Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Czy będą postawione zarzuty temu komuś? Jakoś tłumaczył taki stan psa?:( posiadanie psa powinno być przywilejem....:shake:
  2. O ja pierd.......e :(:( chciałam spytać, do których knajp/restauracji w Krakowie można wchodzić z psami?
  3. Chyba z żadnym psem nie miałam tyle zamieszania co z tym oszołomkiem :) są dwa domki,.... z Krakowa.. transport do Wwa jutro albo w poniedziałek. Kto wie? Może to kluczowy weekend?
  4. [quote name='andzia69']Soema- i jak tam sobie radzicie? sorki, ze proszę o skrót...ale ni mam czasu ostatnio na nic:( widzę po ostatnich postach, że choć z adopcjami idzie wam o wiele lepiej niz u nas...ostatnio same zwroty:([/QUOTE] Przyjechała lampa, kosztowała chyba ok. 1700zł.. sukcesywnie każde pomieszczenie jest odkażane. Dziś zmywany jest kolejny raz budynek środki odkażającymi.. Absolutnie nie przyjmujemy młodych psów. Starsze tylko z interwencji/wypadków. Pomaga nam ogłaszać psiaki lokalna internetowa tv i czasem gazety. Sporo pomagają nam dziewczyny z dogo z ogłoszeniami i widać skutki. Umarła sunia, którą weci mieli sterylizować.. parwo. :shake: Szukamy sponsorów, ziemi... ale z tym drugim najgorzej :( przerażona jestem wizją wiosny i podrzuceniami szczeniaków :shake:
  5. Dziękujemy :) :) już się odetkałam. Jutro jest Marsz i muszę to jakoś wszystko ogarnąć i zadzwonić do Pajdy :)
  6. [quote name='anetek100']aaaa hehehehe no ja usunęłam dzisiaj Gretkę z allegro, bo wczoraj robiłam bazarek i zapomniałam..ale można mu zawsze innego pieska przedstawić:):):):)[/QUOTE] Tak :) dostał namiary na stronę.
  7. My gotowaliśmy (rozgotowywalśmy) ryż i mieszaliśmy z saszetkami zwykłymi kocimi. Whiskas czy Kitekat. Czasem kaszkę mannę, no i pomału stopniowo wprowadzaliśmy nowe.. ale my musieliśmy szybko odstawić je od matki i nie wyszło niektórym na dobre :shake: ale u nas parwo...:( Napiszcie do Krakvetu, czy nie mają na stanie uszkodzonego worka jakiejś drobnej szczenięcej karmy, zawsze to 50% taniej. Z czasem można namaczać w rosołku..
  8. Pan dzwonił, bo znalazł allegro :) Greta od tygodnia w domu. Bardzo się cieszę.. może jeszcze Rocky dzisiaj pójdzie. Zobaczymy. Ale będzie sprawdzania domów :shock:
  9. Pani Beatko jaka będzie cena sterylki? Jak nie będzie wysoka to zgłoszę ją tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=16298593#post16298593[/url] pokryjemy może całość kosztów. Tylko tak mogę pomóc.
  10. Właśnie do domu pojechały Puszek i Okruszek:multi: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_pjiOAwZiZBw/TO6odZgrfbI/AAAAAAAAADg/TICKHJsffcA/P1070567.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_pjiOAwZiZBw/TO6pGE6HO0I/AAAAAAAAADw/cbVTBqAQTmU/puszek%20%288%29.JPG[/IMG] dom w okolicach Opatowa chyba. Państwo byli tydzień temu, budowali nocami im duży kojec, do biegania będą miały też podwórko :) dziękuję za ogłoszenia, proszę o ściągnięcie ich i Gretę. Bo o Gretkę dziś dzwonił Pan.
  11. [quote name='ludka']Moge przewiezc psiaka z Krakowa do Wawy jutro wieczorem ekspresem (2 1/2 godziny) w transporterku z opcją kolanka ;) Dorzucenie sie do miejscowki 12,50 mile widziane, ale nie obowiazkowe.[/QUOTE] WoW :) byłoby super, szczególnie z opcją kolanka ;) postaram się wszystko dograć, o której wyjazd?
  12. [quote name='savahna']Ej, co Ty Soema kombinujesz?!:razz: Chyba nie chcesz wydać gdzieś naszej Molly...?:mad::evil_lol:[/QUOTE] Zaczynam Cię coraz mniej kochać :shake: zdecydowanie. Oczywiście, że nie chcę i Evelka świadkiem jaką miałam minę:roll::oops: no ale chcieć to nie zawsze móc... :(
  13. [quote name='Evelka']Poszło już PW z wszystkimi namiarami:)[/QUOTE] Dzięki :) ......
  14. Damy radę, Maciek myślę odroczy mi spłatę jakby co :) mamy weekend przed sobą.. ma jechać do Pajdy, może nie dojedzie :) :)
  15. [quote name='erka']Anashar jedzie dopiero w czwartek z Krakowa do Wa-wy, nie wiem, kiedy wraca.[/QUOTE] Jedzie w poniedziałek i w poniedziałek wraca :) kolejna zmiana planów. Chyba że coś się zmieniło od 18tej i ja nie wiem? Wiezie mojego malucha też.
  16. Dzwoniło do mnie... dziecko z opolskiego... ma porozmawiać z rodzicami :) grzecznie spytał o transport podziękowało i skończyło rozmowę :)
  17. [quote name='erka']A to byc może mam stare wiadomości, bo miał miec samochód w naprawie do środy.[/QUOTE] Tak, na szczęście się wyjaśniło. Rozmawiałam z nim dzisiaj i ma jechać w poniedziałek. Może się uda połączyć.
  18. Mówisz Aniu tak jakby u nas w Sandomierzu i okolicach nie było powodzi, dlatego gminy tak chcą współpracować, bo dość mają problemów. [B]Co to za gmina?[/B] A co do szczeniaków, nie lepiej żeby jeszcze te dwa tygodnie do 6tygodnia życia ssały matkę? Naszym maluchom strasznie odporność spadła, bo było ich 11 w miocie i musieliśmy stałym pokarmem dokarmiać.. Kocia karma (saszetki) jest dobra dla takich maluszków
  19. Anashar nie powiedział ile chce, wiezie jednego psiaka, jego właściciele dorzucili 100zł, za transport w obie strony wyjdzie mu 300zł.. U mnie kiepsko z kasą, ale coś wyskrobię, Molly się ze mną podzieli chrupkami :) a ja na próbę nikomu psa nie dam, przyjaciela się nie próbuje :shake:
  20. [quote name='zachary']Wsparcie na hotel w postaci stałych deklaracji? A jakie badania i ile potrzeba kasy?[/QUOTE] Foksia albo Dogo pewnie jutro dokładniej napiszą. Ja wiem tylko tyle, ile napisała Foksia na krakowskim :shake:
  21. Zasra**m obowiązkiem gmin jest zapewnienie ochrony nad i przed bezdomnymi zwierzętami. Psy biegają po wsi, stają się realnym zagrożeniem dla mieszkańców. Co to za gmina i z kim ma podpisaną umowę na wyłapywanie psów? Ostatnio, dzięki coraz częstszemu nagłaśnianiu tego typu spraw, udaje się wyegzekwować pieniądze od urzędników. Mając zgłoszenie, my jako organizacja pro zwierzęca, kontaktujemy się z daną gminą i przedstawiamy sytuację. Więc warto od tej strony ruszać problem, bo inaczej to się nigdy nie skończy, a wolontariusze będą wyręczać urzędników z ich obowiązków. Macie dokumentację, trzeba przedstawić sytuację. I walczyć o to co tym psiakom się należy.
  22. [quote name='olga7']Czyli bidula już wyrwana z tego schronu i bezpieczna już ..[/QUOTE] Potrzebne wsparcie na hotel i pewnie badania suczynki. Szalona Pani Beata:) nie da rady sama. Ekspresowa akcja.
  23. [quote name='zachary']Dogo07, a jak można pomóc Olusi? Masz jakiś pomysł?[/QUOTE] Mała z tego co pisała Foksia i Dżekuś jest już bezpieczna w hoteliku pod Krakowem.
  24. [quote name='karusiap']Dzieki Karinko i bardzo bym prosila o ten namiar:)[/QUOTE] Jutro jedziemy z Evelką i tym panem - wujkiem, po psiaka to go poproszę. Nawet dziś oglądałam kalendarz z seterami...:oops: nie pamiętam, kurczę.
  25. [quote name='eneda']Poszukiwany jest transport kielce - kraków, dla starszej koteczki, która dostała szansę na ds.[/QUOTE] Będzie też w poniedziałek jechał Anashar.
×
×
  • Create New...