[quote name='kaskadaffik']Wczoraj kąpałam maluszka, Asia kupiła taki płyn (oczywiście standardowo nazwy nie pamiętam ;) ) do skóry ze zmianami, zobaczymy za jakiś czas jak będzie, ale mnie się wydaje że Szopen się mniej drapie niż kiedyś, a wogóle to On jest bardzo grzeczny, taki bezproblemowy, przytulak ale nie nachalnie.
Dziewczyny czy Mozart też jest od Was?[/QUOTE]
Kasiu, a jak z chodzeniem na smyczy? Umie?