Panie .[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi:
  6. Zobaczymy czy wpłaci bo obiecać kazdy może:roll:
  7. Marysiu:loveu: kochana jeśli możesz... - popatrz jaka to reakcja łańcuchowa - ja "zwabiłam":evil_lol: Ciebie, Ty ściągniesz kolejną osobę... Nie zapominajmy o Robinku... Nie na darmo Marysiu "wyprodukowałaś" taki tekścior żeby teraz nagle urwał się wątek Robinka... Wiem, że zonia o nim myśłi ale ma tyle psiakó na głowie że my musimy jej pomóc...
  8. Rozi jedna osoba obiecała parę groszy dla ciebie- zobaczymy. Podałam na AFN
  9. [quote name='becia66']Profesor Halik mówi wszystkim dobranoc.....:sleep:[/quote] Dobranoc Haliku:loveu:
  10. [quote name='majuska']Gonia wiem coś o tym....często boję się kliknąc w jakiś banerek, raz na jakiś czas jednak klikam....:-(:shake:[/quote] Ja też.... Jeszcze jakoś mi Wasze Orzeszki takie bliskie... No i są jeszcze Mielczaki - w sumie najbliżej mnie... Ale aż mnie ściska:-(
  11. [quote name='yoko100']:loveu:Buziaczek jedzie do domu:multi:[/quote] Serioooooo?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  12. Tylko tyle moge dla niego zrobić:placz: bo jak inaczej mu pomóc?
  13. A podrzucaj cioteczko:multi: przynajmniej na 1 będzie
  14. [quote name='GoskaGoska']cos cichutko u pieska[/quote] Strasznie......:shake:
  15. Czyli Bella idzie do ogłoszenia? Taka przytulaśna sunia... i sama:shake:
  16. [quote name='majuska']Proszę... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bella-z-orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze-podaruj-jej-dom-106839/[/URL][/quote] No i po moim postanowieniu - żadnych "nowych" wątków do "przeżywania":shake:
  17. Czasu brakuje:roll: ale jakieś ogłoszonka dorzucę.
  18. Przypomnij się chłopaku:loveu:
  19. W przyszłym tygodniu wpłacę coś dla niuni ale na razie tylko parę groszy jednorazowo.
  20. No ogłoszenia w pierwszej kolejności i pukamy do cioteczek "co by" je tu "zwabić":evil_lol:
  21. Cyganku już jesień - zima blisko:shake:
  22. No to fajnie cioteczki:loveu: - trzeba Misiulka reklamować:loveu: adopcjapsa.pl e-gratka.info nasipupile.pl adopcje.org - po akcptacji przygarnijzwierzaka - j.w. Tyle zdążyłam:oops:
×
×
  • Create New...