Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. konto to samo, ja proponuje jednak nowy wątek dla Lilki, dlatego,żeby rozliczenie było od nowa. Całość po Dyziu będzie na koncie Lilki ale nie wszyscy (z powodu ratowania innych biednych psiaków) nie mogą przenieść deklaracji. wszystkim jednak dziękujemy i prosimy o kibicowanie nam :)
  2. to o której jutro Lilka jedzie do hop?
  3. jeśli o mnie chodzi to mogę być skarbnikiem, Lilka jest ładną sunią jeszcze te zdjęcia hop są bardzo ładne
  4. zrobiłam właśnie przelew 190 zł dla hop została na koncie 373 zł (stan na dzień 14.04.2014)
  5. ja jestem tylko skarbnikiem ale po cichu sobie myślę,że może by Lilkę jakby hop się zgodziła zabrać do Niej
  6. [quote name='hop!'][IMG]http://imageshack.com/a/img849/3898/3fli.jpg[/IMG] Dyzio jeszcze u nas. Nie dostał śniadania, bo czeka go podróż. Dzisiaj 13... Nie wierzę w pechową trzynastkę. ;) Trzymajcie kciuki![/QUOTE] jaki on piękny jest trzymamy kciuki!!
  7. od 28.03-11.04 tj. 15 dni razy 9 zł [B]135[/B] zł plus [B]55[/B] zł szczepienia to jest na [B]stan na dzisiaj 190 zł [/B]
  8. Deklaracje stałe Romka 20 zł (27.03.2014) Zachary 20 zł (27.03.2014) Bogusik 30 zł (za marzec 27.03.2014) Anula 30 zł (za marzec 27.03.2014) Docha 20 zł (31.03.2014) Yoany 15 zł (za kwiecień 31.03.2014) osoba anonimowa - 20 zł (III 01.04.2014) --------------------------------------------[SIZE=3][B] 155 zł koszt miesiączny to 270 zł brakuje nam 115 zł [/B][/SIZE] Wpłaty jednorazowe: Mela Jakimiuk 100 zł (26.03.2014) Zebrazebra 20 zł (27.03.2014) MikAga 50 zł (30.03.2014) Helena5 20 zł (30.03.2014) Jodrann 20 zł (31.03.2014) asl 5 zł (31.03.2014) bazarek TOSKA1 - 92 zł bazarek b-b 101 zł ------------------------------------[SIZE=4][B]408 zł [/B][/SIZE] ----------------------------------------------------------- [B]wszystko razem 563 zł[/B]
  9. [quote name='Toska1']Przelew na 92 zł dla Dyzia z mojego bazarku już poszedł :) po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251989-KONIEC-Po-ciuchy-i-różności-zapraszamy-gości-!-Dla-Kajko-i-Dyzia-do-2-04-godz-21?p=22003750#post22003750[/URL][/QUOTE] dziękuję za bazarek pieniądze już są na wątku już potwierdziłam [B]Toska1 dziekuje:loveu:[/B] i za bazarek od [B]b-b 101 zł [/B]:loveu:
  10. [quote name='Toska1']a ja jeszcze czekam na dwie wpłaty z mojego bazarku... dajcie nr konta do wpłaty dla Dyzia ! głaski dla uroczego Dyzieńka :)[/QUOTE] już wysyłam
  11. [quote name='b-b']Zakończył się bazarek dla Dyzia :) Proszę skarbniczkę o dane do wpłaty bo nie mogę wysyłać PW do cioteczek :)[/QUOTE] już podaję :)
  12. Tola [*] bardzo mi przykro ...
  13. fajna jest ta Lilka , szkoda jej do pilnowania podwórka
  14. ja też trzymam kciuki słyszałam,że Jo37 perfekcyjnie sprawdza domki :)
  15. heheh jest niewzruszony na zalety ale on jest śmieszny
  16. [quote name='b-b']A jak wpisać tą moją na razie pół roczną "deklarację"?:)[/QUOTE] mogę to rozpisać na każdy miesiąc :) wyżej dodałam dzisiejszą wpłatę, a na te szczepienia to może przeleję z tych jednorazowych?
  17. losie ale się porobiło Berta ma dom !!! cud! bardzo się cieszę:multi:
  18. Deklaracje stałe Romka 20 zł (27.03.2014) Zachary 20 zł (27.03.2014) Bogusik 30 zł (za marzec 27.03.2014) Anula 30 zł (za marzec 27.03.2014) Docha 20 zł (31.03.2014) Yoany 15 zł (za kwiecień 31.03.2014) osoba anonimowa - 20 zł (III 01.04.2014) --------------------------------------------[SIZE=3][B] 155 zł koszt miesiączny to 270 zł brakuje nam 115 zł [/B][/SIZE] Wpłaty jednorazowe: Mela Jakimiuk 100 zł (26.03.2014) Zebrazebra 20 zł (27.03.2014) MikAga 50 zł (30.03.2014) Helena5 20 zł (30.03.2014) Jodrann 20 zł (31.03.2014) asl 5 zł (31.03.2014) ------------------------------------[SIZE=4][B]215 zł [SIZE=2]Gdyby był jakiś błąd to proszę pisać, drugiego postu jeszcze nie mam jak tylko bede miała udostępnię te wpłaty [/SIZE] [/B][/SIZE]
  19. [quote name='Anula']A gdzie jest post przyznany na rozliczenie wpłat? Romka do jakiego moda pisałaś? To co magenka1 napisała mi nic nie daje,nie wiadomo jakie to są wpłaty,jednorazowe,czy stałe,kiedy wpłynęły? 28.04.14 trzeba przelać za hotelik 270,00zł.[/QUOTE] jak wrócę z pracy zrobię pelne rozliczenie z datami
  20. beznadziejni ludzie, Dyzio ma miec super domek .... moze jak by Dyzio znalazl super domek to na jjego miejsce Lilka, pisalam do hop o nr konta bo moglabym juz zrobic przelew
  21. Mela Jakimiuk 100 zł Zachary 20 zł Zebrazebra 20 zł Bogsik 30 zł Aunla 20 zł Romka 20 zł MikAga 50 zl Helena5 20 zl --------------------[B]280 zł [/B]
  22. [quote name='Jadrann']jestem na zaproszenie, poproszę o numer konta do przelewu[/QUOTE] dane poszly, jutro zrobie pelne rozliczenie podziele na deklaracje stale i jednorazowe
  23. to zrobię tu rozliczenie: Mela Jakimiuk 100 zł Zachary 20 zł Zebrazebra 20 zł Bogsik 30 zł Aunla 20 zł Romka 20 zł --------------------[B]210 zł [/B] też trzymam kciuki za jutro
  24. mam jedną wpłatę zaksięgowaną: Mela J (nie wiem czy mogę pisać nazwę pełną) jest [B]100 zł [/B]
×
×
  • Create New...