-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Soema replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy będą postawione zarzuty temu komuś? Jakoś tłumaczył taki stan psa?:( posiadanie psa powinno być przywilejem....:shake: -
O ja pierd.......e :(:( chciałam spytać, do których knajp/restauracji w Krakowie można wchodzić z psami?
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Chyba z żadnym psem nie miałam tyle zamieszania co z tym oszołomkiem :) są dwa domki,.... z Krakowa.. transport do Wwa jutro albo w poniedziałek. Kto wie? Może to kluczowy weekend? -
[quote name='andzia69']Soema- i jak tam sobie radzicie? sorki, ze proszę o skrót...ale ni mam czasu ostatnio na nic:( widzę po ostatnich postach, że choć z adopcjami idzie wam o wiele lepiej niz u nas...ostatnio same zwroty:([/QUOTE] Przyjechała lampa, kosztowała chyba ok. 1700zł.. sukcesywnie każde pomieszczenie jest odkażane. Dziś zmywany jest kolejny raz budynek środki odkażającymi.. Absolutnie nie przyjmujemy młodych psów. Starsze tylko z interwencji/wypadków. Pomaga nam ogłaszać psiaki lokalna internetowa tv i czasem gazety. Sporo pomagają nam dziewczyny z dogo z ogłoszeniami i widać skutki. Umarła sunia, którą weci mieli sterylizować.. parwo. :shake: Szukamy sponsorów, ziemi... ale z tym drugim najgorzej :( przerażona jestem wizją wiosny i podrzuceniami szczeniaków :shake:
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :) :) już się odetkałam. Jutro jest Marsz i muszę to jakoś wszystko ogarnąć i zadzwonić do Pajdy :) -
My gotowaliśmy (rozgotowywalśmy) ryż i mieszaliśmy z saszetkami zwykłymi kocimi. Whiskas czy Kitekat. Czasem kaszkę mannę, no i pomału stopniowo wprowadzaliśmy nowe.. ale my musieliśmy szybko odstawić je od matki i nie wyszło niektórym na dobre :shake: ale u nas parwo...:( Napiszcie do Krakvetu, czy nie mają na stanie uszkodzonego worka jakiejś drobnej szczenięcej karmy, zawsze to 50% taniej. Z czasem można namaczać w rosołku..
-
Pani Beatko jaka będzie cena sterylki? Jak nie będzie wysoka to zgłoszę ją tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=16298593#post16298593[/url] pokryjemy może całość kosztów. Tylko tak mogę pomóc.
-
Właśnie do domu pojechały Puszek i Okruszek:multi: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_pjiOAwZiZBw/TO6odZgrfbI/AAAAAAAAADg/TICKHJsffcA/P1070567.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_pjiOAwZiZBw/TO6pGE6HO0I/AAAAAAAAADw/cbVTBqAQTmU/puszek%20%288%29.JPG[/IMG] dom w okolicach Opatowa chyba. Państwo byli tydzień temu, budowali nocami im duży kojec, do biegania będą miały też podwórko :) dziękuję za ogłoszenia, proszę o ściągnięcie ich i Gretę. Bo o Gretkę dziś dzwonił Pan.
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludka']Moge przewiezc psiaka z Krakowa do Wawy jutro wieczorem ekspresem (2 1/2 godziny) w transporterku z opcją kolanka ;) Dorzucenie sie do miejscowki 12,50 mile widziane, ale nie obowiazkowe.[/QUOTE] WoW :) byłoby super, szczególnie z opcją kolanka ;) postaram się wszystko dograć, o której wyjazd? -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Ej, co Ty Soema kombinujesz?!:razz: Chyba nie chcesz wydać gdzieś naszej Molly...?:mad::evil_lol:[/QUOTE] Zaczynam Cię coraz mniej kochać :shake: zdecydowanie. Oczywiście, że nie chcę i Evelka świadkiem jaką miałam minę:roll::oops: no ale chcieć to nie zawsze móc... :( -
[quote name='Evelka']Poszło już PW z wszystkimi namiarami:)[/QUOTE] Dzięki :) ......
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Damy radę, Maciek myślę odroczy mi spłatę jakby co :) mamy weekend przed sobą.. ma jechać do Pajdy, może nie dojedzie :) :) -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dzwoniło do mnie... dziecko z opolskiego... ma porozmawiać z rodzicami :) grzecznie spytał o transport podziękowało i skończyło rozmowę :) -
Mówisz Aniu tak jakby u nas w Sandomierzu i okolicach nie było powodzi, dlatego gminy tak chcą współpracować, bo dość mają problemów. [B]Co to za gmina?[/B] A co do szczeniaków, nie lepiej żeby jeszcze te dwa tygodnie do 6tygodnia życia ssały matkę? Naszym maluchom strasznie odporność spadła, bo było ich 11 w miocie i musieliśmy stałym pokarmem dokarmiać.. Kocia karma (saszetki) jest dobra dla takich maluszków
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Anashar nie powiedział ile chce, wiezie jednego psiaka, jego właściciele dorzucili 100zł, za transport w obie strony wyjdzie mu 300zł.. U mnie kiepsko z kasą, ale coś wyskrobię, Molly się ze mną podzieli chrupkami :) a ja na próbę nikomu psa nie dam, przyjaciela się nie próbuje :shake: -
[quote name='zachary']Wsparcie na hotel w postaci stałych deklaracji? A jakie badania i ile potrzeba kasy?[/QUOTE] Foksia albo Dogo pewnie jutro dokładniej napiszą. Ja wiem tylko tyle, ile napisała Foksia na krakowskim :shake:
-
Zasra**m obowiązkiem gmin jest zapewnienie ochrony nad i przed bezdomnymi zwierzętami. Psy biegają po wsi, stają się realnym zagrożeniem dla mieszkańców. Co to za gmina i z kim ma podpisaną umowę na wyłapywanie psów? Ostatnio, dzięki coraz częstszemu nagłaśnianiu tego typu spraw, udaje się wyegzekwować pieniądze od urzędników. Mając zgłoszenie, my jako organizacja pro zwierzęca, kontaktujemy się z daną gminą i przedstawiamy sytuację. Więc warto od tej strony ruszać problem, bo inaczej to się nigdy nie skończy, a wolontariusze będą wyręczać urzędników z ich obowiązków. Macie dokumentację, trzeba przedstawić sytuację. I walczyć o to co tym psiakom się należy.
-
[quote name='olga7']Czyli bidula już wyrwana z tego schronu i bezpieczna już ..[/QUOTE] Potrzebne wsparcie na hotel i pewnie badania suczynki. Szalona Pani Beata:) nie da rady sama. Ekspresowa akcja.
-
[quote name='zachary']Dogo07, a jak można pomóc Olusi? Masz jakiś pomysł?[/QUOTE] Mała z tego co pisała Foksia i Dżekuś jest już bezpieczna w hoteliku pod Krakowem.
-
[quote name='karusiap']Dzieki Karinko i bardzo bym prosila o ten namiar:)[/QUOTE] Jutro jedziemy z Evelką i tym panem - wujkiem, po psiaka to go poproszę. Nawet dziś oglądałam kalendarz z seterami...:oops: nie pamiętam, kurczę.