-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Masza4']Czy wiadomo coś nt. domku we wrocławiu? To tak na szybko trochę...[/quote] Nic nie jest na szybko, bo rozmowy trwają, a umieszczanie ogłoszeń wstrzymane. Jeszcze nic nie wiem, czekam na informację..:roll: -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Soema replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']a skad wiecie ze franek sie godzi na to,moze on nie chce ciotki opuszczac nawet na chwile, nie podoba mi sie to ze popieracie zulugule,nie podoba mi sie tytuł tego watku.[/quote] A wielu nie podoba się Twoje podejście.. Ale nie o to chodzi tu. DT to nie DS, trzeba pomóc Zuluguli i Frankowi ;) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='rufusowa']cały czas trzymam kciuki za Nancy :loveu:[/quote] Dzięki Ciotka :) ja za te Twoje Cuda tak samo :lol: wszystkim znajdziemy super domki :cool1: Basiu ja wiem, że u Ciebie Mała będzie wypieszczona prawie jak u mnie :eviltong: choć mam nadzieję, że Święta spędzi już u "swoich" ludzi...:oops: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Żeby nie było, że spiskuję za plecami. Jestem w kontakcie z domkiem z Wrocławia i Ulv. Może uda się przeprowadzić dziś wizytę i rozmowę. Jutro jest transport do Wrocławia (karusiap) Mówiłam o leczeniu, że może być długie i kosztowne, nie zraziło to Panią. Wysłałam link do wątku. Zobaczymy jak to się ułoży wszystko, nie ma co panikować i zapeszać. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']Soemo kochana, może wrzuć rozliczenia do pierwszego postu albo gdzieś na pierwszą stronę coby się później nikt nie czepiał, że coś tam i żeby było przejrzyście itd. ;)[/quote] Się robi :cool1: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ale ten post wyszedł dziwny..:oops: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita'][I][quote name='Soema']Nie wiem jak ja się odwdzięczę :oops:[/quote][/I][quote name='Soema'] Soemo a jak my sie Tobie odwdzieczymy za opieke nad Nancy:razz::loveu:[/quote] Ona mi się codziennie odwdzięcza ;) żeby tylko jakiś domek sobie na nią zasłużył.. :mad: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']no to ciotka czeka i jej psowo - kotowe towarzystwo :eviltong::eviltong:[/quote] Nie wiem jak ja się odwdzięczę :oops: żeby tylko Nancy wstydu nie przyniosła :diabloti: pierwsze dni będą ciężkie pewnie, ale ona z czasem coraz wspanialsza jest :) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']ona jest wspaniala:loveu:ciuszki tez :loveu:[/quote] Jest cudowna :) nawet wet wczoraj powiedział, że widać ogromną zmianę, nie jest już taka zahukana. Próbowała drzwi otwierać, chodziła radośnie po gabinecie. choć na początku w ogóle wejść nie chciała, bo ten zastrzyk bolesny pewnie pamiętała. Już coraz częściej na spacerach chodzi z głową i ogonkiem do góry. Ale nadal boi się różnych dźwięków, a no i bywa uparta :diabloti: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='RIVER']Zgodnie z obietnicą dla Nancy-choraska wczoraj od ciotki River poszła kaska :p Dalej będzie na minusie :shake: ale troszeczkę mniejszym CIOTECZKA TAKS :loveu:[/quote] Przyszła [B][COLOR=DarkRed]WPŁATA 150Zł OD RIVER :oops::Rose::Rose: [COLOR=Black] bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ :oops::loveu: [/COLOR][/COLOR][/B] -
Witamy się ze szczeniorami :loveu:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Jest po prostu śliczna:loveu::loveu: z tego co zrozumiałam, że Nancy do cioci Basi nie przyjedzie na ferie??? czy może cos nie doczytałam? bo ja taka gapa jestem[/quote] Nie no Cioteczko przyjedzie, nie dzwoniłam nawet, bo to nic pewnego było. Nawet jakby dziś Koperek nalot zrobiła to i tak nie ma transportu. Karusiap dziś rano jechała z Krk do Wrocławia.. Tak, że Nancy jedzie jutro ze mną do Cię ;) tak jak było w planach. Jeszcze tylko z mamą porozmawiam, czy mi samochodu użyczy żebym ją do Ciebie zawiozła. Wieczorem będę wiedzieć i dzwonić po adres :) A ubranka są super :lol: tak, że Nancy będzie z całą wyprawką: worek karmy, golfik z polaru i kubraczek :eviltong: aa no i szampon i zastrzyk. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
I tak na dobranoc, moje Cudo na mokro :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/41/7773868608d00c63med.jpg[/IMG][/URL] za wesoła nie jest, ale bardzo grzeczna -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/41/0d34ff445cb33cd3med.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://images37.fotosik.pl/40/fedc72ee5e4860aemed.jpg[/IMG][/URL] Pancernik :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/41/ebdc8789fdc8ab26med.jpg[/IMG][/URL] Kubraczek Dzięki Cioteczce [COLOR=Navy][B]Taks[/B][/COLOR]:loveu: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/420/906864dca612dd86med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/305/7f320fcabbe3dfadmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/41/43cf9c8d6f7f56f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/420/f27fddc833abf767med.jpg[/IMG][/URL] Bardzo lubi siedzieć w zasłonach :) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Cioteczko, Ty się dziobem i innymi wrażliwymi miejscami raczej nie przytulaj. Grzyb często na początku atakuje tylko malutkimi plamkami. Niestety z czasem wyłazi w większej ilości :shake:[/quote] Nie tulę, choc chętnie bym ją czasem wycałowała.. ale jak tak się tuli do kolan, to... problemy na chwilę znikają :) Na razie ufam temu wetowi, mam nadzieję, że się nie zawiodę. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
W końcu napisałam, bo w końcu wróciłam.. Padam na pysk:p Ten wet mówi, że skóra za ładna żeby grzyb był. Nie widzi żadnych zmian pod tym kątem. Wg niego leczenie działa, mam kolejny zastrzyk żeby był ciąg. Mała chodzi w Preventicu, była na razie kąpana raz w Hexodermie. sierść ma taką cudowną, że tylko bym się przytulała, najlepsze to na problemy:) tylko łupież jeszcze się utrzymuje.. Ale mniej się drapie. A no i dostaje czasem takiej głupawki, że w szoku jestem :lol: Pisałam do Ulv żeby numer podała to zadzwonię i porozmawiam, bo tak to nie lubię spraw załatwiać. Czekam na odpowiedź. Dziękuję Chita :loveu: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Byłam u weta, badaliśmy skórę pod lampą. Widać poprawę, na pewno nie jest taka różowa, skóra się nie łuszczy. Wydałam 41,5zł - karma 3kg 2x30 zł - zastrzyk (dostałam strzykawka, w niedzielę kolejna dawka) [SIZE=3][COLOR=Navy][B]100zł Wydatki 316zł. [COLOR=Black]Wpłaty 120zł.[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Soema replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
A może zamiast krytykować, byś pomogła jakoś.. Może mi ktoś podać numer Zuluguli na pw? Się mi zawieruszył..:oops: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nancy ma cudowne, piękne ubranka, ciotka Taks jest niesamowita :loveu: mam też transporterek, idziemy teraz na spacer, a później do weta.. Porozmawiam po raz kolejny.. -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy baaardzo mocno kciuki za udaną wizytę :) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Masza, a to już pewne, że jej siostra ma grzyba? Mówiłaś, że nie było badań. Zrobiłaś allegro ?:oops: My dziś znów do weta idziemy, więc z nim porozmawiam. [COLOR=Navy][B]Proszę o wsparcie finansowe, bo to znów będzie 30zł i jeszcze karma[/B][/COLOR] :oops: -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
To niedobrze..:roll: zawsze się coś musi skomplikować.. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dlatego Masza4 proszę o wizytę na żywo. Ludzie czasem nie są do końca świadomi, a co z tego że ja porozmawiam przez telefon jak nie widzę reakcji drugiej osoby. Moim zdaniem to nie jest zły dom, ale idealny dla Nancy chyba też nie. Ale jak nie ona to może inna psina znajdzie tam swoich ludzi. Nancy jest wyjątkowym psem, ja nie chcę jej oddać do pierwszego lepszego domu, byleby się pozbyć. Choc czasem miałam nieprzyjemności przez nią, a może tak miało byc, bo mała leczona, a ja znalazłam lepsze mieszkanie chyba ;) Mamy transporter, transport, DT na Święta, później już też są plany. Nie będę płakać jak coś tu nie wyjdzie. Wiem, że dla niej każda zmiana miejsca to stres, ale wiem też co to nużyca i nie chcę za kilka miesięcy Niuni to z powrotem. Ja jeszcze czekam na odpowiedzi kilku osób. Napiszę jeszcze do Ulv, może ona gdzieś bliżej mieszka. A teraz na spacerek :painting: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mówimy z Nancy dobranoc..