-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
ty zerduszko możesz dopiero po 16 tak? czyli ktoś do tego czasu musiałby ją przetrzymać tyle że nie ma kto bo kasiaraf nie wie co z ojcem i jego psem:roll: -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
no tak ale czy zerduszko da radę ją odebrać czy dogada się z Gizunią dużo niewiadomych czy twój tata się zgodzi:shake: nie wiem nie mam pomysłu -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Aneta nie odbiera telefonu nie wiem co z tym miejsce w lecznicy a my jutro o 10 mamy wyjeżdżać....cholera brak mi pomysłu nie wiem co zrobić z Azurą jedziemy w 5 osób milka jedzie w nogach ale Azury choćbyśmy chcieli nie wciśniemy bo nie ma gdzie Pomocy!!!! -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
awantury nie było bo Wojtek pojechał z Azurą do babci więc ojciec o psie dowie się w poniedziałek ale brat mnie wystrzelał że psy były w domu nawet 2 na raz i ojciec już nabuzował się trochę:shake: -
Ja np alfabetycznie wyszukiwałam sprawdzałam tych którzy mają najwięcej postów ale także sprawdzałam przy tym kiedy ostatnio byli na dogo bo też tak jest że ktoś ma multum postów a ost raz na dogo był w grudniu :roll:
-
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Przepraszam wasza brak odzewu ale dopiero przed chwilą wróciłam do domu a u TZ net działał jak chciał:shake:. My niestety później wyjechać nie możemy nie wiem coś będę kołować na razie nie mam do tego głowy ojciec za pół godziny będzie w domu więc teraz szykuje się na awanturę z jego strony:shake: -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
W piątek planujemy wyjechać z Katowic koło godziny 10 a wracamy w niedzielę koło 18 -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jak możecie załóżcie wątek w sprawie pomocy dla Ani mnie teraz przez 3 dni nie ma w domu a dostęp do neta fatalny dopiero teraz coś się ruszyło więc w każdej chwili neta może znów nie być. Co do bezpośredniej pomocy dla Ani jak już pisałam mogę parę rzeczy na bazarek dać tylko ktoś musiałby go zrobić:roll: Mam nadzieje że suczka jednak się znajdzie:oops: -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Na sąsiadów liczyć niestety nie mogę:roll: co do petsittera nie wiem jak by to wyglądało w praktyce:roll: Nas teraz w domku nie ma wracamy dopiero w środę daleko nie wyjechaliśmy bo kilka osiedli dalej u dziadków TZ siedzimy którzy wyjechali a psiaki mają radochę bo myślą że na wczasach jesteśmy dłuuugie częste spacerki szaleństwa na trawie żyć nie umierać, nie zabrałam kabelka z domu ale zdjęcia robimy na bierząco psich harców. -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No tak ale wiecie jako osoba prowadząca wątek musiałabym dostawać skany rachunków etc bo ludzie którzy będą wpłacać mogą pytać a Anie nie ma aparatu i jak tu te skany np wkleić. nie chcę by później coś się na mnie odbiło. Mogę wątek założyć ale to jutro bo dziś idę już spać a na dobranoc podnoszę:multi: -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Zapytam naszej Reyesowej może da radę w końcu obecnie bezrobotna no chyba że w tych dniach gdzieś jakaś wystawa jest:roll: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Co do dzieciaków też pytałam chłopczyk ma 4 latka dziewczynka 15 miesięcy. Ja bym mogła poprowadzić wątek ale raz nie jestem na miejscu tzn w razie czego jak do Ani podjechać nie mam no i nie wiem czy wątkiem założonym przeze mnie ktoś by się zainteresował bo jakby nie patrzeć mogę nie być wiarygodna dla wielu dogomaniaków:shake: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pisałyśmy chyba w tym samym czasie:roll: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Właśnie skończyłam rozmawiać z Anią. Jak najbardziej wyraża zgodę na chęć pomocy dla niej i psiaków. Co do kosztów to tak: - Hera jest przed cieczką trzeba ją wysterylizować koszt ok 150zł nie więcej - Trzeba Herę zaszczepić przeciw wściekliźnie bo nie jest szczepiona - Ania zalega z czynszem czynsz 540zł ma odłożone 300zł do tego inne media etc - przydałby się płyn do czyszczenia zasikanych dywanów - do tego dług u weta wynosi 105zł z czego 2 tymczasowe suczki są chore(kaszel gorączka biegunka) koszt ostatniej wizyty to 50zł - do tego dochodzą zaległe niespłacone długi 195zł za psa (wet +wyżywienie), 200zł za niszczycielskiego psiaka - karma też potrzebna dla psiaków Poprosiłam by Ania zabrała suczkę spowrotem jak ją znajdzie że pomożemy suni na pewno trzeba zrobić zeskrobiny z uszek zbadać te nerki no i zrobić sterylkę nie mówiąc o szczepieniach. Mam nadzieje że się suczka znajdzie. co do innych kwesti typu coś potrzebnego do domu dla dzieci dla samej Ani powiedziała że najważniejsze to psiaki a ona da radę chociaż mi się wydaje że po prostu wstydzi się poprosić ale to moje odczucie. No i to chyba tyle jeśli niczego nie przeoczyłam. Majqa w razie czego dzwoń do Ani ja też jej nie znam widziałam ją tylko raz ale zdecydowałam że napiszę do niej i jak widać chętnie przyjmie naszą pomoc chociaż zawiodła się na dogomaniakach(tak napisała) -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie dzwoniłam do Ani piszę z nią na gg. Napisałam jej że chcemy jej pomóc jednak z rozmowy wynika (ja to tak odbieram) że wstydzi się poprosić o konkretną pomoc. Z tego co się dowiedziałam potrzeba wszystkiego. Jednak chcę najpierw skończyć rozmowę i wtedy dokładnie napiszę co i jak co jest potrzebne na już etc ale z tego co pisze sytuacja nie jest za wesoła. Ale jak mówiłam o konkretniej pomocy napiszę jak będę już mniej więcej wszystko wiedzieć i oczywiście jeśli Ania wyrazi zgodę na tą pomoc bo jak pisałyście nic na siłę:roll: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
no niestety a poza suczką to sytuacja ogólnie nieciekawa Ani przyda się dosłownie wszystko:-( -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
taka beżowa (kremowa) suczka do kolana z delikatnie siwym pyszczkiem, cycochy trochę powiększone uszka jeśli dobrze pamiętam klapnięte -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ania nie znalazła suczki:shake: -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane potrzebujemy tymczasu od 10-12 lipca. TZ wymyślił wyjazd no i właściciel ośrodka zgodził się byśmy przyjechali z psem ale tylko jednym(to są pokoje w pensjonacie) Mówiłam Wojtkowi że jadę ale tylko pod warunkiem że oba psy jadą a on że ok no i wraz z resztą znajomych wpłacił zaliczkę a później zadzwonił i zapytał czy możemy z dwoma psami nawet za dopłatą no i się nie zgodzili. Szukam w związku z tym tymczasu na te 3 dni dla Azury nie chcę oddawać jej do kliniki tak jak Tinki bo wiem jak to tam wygląda:shake: ew jakiś hotelik tylko z tym to teraz pewnie ciężko. Jeśli nic nie znajdę to już ostrzegłam TZ że do kliniki jej nie oddam i wtedy po prostu nie jadę przez co było małe spięci:roll: -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
No pospały godzinkę i teraz Milka jeszcze dosypia a Azura już z supłem szaleje po domu jej to chyba nic nie zmęczy:roll: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale z czego mam się cieszyć z tego że wyjechał miał wrócić a teraz wypiął się na wszystkich łącznie z kobietą z którą zamieszkał i okazało się że rachunków nie popłacił i teraz wezwania do zapłaty przychodzą nie no rzeczywiście można skakać z radości:shake: A co do Ani i suczki nie mam zdjęć bo jak pisałam akurat w niedziele nikt ich nie robił piszę tylko jak suczka wygląda bo ją widziałam. Wiem że bierze się psa znalezionego do domu by mu pomóc mimo że wiemy że nie mamy na to warunków i pieniędzy też tak mi się zdarzyło ale Mars jest już od jakiegoś czasu u dziewczyn to nie sztuka przywieźć go na akcje posiedzieć godzinę(pies w jednym kącie przywiązany opiekunka w drugim)i do domu dobrze że inna wolontariuszka powiedziała żeby został i z nim siedziała. Przecież zawsze mogą sie zwrócić o pomoc tu na dogo nie raz i nie dwa były robione zbiórki pieniędzy czy innych potrzebnych rzeczy nie tylko dla psów ale i dla ludzi. wiem że ciężko jest prosić o cokolwiek. Ja suczki zabrać do siebie nie mogę kasy też nie mam ale mogę dać kilka rzeczy na bazarek porobić ogłoszenia tylko niech ta sunia nie siedzi na ulicy:shake: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam tu z linka który przesłała mi Majqa na pw. Teraz czytam i oczom nie wierzę wypuścić psa od tak:crazyeye: No nie wiem ale jak dla mnie wolałabym oddać psa do schronu niż wypuścić na ulicę bo jakby nie patrzeć lepsze jest uśpienie w schronisku niż śmierć pod kołami samochodu. Przepraszam ale po prostu ręce mi opadły. Też miałam przypadki że było ciężko nie miałam pieniędzy na leczenie, karmę no na nic kompletnie, ale dałam radę teraz też nie jest lekko ojciec miał z niemiec wrócić i cisza wypiął się na wszystkich mieszkania nie opłacił teraz tylko mi wezwania do zapłaty przychodzą i co mam psa na ulicę wyrzucić w życiu. widziałam tą sunię taka kremowa starsza suczka do kolanka akurat w niedziele na akcji nikt zdjęć nie robił więc ich nie ma ale widać że suczka fajna i na ulicy wylądowała:shake:. a Mars czemu jest winien że do schronu też pójdzie?Na temat Marsa i akcji w SCC to inna bajka nie będę o tym tu na wątku pisać... -
Podnosimy i o datki na hotelik dla Konci prosimy:loveu:
-
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Atak na Milkę: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9JRdj_dbI/AAAAAAAAAaE/YuYY1uM9hqo/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20052.jpg[/IMG] Dwa zające: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9JXt8oi5I/AAAAAAAAAaM/c5xfFcaS-Sc/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20057.jpg[/IMG] Tył za bardzo na przód napiera: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9Jcx8R9cI/AAAAAAAAAaU/p3lm9Qu4070/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20060.jpg[/IMG] Troszkę spokojniej: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9Jf1Ve-iI/AAAAAAAAAaY/V_jJlFffp-c/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20061.jpg[/IMG] Na koniec zajączek: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9Jr9pkO5I/AAAAAAAAAao/tqdgHd0Jq7w/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20066.jpg[/IMG] I to by było na tyle reszta zdjęć jest jeszcze bardziej rozmazana ale i tak sa na picassie więc jakby ktoś chciał to może obejrzeć tutaj: [url=http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/WypadNaMuchowiec#]Picasa Web Albums - milka_mlm - Wypad na Much...[/url] -
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Nieudane pływanie część pierwsza: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9I9nOeEaI/AAAAAAAAAZQ/yRPGY_VQEp4/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20032.jpg[/IMG] Nieudane pływanie część druga: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9JCms2-aI/AAAAAAAAAZc/IJ9NptwrcmM/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20036.jpg[/IMG] Zmęczona już jest: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9I-2rLMqI/AAAAAAAAAZU/PHixrvHRfyU/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20033.jpg[/IMG] Nieudany skok: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9JJ7TG68I/AAAAAAAAAZs/IMVWc8gTQ40/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20046.jpg[/IMG] Robimy kółeczko: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9JN398i3I/AAAAAAAAAZ8/AiTPRyYh_Oo/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20050.jpg[/IMG]