Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Maciaszku nie musisz się tłumaczyć wiadomo że nie każdy mimo najszczerszych chęci nie jest w stanie wziąć psa na tymczas, doskonale Cię rozumiem ja np gdyby nie ojciec to pewnie bym dwa miała u siebie a tak to tylko jednego do tego z wyznaczonym terminem eksmisji:roll:
  2. Pozwolę sobie skopiować tekst z allegro i porobię ogłoszenia małej;)
  3. I ja tu dotarłam:loveu: To jest ta piękność o której Amikat mi ciągle mówi:loveu: Trzeba dziewczynie szybko coś znaleźć Amikat ma tyle na głowie jeszcze biedak Likaon do niej dziś przyjeżdża:roll: Miałam brać małą do siebie ale z ojcem ciągłe komplikacje teraz Kora do środy u mnie siedzi no i Franka nie ma się gdzie podziać (wróciła z adopcji) trzeba szukać tymczasu tylko gdzie go znaleźć są wakacje wszyscy zapsieni:shake:
  4. Rozmawiałam z Amikat właśnie jedzie po Likaona;) Kurcze trzeba kobietę odciążyć tyle psów ma u siebie:shake:
  5. super że już po mam nadzieje że wszystko się ładnie zagoi no i przede wszystkim domku życzę:loveu: Jak mi się uda to odnowię mu ogłoszenia, niestety jakiś wirus na kompa mi się przypałętał i komp działa jakby chciał a nie mógł nie mówiąc o ładowaniu się stron:shake:
  6. Aneta przekazała mi że Franka wróciła z adopcji:shake:...i to w jakim stylu... przywieziona Jance pod drzwi goła i wesoła dosłownie:angryy:
  7. Dopóki Kora jest u mnie muszę siedzieć w domu ze względu na ojca:roll: Myślę że w przyszłym tygodniu nie wiem też jak z autem będzie. No i trzeba z ludźmi obgadać sprawę sterylki bo talon mam a i zaszczepić trzeba bo szczepienia ma ważne na wirusówki do końca lipca:roll:
  8. Widzę że niezawodna Maciaszek tworzy pomalutku bazarek o którego zrobienie ją poprosiłam:oops: A więc zapraszam już do zaglądania:loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-ciuchy-slodzycze-na-przejechanego-likiego-do-31-07-a-142594/[/url]
  9. U mnie jest ok przy pierwszym zapoznaniu Kora się bała i uciekała ale teraz w domu jest ok podchodzi do Milki obwąchuje bez żadnych problemów nawet supłem zaczyna się z nią przeciągać ale strachliwa jest okropnie, gdy niespodziewanie ją pogłaskam od razu odskakuje jak oparzona na dworze każdy głośniejszy dzwięk wywołuje lęk i próbuje uciekać, nawet w domu tak robi jak np pies na dworze głośniej zaszczeka to się zrywa i przybiega do mnie i próbuje wejść na kolana
  10. Porobiłam ogłoszenia Frankowi na: alegratka.pl gumtree.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl ojej.pl Reszta jutro;)
  11. zapoczątkowałam licytacje pierwszą zakupioną cegiełką, pieniążki wpłacę jutro bo cholercia muszę iść do banku po kod by robić przelewy internetowe bo sms-y przychodzą na stary numer który jest już nieaktywny:roll:
  12. Dziewczyny a powiedzcie mi taką rzecz czy Ania potrzebuje może kuchenki gazowej? Ojciec chce kupić nową a ta co jest ma zostać wyrzucona więc tak sobie pomyślałam o Ani. Kuchenka fakt ma już swoje lata ale wszystkie palniki działają tylko drzwiczki od piekarnika się nie domykają ale piec się da bo od 2 lat piekę z niedomkniętymi więc wiem:evil_lol:. A gdyby nie dla Ani to może wiecie kto by potrzebował? Kuchenka będzie do odbioru jakoś za 2 tygodnie
  13. Pamiętacie Korę z czerwcowej akcji która trafiła do Klaudii na tymczas? Dziewczyna strasznie wyrosła jak dla mnie coraz bardziej przypomina Sitę. Sami oceńcie. Dziewczynka jest teraz u mnie bo Klaudia wyjechała a transport do nowego domku będzie dopiero za parę dni.
  14. Dziękuje Coronaaj że zajrzałaś i wspomogłaś bidy:loveu::loveu::loveu: Jesteś niesamowita:loveu:
  15. Dziękujemy:loveu: Anetka zaraz u mnie będzie to porozmawiam z nią dłużej nie wiem czy da radę wejść na wątek bo jeszcze mówiła że do Likiego pojedzie. Ona mi bardzo dużo mówiła na temat operacji bo gadałyśmy z 20min o tym ale ja sklerotyczka jednym uchem mi weszło a drugim wyszło:roll:
  16. jeśli 1 strona jest zaktualizowana to stałych miesięcznych deklaracji brakuje jeszcze 185zł I pomyśleć że 2 dni temu brakowało 280:roll: damy radę musimy dla Kornelii:multi:
  17. Jutro z rana wyślę zdjęcia i opisy rzeczy na bazarek dla Likiego dzisiaj cały dzień miałam zakręcony i nie miałam czasu przepraszam:oops:
  18. Maluch już po operacji jest wybudzany, nie ma gipsu założonego operacja trwała 4,5 godz ale na szczęście obyło się bez komplikacji więcej napisze amikat
  19. ok porobię zdjęcia i prześlę ci jutro do południa:loveu:
  20. oj nie tylko Ty on jest boski to taka mała hienka ze sterczącymi uszkami :loveu:
  21. jejku jaki on jest śliczny i taki bidulek musi tak cierpieć:-( Trzymam kciuki za jutrzejszą operację Prosimy o pomoc w opłaceniu operacji:oops:
  22. zajrzyjcie jest potrzebna pomoc: KŁĘBUSZEK BÓLU - Liki będzie zył tylko dzieki skomplikowanej operacji miednicy
  23. Ehh kolejna bida gdzie ty ją upchniesz to będzie 7 pies u Ciebie w domu:shake:. Przydałby się tymczas w którym psiak mógłby dojść do siebie po operacji no i przede wszystkim pieniążki na operację. Mogę dać rzeczy na bazarek tylko ktoś musiałby go zrobić:roll: [SIZE=1][COLOR=Gray] Anetko prześlij mi na maila zdjęcia rudej suni[/COLOR][/SIZE]
  24. ojoj no to się porobiło w takim razie przepraszam:oops:
×
×
  • Create New...