Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. saga dziękujemy w imieniu Kornelii. Nawet najmniejsza kwota jest na wagę złota bo przybliża dziewczynkę do wyjścia ze schronu:loveu:
  2. zaproszenia wysłane do 100 użytkowników reszta wieczorem bądź jutro z rana:roll:
  3. _Lara jak tylko wejdzie na wątek na pewno prześle nr konta Dziękujemy:loveu:
  4. [quote name='zuzia63'][B]Gisic87[/B] - mnie nie trzeba zapraszać do Kornelii:shake: ja tu jestem od początku;) ale ponieważ zostałam zaproszona po raz drugi to poprawcie moją deklarację na 50[/quote] Zuzia63 wysyłam do wszystkich po kolei aktywnych na dogo przepraszam:oops:
  5. oj pamiętać na pewno będziemy:evil_lol: Na razie wysłane do 35 osób reszta za chwilę bo ciężko idzie jak co minutę do jednego użytkownika tylko można:roll:
  6. waldi481 dziękuje że tu zajrzałeś:loveu:
  7. Podnosimy:multi: Potrzebne jeszcze rozsyłanie wiadomości po użytkownikach bo jak tak to zaraz się za to zabiorę
  8. I jak tam poszły jakieś psiaki jak poszłam. Jak jeszcze byłam to dom znalazły 2 szczeniaki a 2 kaolejne były zarezerwowane i chętni mieli je później odebrać. Jutro będe też koło 11 a jak mi się uda to zaraz wkleję zdjęcia ale dogo strasznie muli Zdjęcia: Najśliczniejsza dziewczyna zarezerwowana nie wiem czy została odebrana: Marsik:
  9. Ja jutro na akcji będę od 11 jakoś do końca. Zdjęcia nie przyniosę bo żadnego nie mam będę musiała dopiero jakieś zrobić.
  10. prawie jak doberman:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sl3ghjpEWZI/AAAAAAAAAf0/5noXj_Pgf9Y/s800/P7120374.JPG[/IMG]
  11. Dostałam zdjęcia Semi ale dziewczyna nam urosła zresztą sami oceńcie: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sl3gVolA1RI/AAAAAAAAAfg/j5P381WRuj8/s800/P6140288.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sl3gVnYoOwI/AAAAAAAAAfk/L8-znByU628/s800/P6140292.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sl3gV4sjpXI/AAAAAAAAAfo/22702qaRJoY/s800/P7120363.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sl3gV6rSLEI/AAAAAAAAAfs/VmnpHS9bDQM/s800/P7120356.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sl3gV6Mh5VI/AAAAAAAAAfw/tu3FE6kxYhg/s800/P7120369.JPG[/IMG]
  12. tak Vannes wiem ale przynajmniej ludzie zagladający na wątek zobaczą jak pies wygląda no i ogłoszenia można porobić
  13. To są zdjęcia pieska które zamieściła Klaudia na wątku dni psa: [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4493/zdjcie0151q.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7443/zdjcie0152t.jpg[/IMG]
  14. Nie dostałam jeszcze adresu i numeru rodziny. a w miedzy czasie wkleję jeszcze 2 zdjęcia Azurki jak jeszcze u nas była: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SlzBqmEQxDI/AAAAAAAAAfU/_FSaat1jid4/s576/041.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SlzBqckazZI/AAAAAAAAAfQ/9qKeR5WRa5U/s576/043.JPG[/IMG]
  15. przez pierwsze 2 tygodnie będzie pewnie na kwarantannie więc dobrze by było w tym czasie założyć mu wątek porobić ogłoszenia poszukać DT bo jak trafi na ogólne boksy to wiadomo różnie może być:roll:
  16. podnosimy i o pieniążki ślicznie prosimy:loveu:
  17. nie spotkałam mnie od poniedziałku nie ma w domu siedzę u TZ a teraz na 3 dni pojechaliśmy sobie wypocząć dopiero jutro wracam do rzeczywistości:roll:
  18. przykro mi ale do akcji w SCC nic nie biorę bo ojciec z niemiec wrócił już się czepiał o wszystko na szczęście widziałam się z nim tylko kilka godzin ale wystarczy więc do akcji muszę zostać bezpsowa by nie było niestety:roll:
  19. O domku wiem tyle że to rodzina z dziećmi mieszkają w Chorzowie, niedawno stracili psa i szukali takiego który lubi dzieci później z innego źródła dowiedziałam się że tam mieszka 6 osób(jedna rodzina i jeszcze jakaś siostra z jakimiś dziećmi czy coś etc i że dom podobno sprawdzony i w ogóle ale jak pytałam czy dom sprawdzony to że nie że wszystko na spokojnie i kilka godzin po rozmowie ze mną pies poszedł do nie sprawdzonego domu ja to tak rozumuję i prosiłam że wyjeżdżam ale w razie czego żeby do mnie zadzwoniła i powiedziała co z tym domem ale telefonu nie dostałam dzwoniłam teraz ale wyłączony ma Jotka:roll: Rozumiem ze można psa wydać i wiem że zwłaszcza Jotka dobrze prześwietla domy podczas rozmowy ale wypadałoby mnie powiadomić że pies wydany bo to był mój tymczas mój skarbek ehhh no nic jak dowiem się czegoś więcej to napiszę bądźmy dobrej myśli
  20. wpiszcie mnie w grafiku do opieki nad psiakami schroniskowymi bo ja bezpsowa zostałam:-(
  21. Wróciłam do Katowic od razu pojechałam na brynów odebrać Azurę a tu mi powiedzieli że żadnego psa w klinice nie ma okazało się że Jotka wyadoptowała Azurę już w piątek do nowego domku w Chorzowie:roll: Rozmawiałam z nią i zrozumiałam że wszystko na spokojnie się pozałatwia dom sprawdzi a tu nagle psa nie ma i wydany w ten sam dzień kiedy do mnie dzwoniła. Trochę się tym zdenerwowałam bo nie zostałam o tym fakcie powiadomiona no ale najważniejsze że Azura ma nowy domek. Muszę tylko się z nowymi właścicielami skontaktować odwiedzić ich i zawieźć książeczkę szczepień. Troszkę mi smutno bo nawet ze skarbem się nie pożegnałam poza tym jak ją odwiozłam do lecznicy:-(
  22. zaś przez chwile nie było neta nie wiem czy dam radę jutro wejść. Zerduszko zapisałam sobie twój numer Aneta się odezwała ma coś wymyślić ale będę wiedzieć na pewno koło 8 rano więc jak co to wyślę Ci smsa
  23. zerduszko jak możesz wyślij mi na pw numer telefonu to jutro koło 8 rano bym do ciebie zadzwoniła wiem że masz problemy z wejściem na dogo ale może uda Ci się przeczytać tą wiadomość. w razie czego podaje też mój nr telefonu 796-196-434 Kisiaraf dziękuję za chęci:loveu:
  24. Po małej awanturze TZ z mamą w ostateczności zgodziła się przetrzymać Azurę jutro do wieczora ale musi być pewne że ktoś ją od niej odbierze. Ona nie ma możliwości podwieźć jej gdziekolwiek bo my bierzemy od niej auto i zostanie bez transportu.
  25. Azura w domu zostaje sama nic nie niszczy nie gryzie nie załatwia się do psów jest łagodna a nawet ustępliwa bgo jak pies na nią warknie to po prostu ucieknie.
×
×
  • Create New...