Kasiu, pewnie nie widziałaś mojego pytania, więc powtórzę:
czy można wykorzystać w ogłoszeniach te piękne zdjęcia, które umieściłaś na 39 stronie?
Dzięki :) i nie martw się, na pewno znajdziemy jakiś fajny domek :) Cudownie, że ma u Ciebie taką bezpieczną przystań :)