Wysłałam zdjęcia Lisi koleżance, która szuka małej suni dla swojej mamy. Decyzja jeszcze nie podjęta, ale może może.... Trzymam kciuki bo sunia jest urocza i fajny domek jej się należy :) Malagos, ukłony dla Ciebie za pomoc suni.
[quote name='trish']witam panie ,
nic sie nie zmienilo czekam na Lili w sobote :) łozko bedzie poscielone a rece przygotowane do głaskow :) chyba mam szczescie ze zadzwonilam do Anety przed afera gazeto-telewizyjna bo jeszcze moglabym pomyslec ze mowice o mnie ... rozumiem wasze obawy ale moge was zapewnic ze oddam cale swoje serce biduli i postaram sie informowac was co nowego u Lili i jak jej samopoczucie
dziekuje i pozdrawiam wszystkie dogopanie i dogopanow[/QUOTE]
:loveu::loveu: To cudownie :) Liluni należy się teraz najlepszy domek pod słońcem :)
Erko, z bazarku dla Czarusia wpłyną na Twoje konto dwa przelewy dla Górki, jeden na 17zł (od Justyna85), drugi na 14zł (od Ancyk), czyli w sumie 31zł na hotelikowanie dziewczynki :)
Pozdrawiam :)
Jutro rano przeleję dla Ozziego 20zł z mojego bazarku dla Ksawerego. Ksawery na razie tych pieniążków nie potrzebuje i podzieli się z bardziej potrzebującymi :) Bardzo dziekuję Basi, założycielce wątku Ksawerego za taką decyzję i Zoi za zakupy na bazarku :)
Teresko, dzięki za słowa otuchy i światełko nadziei :) :buzi: Jakie dzielne te psiaczki!
Liluś, wszystko będzie dobrze.. Masz po co zdrowieć, bo czeka na Ciebie kochający domek i już nikt Cię nigdy nie uderzy!
Hi hi, ja nie wiem co jest w tych skarpetkach, że psiaki tak je uwielbiają ;)
Wspaniałe zdjęcia :) Życzę wszystkim biednym psiaczkom takiego domku, spacerków, kocyka i skarpetek :loveu:
Pozdrowienia dla Dorci i jej Państwa! :loveu:
Kciuki zaciśnięte :) Z bazarku będzie parę groszy na transport :loveu: Na razie mamy 55zł. :)
Może ktoś się jeszcze na coś skusi? Jutro koniec!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/tylko-do-jutra-armani-prosi-o-pomoc-wysylka-gratis-171885/[/url]
Zapraszam! :)