-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Soema replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Isadora7, danka... i ktoś jeszcze :hmmmm: nie pamiętam. -
Jakie ona ma oczy.... :) boskie.
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Soema replied to evel's topic in Foto Blogi
A na wiejskie kurasy alergie tyż ma? Może hormonów nie lubi?:hmmmm: -
[quote name='elmira']Boksie, nie warczały z agresji No nie wiem, co one mogły przeżyć, ale jak widzę te zaplute mordy..To nie agresja, tylko boksiowe twarzyczki. One nie są bardzo młode, ale śliczne, w typie rasy. No boskie boksie:)[/QUOTE] Jak młode to rozbawione :) umówię się z Panią na ten tydzień. Tylko ten kot...
-
W tym tygodniu, pójdę sprawdzić jeden dom :) ale tam jest kot wychowany z bokserem od małego. Pójdę z boksiem którego mam na DT, ale on nieokiełznany :) a czy boksery warczały w złości, czy w zabawie. Nie wszyscy to odróżniają. Jak ja się bawię z którymś psem na spacerze, to ludzie myślą, że mnie zaraz pożre ;)
-
[quote name='jostel5'][B]Soema[/B],oczywiście,rozmawiajcie z nim koniecznie,bo ja już nie mam argumentów!:(Może,kiedy nacisk będzie z wielu stron,przyniesie to pożądany efekt!Boję się o nie jak diabli!!![/QUOTE] Wyślijcie mi zdjęcia w normalnym rozmiarze na maila [email][email protected][/email], wybierzemy jakieś może na stronę i będę podsyłała ludziom.. Trzymajcie kciuki, żeby jakiś fajny dom się znalazł.
-
Jako, że ja obsługuje maila fundacyjnego - dostaliśmy już kilka pytań o chłopaków, wysłałam ankiety. Będziemy domy sprawdzać... ale ja bez kastracji nie chcę ich dawać, chociażby dlatego że to młode ładne psy, a teraz sezon cieczek.. Jeśli jakiś dom będzie OK i zadeklaruje się na któregoś na 100%, może Fundacja porozmawia z kierownikiem..
-
Dzięki Ala, wieczorem przedzwonię, bo teraz pewnie sporo osób w Krk lub przed tv...
-
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Soema replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Majuska, ogłosimy ją na stronie, wprawdzie nie czysta boksia, ale może ktoś się skusi. Suczki u nas praktycznie od razu domy znajdują.. -
[quote name='Alicja']on nawet nie zauważy straty ;)[/QUOTE] Pewnie, że nie :) jemu tylko zabawa w głowie, o i dominacja.:mad: Gamoń nie z tej ziemi.:loveu: już jeże nie są takie fascynujące, lepiej w nocy pośmigać sobie. Niestety, nikt z Wodzisławia nie odpisał..:-(
-
[quote name='marlenka'][url]http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/mufawarszawa.htm-[/url] to jest ta sunia i jej dzieci[/QUOTE] Mufa już w domu, został jeden chłopak bez domu... :(
-
[quote name='zerduszko']Jajka? Ja nie obchodzę ;)[/QUOTE] :hmmmm: to w ramkę i na ścianę :)
-
Myślę, że w tym tygodniu. Orientuje się w cenach, wysłać Ci pocztą? Będzie na przyszły rok :grins:
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jaką ona cudną kufę, teraz dopiero widać :) :loveu: -
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Gisselle czy Mister był kastrowany? W BP wet odmawia kastracji.. tych młodych boksiów :( a one w podobnym wieku chyba. Ja Chestera swojego wiozę na cichnięcie w tym tygodniu:evil_lol: gratuluję Misterowi domu -
Nie było męża, jest kierowcą TIRa, czekali aż wróci. W Wodzisławiu odezwałam się do dwóch osób, zobaczymy.:)