Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='ocelot']Reszcie grozi niestety to samo. Wymówka zawsze się znajdzie.[/QUOTE] Chciałabym coś sensownego napisać ale pomysłu nie mam :( Uzbieramy na Dt dla takich duzych panienek?
  2. [quote name='ocelot']Chyba tak, tzn był leczony, po przeszło tygodniu nie było efektów i zdaje się uśpienie. Na pyt. pracownicy wymownie milczeli, chrząkając.[/QUOTE] Ehhhh życie, życie.... :( [*]
  3. Chłopczyska kochane co tam u was słychać??? :)
  4. Super chłopak wygląda a na sasiadów szczekać po prostu trzeba:diabloti:
  5. Dzięki gosia1701... :) Tak czekałam na jakieś nowe zdjątko :)
  6. [quote name='ilon_n']Tylko qrde czemu nie mogli przenieść się z psami??[/QUOTE] Gdyby je zabrali to dobrze by to o nich świadczyło... ale cóż... nie oni pierwsi nie ostatni... niestety :(
  7. Widzę że w Azylu to takie skrzydlate te pieseczki Fago, Kaszmirka :)
  8. [quote name='BUDRYSEK']Simon http://www.dogomania.pl/threads/199994-Simon.....pomóż! Marcel http://www.dogomania.pl/threads/1999...l-szuka-pomocy.....-( Bidulki niewiele mogę zrobić - chociaż podrzuciłam. Trzymam kciuki... a może jakies cioteczki od pudelków i w ogóle kudłaczy trzeba zawezwać? Tylko które to są....
  9. Ja chociaz podrzucę...
  10. Iwonko trzymaj się... bardzo Ci współczuję :(
  11. Rudziku lecimy na wirtualny spacerek;)
  12. Podrzucę chociaż... Mogę w lutym przesłać parę groszy jeśłi będzie taka potrzeba.
  13. Przypominamy się...
  14. Z tego co ja zrozumiałam to Arielek ma 650 zł do przodu i tę kwotę lidka proponuje podarować na inne psisko. A reszta chyba bez zmian - wpłacamy dalej, co prawda Dt bierze mniej niż na poczatku ale może lepiej by było żeby deklarujący proporcjonalnie zmniejszyli kwotę niż na raz kilka osób odpadło? Nie wiem -jak chcecie... Czy źle zrozumiałam? Lidka to podrzuć na PW jakies bidy, które u Wa sna cito potrzebują kasy i nieh kazdy się określi - jak sądzicie.
  15. Jestem i ja... Na razie tylko mogę trzymać kciuki. Przeczytałam pierwszy post. Kobita nienormalna. Kaganiec:( Mnie też tacy "chętni" na psa husky raz zaczepili bo wiedzą że szukam domów dla kilku psiaków - "a husky ładny... i w ogóle itp, itd...". AKURAT!!! To ze się podoba to nie jest dla mnie wystarczający powód! Trzeba mieć serce dla takiego psa i wiedzieć czego on potrzebuje...
  16. Manuel :D - serialu nie oglądałam ale tez ładnie pasuje do Stefcia ;) Wysłałam "podróżnikowi" parę groszy kieszonkowego ;)
  17. Bidulek:-(-przypominamy się.......
  18. Budrysku mi też podrzuć- miałam gdzieś ale nie mogę znaleźć... :(
  19. [quote name='paulinken']Widziałam dziś ogłoszenie Szczerbulka w MP, oby dało efekty.[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki!
  20. Niuniek przypomnij się,moze nowy rok przyniesie ci wiecej szczęscia...
  21. Stefciu - szczęścia i domku w nowym roku;) a wszystkim cioteczkom i wujaszkom - zdrówka, wytrwałości i spełnienia marzeń :)
×
×
  • Create New...