Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Sonikowa jestem na zawołanie. Na razie nie mogę się zdeklarować:shake: Mam już kilka deklaracji:shake: Ale zapisuję się do Ogryzia...
  2. lania wieki temu pisałam o pani, która chce Szarotkę - ona się nie wycofała tylko życie się jej skomplikowało ale pisze że w listopadzie przyjedzie po sunię. Mam nadzieję:roll:
  3. ..... jeśli poszła.....:shake:
  4. O Boże jaka bida. Trzymaj się piesku !!!
  5. Nie było pewnie tej obiecanej wpłaty z N-K:shake:
  6. [quote name='Mysia_']z tymi ogłoszeniami to się w końcu zawiele nie dowiedziałam :oops::oops::oops:[/quote] Mysia to mało ważne -najwyżej admin odrzuci jak się powtórzy jakieś, tylko tego czasu wciąż mi brakuje...:shake:
  7. [quote name='becia66']a co będzie za 2-3 miesiące ? :shake:...strach mysleć....[/quote] Strach się bać:-(
  8. [quote name='Miśka84']Wlasnie..... No moze dziewczyny dostana wiadomosc naPM...[/quote] Czy tak - czy tak, czekam na jakieś info... z Bożenką fajnie nam się koresponduje i chciałabym żeby wiedziała co się dzieje:roll:
  9. [quote name='karolciasz28']W górę z wieczora:shake: Dobrej choć zimnej nocy psiaku:-([/quote] a no zimna będzie:placz:
  10. 10zetów proponuję jakby była jakas zbiórka na DT Boże... te staruszki...:-(:-(:-(
  11. Czy chłopaki mają gdzies ogłoszenia- nie jestem zbyt na bieżąco:oops: Postaram się w najbliższych dniach gdzies ich dodać.
  12. [quote name='becia66']obyś sie nie przeliczyła....[/quote] Myślę, że jednak będziemy wiedziały bo w końcu ogłoszenie zostało zasponsorowane przez panią Bożenę, a ona czeka na jakiekolwiek informacje więc liczę, że wkrótce się czegoś dowiemy... Muszę jej przeciez coś napisać...:roll:
  13. [quote name='Temida'] (...)ale jak ktoś nie ma serca dla zwierząt, tam psy nigdy nie będą szczęśliwe.[/quote] Co racja to racja...:shake:
  14. [quote name='mari23']jutro 15 września... może ta pani jednak się odezwie... wiem, marzycielka ze mnie, ale chciałabym bardzo tego wymarzonego domku dla Cyganka...:loveu:[/quote] Ja już jakoś nie wierzę:roll: Neczka też milczy... Nie rozumiem tego...
  15. Ja tez na dobranoc podrzucę Misiula...
  16. [quote name='kaa']Romciowi się bardzo ładnie łapki pogoiły, jeszcze bierze antybiotyk , ale to już końcówka.[/quote] To dobra wiadomość...
  17. ................................
  18. [quote name='gonia66']A ja se oczywiscie tu wlazlam po nocy..po co??Zeby tradycyjnie przed spaniem sie zafaflac:-(:-(:-(ale przyjaźń....[/quote] Zapraszamy cioteczkę gonię66:loveu:
  19. [quote name='majuska']A ja mam pecha, co sie wybiorę do schroniska i zaglądam do Cygana to on chrapie w budzie i nie mam sumienia go budzić....no i znowu nie mam dla Was świeżych fotek...no przegina Cyguś i tyle:evil_lol:[/quote] Zedrzyj gadzinę następnym razem:mad::evil_lol: nie będzie spał- co będzie w nocy robił?:evil_lol::cool3:
×
×
  • Create New...