Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='Szerkanka']Dziewczyny, powiem wprost, nie dam rady sama z tym transportem[/QUOTE] no wcale sie nie dziwie, musimy cos wymyslec sluchajcie gdyby znalazl sie transport do wawy moze udaloby mi sie zalatwic do Płocka, chyba ze ktos by jechal w okolice Torunia:roll: ostatecznie moze ktos z lublina jezdzi do Radomia...stamtad z kolei jest pare osob ktore jezdza czesto do wawy (z watku psiakow z szydlowca):roll:
  2. zaginiona saro czy od ciebie ktos jezdzi moze do warszawy? mysle ze moze udaloby sie znalesc kogos kto by taka malizne wzial na dwa dni...
  3. no co:oops:przecie nie co dzien wetki mdleją:diabloti:
  4. wścieklizna musi byc ale mysle ze mozna ja spokojnie przepisac z ksiazeczki, sluchajcie a nie mozna na transportowym poszukac czegos i mala troche predzej przewiesc do W-wy, moze ktos by ja przetrzymal dzien lub dwa a dla Szerkanki to byloby znacznie blizej i przede wszystkim krocej...
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] wet zemdlała przy nim....[/QUOTE] o rany, chyba Bialy jej nie wystraszyl gabarytami tego i owego:question:
  6. [quote name='kakadu']u mnie nie dziala, przynajmniej w pracy, nie moge zakladac nowych watkow; w domu nie probowalam jescze ale mam taka kiepska siec ze i tak zadnego zdjecia nie wstawie :([/QUOTE] a probowalas z innej przegladarki?? podobno w IE wiele rzeczy nei dziala a mozilla czy opera daja rade. a wiesciami o Lunce mnie zalamalyscie:-(, ja nawet zgubilam jej watek:-(
  7. [quote name='gusia0106']Dobra, to ja jadę po chłopaka....no i ciachamy.... Kciuki mile widziane ;)[/QUOTE] dla Was zawsze:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  8. [quote name='Soema']A i owszem, w święta nie omieszkam :p co załatwił, co załatwił... to ja po nocach namawiałam, uspokajałam :-o[/QUOTE] ano namawialas jak bedzie broic odesle kurierem do Ciebie:diabloti: a maja kruki w tym zoo??:cool3::diabloti: Fibuli odnowie kilka ogloszen ale faktycznie marnie to widze:shake:
  9. [quote name='Ania+Milva i Ulver']niestety nie:( z reszta o żadnego psiaka, zaczyna sie martwy okres adopcyjny... chita , czy juz przemyslałaś sprawę zoo? wiesz kto ci psa załatwił nie?????:)[/QUOTE] skorumpowac mnie chcesz:diabloti:przeciez ta druga od kruka to mi nogi z doopy powyrywa:grins:
  10. ale fajne siersciuchy masz u siebie:loveu:szkoda ze nie zdazylam poznac, sa jakies tel o Fibi?
  11. nie bylo mnie prawie tydzien i prosze jakie wiesci:multi:
  12. slodziak z niego straszny, sam jest jak taka maskotka:loveu:i potrafi sie usmiechac:loveu:
  13. jutro wyjezdzam i bede miala kiepski dostep do neta ale pomoge z ogloszeniami jak wroce... za to w piatek bede w Łodzi... gdzie mozna Sabunie odwiedzic i w jakich godzinach:cool3::loveu:??
  14. dostalam pw, jutro wyjezdzam na kilka dni i nie mam narazie jak pomoc:oops:
  15. jeste nieeliktany bo nie jest odpowiednio socjalizowany, na litosc boska to szczeniak.... wiec jak jest na serio z tym jej pobytem-musi odejsc jak najszybciej czy moze czekac do polowy grudnia (a ta sasiadka zgodzi sie na kastracje i wyzyte i te inne "duperele")?? mam jakies przeczucie ze nawet jak zrobimy wizyte to i tak cos nie wypali... Szerkanko masz inne psy, zwierzeta z ktorymi mala mialaby miec kontakt (avatarek bombowy:cool3::loveu:)?
  16. jak sie powtarzam to z gory wybaczcie, mala wg mnie trzeba zabrac bo tak to sobie dalej mozemy szukac i gdybac....gdzie bylby ten dt??w pt i sb jestem w Łodzi i bede jechac do Bydgoszczy gdyby byl potrzebny jakis transport,
  17. jaka ja mam slabosc do takich pieknot.......
  18. [quote name='AgnS']No ładnie... Syn mi się zamienia w pasa: biega za kością na wyścigi z Tofikiem, a mąż szczeka i warczy... :D hmm... myślałam ze to Pies do właściciela się upodabnia, a nie odwrotnie :P[/QUOTE] :mdleje::roflt::roflt:moze filmik na yt:diabloti: [quote name='zarskraf']przepraszam za taka absencje.. no ale.. pojawiam sie by oznajmic ze prawdopodobnie nastepstwo ODSIEBIE - serwer bedzie chomik. własnie testuje zrzucenie fot i podlinkowanie watku ... Proba ?:d [IMG]http://toolshell.org/data2/thumbs/World_Clocks/world_3.jpg[/IMG] dział .. no i działa fajnie - prosze tylko pamietac ze jak uploadujemy to pliki prawnie uregulowanie i do publiczego ...:D[/QUOTE] a jak i tak nie bede wiedziala jak to zrobic:evil_lol::diabloti:
  19. cudny jest:loveu::loveu: a postepowanie Niny przemilcze w kwestii onka :shake:
  20. wczoraj skonczylo sie allegro, wystawia ktos kolejne czy wystawic??
  21. max niestety Goliat to nie bedzie pierwszy pies o ktorym Nina nic nie wie, jakis czas temu uciekla jej sunia wyciagnieta bodajze z OS, brak mi slow ponadto logowala sie na dogo:angryy:Nina powiem Ci jedno niech Cie szlag bo nawyciagac psow to kazdy potrafi:angryy:
  22. bez urazy ale mam wrazenie ze z nina tu nic nie zdzialamy, potrzebny jest PILNIE dt najlepiej w poznaniu dla maluchow :shake::shake::shake:
  23. mialam kolejnego calkiem sensownego maila o Serduszko;) poprosilam o kontakt z max45, ciekawe czy sie odezwa:roll:
×
×
  • Create New...