[quote name='ocelot']Mam tlko zdjęcia suni bez łapki, ale bardzo słabe znowu.[/QUOTE]
Jak będą lepsze zdjęcia to ruszymy z ogłoszeniami lub jakiś pakiecik wykupię na bazarku.
[quote name='kaja555']wątek już dość stary i brak aktualncyh wieści[/QUOTE]
Wiem właśnie - sama zapomniałam o Miśku:( dopiero wczoraj jak przeglądałam tematy od końca to tutaj trafiłam - nawet banerki już nie kierują na ten wątek. Mam nadzieje ze Misio ma się dobrze.