-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
SZERI - małe rude nieszczęście, wyrzucona z samochodu....ma dom
Gisic87 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie skopiować tekst z allegro i porobię ogłoszenia małej;) -
SZERI - małe rude nieszczęście, wyrzucona z samochodu....ma dom
Gisic87 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
I ja tu dotarłam:loveu: To jest ta piękność o której Amikat mi ciągle mówi:loveu: Trzeba dziewczynie szybko coś znaleźć Amikat ma tyle na głowie jeszcze biedak Likaon do niej dziś przyjeżdża:roll: Miałam brać małą do siebie ale z ojcem ciągłe komplikacje teraz Kora do środy u mnie siedzi no i Franka nie ma się gdzie podziać (wróciła z adopcji) trzeba szukać tymczasu tylko gdzie go znaleźć są wakacje wszyscy zapsieni:shake: -
Jager - 8 lat bez spacerów, pilny chociaż dt! ma dom
Gisic87 replied to jotka's topic in Już w nowym domu
super że już po mam nadzieje że wszystko się ładnie zagoi no i przede wszystkim domku życzę:loveu: Jak mi się uda to odnowię mu ogłoszenia, niestety jakiś wirus na kompa mi się przypałętał i komp działa jakby chciał a nie mógł nie mówiąc o ładowaniu się stron:shake: -
Aneta przekazała mi że Franka wróciła z adopcji:shake:...i to w jakim stylu... przywieziona Jance pod drzwi goła i wesoła dosłownie:angryy:
-
Pojechała do domku...Azura...przeprasza że żyje...
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Dopóki Kora jest u mnie muszę siedzieć w domu ze względu na ojca:roll: Myślę że w przyszłym tygodniu nie wiem też jak z autem będzie. No i trzeba z ludźmi obgadać sprawę sterylki bo talon mam a i zaszczepić trzeba bo szczepienia ma ważne na wirusówki do końca lipca:roll: -
U mnie jest ok przy pierwszym zapoznaniu Kora się bała i uciekała ale teraz w domu jest ok podchodzi do Milki obwąchuje bez żadnych problemów nawet supłem zaczyna się z nią przeciągać ale strachliwa jest okropnie, gdy niespodziewanie ją pogłaskam od razu odskakuje jak oparzona na dworze każdy głośniejszy dzwięk wywołuje lęk i próbuje uciekać, nawet w domu tak robi jak np pies na dworze głośniej zaszczeka to się zrywa i przybiega do mnie i próbuje wejść na kolana
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Gisic87 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Porobiłam ogłoszenia Frankowi na: alegratka.pl gumtree.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl ojej.pl Reszta jutro;) -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a powiedzcie mi taką rzecz czy Ania potrzebuje może kuchenki gazowej? Ojciec chce kupić nową a ta co jest ma zostać wyrzucona więc tak sobie pomyślałam o Ani. Kuchenka fakt ma już swoje lata ale wszystkie palniki działają tylko drzwiczki od piekarnika się nie domykają ale piec się da bo od 2 lat piekę z niedomkniętymi więc wiem:evil_lol:. A gdyby nie dla Ani to może wiecie kto by potrzebował? Kuchenka będzie do odbioru jakoś za 2 tygodnie -
Pamiętacie Korę z czerwcowej akcji która trafiła do Klaudii na tymczas? Dziewczyna strasznie wyrosła jak dla mnie coraz bardziej przypomina Sitę. Sami oceńcie. Dziewczynka jest teraz u mnie bo Klaudia wyjechała a transport do nowego domku będzie dopiero za parę dni.
-
jeśli 1 strona jest zaktualizowana to stałych miesięcznych deklaracji brakuje jeszcze 185zł I pomyśleć że 2 dni temu brakowało 280:roll: damy radę musimy dla Kornelii:multi:
-
zajrzyjcie jest potrzebna pomoc: KŁĘBUSZEK BÓLU - Liki będzie zył tylko dzieki skomplikowanej operacji miednicy
-
Ehh kolejna bida gdzie ty ją upchniesz to będzie 7 pies u Ciebie w domu:shake:. Przydałby się tymczas w którym psiak mógłby dojść do siebie po operacji no i przede wszystkim pieniążki na operację. Mogę dać rzeczy na bazarek tylko ktoś musiałby go zrobić:roll: [SIZE=1][COLOR=Gray] Anetko prześlij mi na maila zdjęcia rudej suni[/COLOR][/SIZE]
-
ojoj no to się porobiło w takim razie przepraszam:oops: