O, znalazłam ten śliczny tekst Rity:
[COLOR=#000000][B][B]- Barbara Borzykowska [/B][/B][/COLOR]
[B]Schronisko niechcianych uczuc.
[/B] [COLOR=#000000][B][B]...W każdej klatce mieszka ciężka dola.
Między pręty smutek wciska nos.
I na pewno nie załatwia sprawy
wzruszenie ramion, no cóż, taki los....
Nie odchodz prosze...chce poczuc dotyk ludzkiej reki,zapach człowieka...Błagam zabierz mnie z tego zimnego boksu,a pokocham cie cie,całym swoim psim serduszkiem...Chce miec swoje posłanko,miseczke i piłeczke do zabawy. Chce zasypiac przytulony do twojego boku...Nie odchodz prosze.
[/B][/B][/COLOR]