Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='majuska']Byłas wciąż z Cygankiem i go wspierałaś dobrymi fluidami i może te Twoje fluidy przyciągnęły to Leszno...nigdy nic nie wiadomo...;)[/quote] :lol:To ja i moje fluidy idziemy dalej poprzyciągać domki:evil_lol:
  2. [quote name='karolciasz28']Wiem:-(:-(:-( I jeden psiak...:-(:-(:-( AAA ciężko:shake::shake::shake:[/quote] Zauważyłam :-(:-(:-(
  3. Mało ale zawszecoś wpłynęło:roll:
  4. Akurat Leszno to nie moja sprawka. Ciągle nie mogę uwierzyć...:multi:
  5. Czy ktośwpłacał na ten AFN? bo znowu napisał na N-K, że wpłaci. Jak nie wpłacał to przynajmniej usunę wpis- nie będzie sobie żartów robił!:roll:
  6. Wysłałam dzisiaj obiecane pieniązki... Boże jak się cieszę, że chociaż on zdażyłprzed zimą.... Cioteczki odwaliłyście kawał porządnej roboty:loveu: no i udało się...:multi:
  7. [quote name='ihabe']Dziewczyny, ten dług znowu nie jest taki duży, kochane moje, poczułam dreszczyk. Przecież ja nie żalę się Wam , że dokładam. Ja dla niej i dla wielu innych wszystko coi mam bym oddała.:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Cioteczko na Twoje konto? Chyba mam... Adorzucić to ja chce bo winna jestem coś Bobikowi (*) - "puścił" Antosia z Mielca do DT i bidulek niedoczekał:-(
  8. Oj dziadeczki zaszło słoneczko i zaczęło sypać na naszym podkarpaciu:-( złe czasy nadchodzą... oj fatalne...
  9. [quote name='karolciasz28'][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przed-teczowym-mostem-stoi-owocowy-sad-kostucha-jego-ogrodnikiem-czas-na-zmiany-131388/[/URL] [/B] [B]Wejdź Goniu, to i tak nie wszystkie ile bo boksach siedzi:-(:-([/B] [/quote] Wiem o tym wątku i boję się tam nieraz zaglądać...nie chcę o którymś przeczytać... wiesz czego...:-(
  10. [quote name='ick']Ogłoszonka super.To trzymam mocno kciuki !!:lol:[/quote] Ja też.... najwyższa pora na domek bo zimno się robi...
  11. [quote name='Cantadorra']Pamietajcie, ze z bazarku bedzie 200 zł, tylko czekamy na ostatnia wplate. Jak tylko przyjdzie to od razu wysylam.[/quote] Przyznaję się to moja wpłata:oops::oops::oops:. Albo moja koleżanka nie wpłaciła albo na poczcie utknęły...
  12. Już miałam pójść spać "uhahana" bo miałam fajny dzień a tu taka bida się pojawiła i musiałam się skwiczeć:placz: Trzymaj się piesku
  13. [quote name='karolciasz28']Nie wiem ale raczej nie:-( To "ciepełko" to i tak nie to samo co dom z człowiekiem:shake:[/quote] Wiem:placz: ale chociaz by nie marzł... ale pewnie takich "halików" macie dużo...:-(
  14. Cioteczki ja tez postaram się wyskrobać parę grosików dla Kładzi - jednorazowo ale zawsze się przyda... Moze w przyszłym tygodniu...
  15. Zimno się zrobiło-biedne schroniskowe staruszki...:shake:
  16. Ludzkie - nie wiem czy się przydadzą ale chętnie się pozbędziemy... Gabitril 5mg 2op. po 50tabl. ważne do 08/2011 Pabi-Dexamethason około 70 tabl. do 09/2011
  17. [quote name='lilo']Pokazuj się piesku wszystkim cioteczkom :)[/quote] Własnie....;)
  18. [quote name='karolciasz28']Ja też ją mam, chociaż nie wiem czy zdążymy przed zimą:shake::shake::-(:-(:placz:[/quote] A można go chociaż gdzies w ciepełku "przetrzymać":roll:
  19. Jak się "chłopcy" trzymają? Jak zdrowie Kajtusia bo z nim było podono gorzej?:roll: Ja im robię własnie N-K. Czy się uda... Kto wie:roll:
  20. [quote name='tomcug']Pomogę z ogłoszeniami, powiedzcie tylko, jaki tekst (jeżeli ten z pierwszego postu to ja bym troszkę skróciła, bo prawda jest taka, że ludzie nie czytają długich ogłoszeń) i czy dane kontaktowe aktualne. Postaram się najpóźniej w środę, a i w jakim mieście przybywają pieski? Chyba gdzieś na Śląsku, tak?[/quote] Są w schronisku w Zabrzu. Tekst skróć koniecznie bo to tylko ich historia jest opisana... Zagalopowałam się totalnie... Ludzie w dobie krótkich wiadomości SMS potrzebują minimum treści a maksimum informacji.
  21. Robi nie mogłam się wczoraj do Ciebie dostc bo mnie Dogo "nie wpuściło":roll:
×
×
  • Create New...