-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A powiedzcie mi jak to jest teraz z OS? Zostajecie na tym terenie? Macie podpisaną z kimś umowę, że przyjmujecie nowe psiaki? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Super Aniu :) Poszukam dzisiaj zdjecia ktore wysylalam, niektore fajne byly i puszcze do Mgie z wielkim wyszczerzem proszacym o wklejenie :):):) Maja jest bardzo kochana, ma niesamowicie madre oczy... zasluguje na wspanialy domek - no i niedlugo miejsce Brutusowe sie zwalnia, taaaaak? :):):) /Agnieszka[/QUOTE] No tak... ale Rudzielec potrzebuje pracy... bo nie jest taki fajny jeszcze jak Brutus... no i znów by doszedł koszt transportu :shake: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']A czemu wcześniej nie mówiły,ze mają taką oneczkę jak się pytałyśmy? Po dupsku dostaniecie! By przyjechała razem z Brutusem i pewnie by już w domu była, bo miałam chętnego na sunię....[/QUOTE] Jedno i drugie młode i ładne:mad: -
[quote name='agusiazet']Mogę dzieciaczki - szczeniaczki wesprzeć kwotą jednorazową 50 zł i pomyślę nad deklaracją stałą! Poproszę o dane do przelewu![/QUOTE] Dziękuję Aga. Dane są w pierwszym poście. Dostaliśmy zgłoszenie, że u pewnej pani w Sandomierzu psy umierają na,... nosówkę. To zaczyna być przerażające :(
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Przerażajace to wszystko. W Starachowicach sforka szczeniaczków gdzies w słomie, w polu...Tradycyjnie nie ma innego dt jak tylko litościwa Jaga:shake: Wstaw Soema(jak będziesz miała) zdjęcia to chociaż poogłaszam...:roll: I jakieś minimalne info (płeć ,wiek docelowa wielkość)[/QUOTE] Pewnie Marlena im założy wątek, to podeślę. Dziękuję. Się dopiero zacznie.. Mollcia męczy gryzaka na łóżku, beztroski gamoń :) -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Ech, Molly...:loveu::lol::loveu: A ona ma chyba obróżkę z tej samej firmy co mój pies szelki...;)[/QUOTE] MacLeather :) jak coś uda mi się kasy odłożyć, to kupię jej chyba szelki. mam prywatę... Szukam deklaracji dania DT w przyszłości szczeniakom.. szukamy ludzi z wolnym miejscem, kojcem... czymkolwiek. Idzie wiosna, zaczynają się szczeniaki :( u nas to dla nich wyrok śmierci. Dziś kolejne zgłoszenie. :shake: -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No i spanko.... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YmZrnpFI/AAAAAAAAGEs/04bpV2kqJ1w/P1000842.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YnyMbXOI/AAAAAAAAGEw/zSEeB1V-ZAE/P1000843.JPG[/IMG] -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Będę chwalić :grins: Molly umie SIAD :loveu: wcześniej nie siadała w ogóle... później od razu się wykładała, a teraz oto - tadam:lol: Od wczoraj zaczęłyśmy się edukować, nie ma to tamto. :diabloti: ależ jestem dumna, nie obyło się bez tańców, buziaków, jodłowania, bo na początku robiła WSZYSTKO. Ale mam postęp i o! :) poza tym.. Molly bardzo ukochała sobie sznur do przeciągania moich tymczasowych bokserów ;) nie to, że tak jakby duży jak ona :razz: te wszystkie rzeczy na podłodze to 'zabawki' Molly :p co chwilę przynosi mi inny ręcznik tudzież kawałek gryzaka ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YJxbVM0I/AAAAAAAAGD8/_TzH3XUqVw0/P1010026.JPG[/IMG] tu tak nieśmiało.. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YLN1VTvI/AAAAAAAAGEA/Er0ILNgN-bQ/P1010028.JPG[/IMG] tu już nie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YSHpHbYI/AAAAAAAAGEM/7O8A_V8Jn8o/P1010031.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YX6ZyuJI/AAAAAAAAGEU/YnO_3LDGB7g/P1010033.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YawnUmDI/AAAAAAAAGEY/AM8WXaFwCzg/P1010034.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YdMosNjI/AAAAAAAAGEc/C35tEZqDu0Y/P1010035.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YgB7AlZI/AAAAAAAAGEg/I-iiiVjYW20/P1010036.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV-YigYXbtI/AAAAAAAAGEk/czvomiPugFU/P1010037.JPG[/IMG] -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Wiesz jak to jest..... [B]nie no mam nadzieję, że nie będzie takiego alarmu[/B].. Bardzo, bardzo Wam dziękuję!:Rose:[/QUOTE] aż się sama zacytuję... :shake: niedziela, godzina 7... dzwoni policja.. pudełko pod supermarketem suka ze szczeniakiem. Okazało się że to dwa małe szczeniaki :shake: zachowałam resztki zdrowego rozsądku.. znaleźliśmy TDT, od jutra weźmie je Marlena... się dopiero zacznie :( na gwałt potrzebujemy deklaracji DT... żeby móc ocalić życie tym, które na pewno będą nam podrzucac.. zapewniamy wszystko... tylko z miejscem strach. Może ktoś znajomy ma kojec, działkę nie wiem już sama :( już nawet o takich warunkach dla nich nie marzę.... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVpeMhrmyvI/AAAAAAAAFxI/qOVjQhe3gtg/s720/P1000788.JPG[/IMG] -
Godzina 7.... zgłoszenie, dzwoni policja, przy Carrefourze w pudełko pod tirem suka ze szczeniakiem.. M pojechał... Dwa półdzikie, przerażone szczeniaki 2-3miesiące :( się pewnie wczoraj na targu nie sprzedały... żeby tych ludzi szlag trafił. Na szczęście znaleźliśmy na pół dnia TDT, potem pojadą do wetów.. Marlena:) zgodziła się je od jutra wziąć :Rose: za co bardzo dziękuję!! To chyba parka... Się zacznie :( na gwałt potrzebujemy deklaracji na DT... bo to będzie pogrom :shake:
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Molly też uwielbiam. Tutaj tez nikt się nie kłócił. Ale wiesz to jest dobry pomysł, więc uznaj że sie z Tobą kłóce o to aby więcej jeszcze tych "komiksów" było. [IMG]http://ggmania.eu/Emo/emoty_duze/rozne/aaaa.gif[/IMG][/QUOTE] Póki co nie planuje, i nie nie planuje również nowych tymczasowych... oczywiście życie i mój rozsądek mają w D moje plany, no ale pogadać sobie mogę:p [quote name='savahna']To,ze co...,:roll: że koniec już czy jak?:placz: A nie będzie zdjęć z nowego domku?:cool3:[/QUOTE] Byc będą ja mam nadzieję :) szczęśliwy koniec ;) -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']A mnie będzie brakować Twoich opisów i fotek :)[/QUOTE] Jest jeszcze Molly.... ale tam nuuuudy :) nikt się nie kłóci :niewiem: -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='pajda']I tak powoli dobiega końca ten najlepszy i szalony serial o domku dla Lilu, jak dobrze, że z takim happy endem:multi:[/QUOTE] Dziękuję Wam wszystkim, bo wiem że wiele osób przeżywało o wszystko razem z nami :mdleje: -
[quote name='puniaiwika'][U][/U]Prosze o zagladnięcie na watek [URL="http://www.dogomania.pl/Przepraszam%20za%20za%C5%9Bmiecanie%20prosze%20o%20zagl%C4%85dni%C4%99cie%20na%20w%C4%85tek%20%20http://www.dogomania.pl/threads/202540-Stalowa-Wola-Dzielna-suczka-Kora-szuka-DS-DT"] http://www.dogomania.pl/threads/202540-Stalowa-Wola-Dzielna-suczka-Kora-szuka-DS-DT[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/202540-Stalowa-Wola-Dzielna-suczka-Kora-szuka-DS-DT"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/Przepraszam%20za%20za%C5%9Bmiecanie%20prosze%20o%20zagl%C4%85dni%C4%99cie%20na%20w%C4%85tek%20%20http://www.dogomania.pl/threads/202540-Stalowa-Wola-Dzielna-suczka-Kora-szuka-DS-DT"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/202540-Stalowa-Wola-Dzielna-suczka-Kora-szuka-DS-DT"][/URL][/QUOTE] Link nie działa, dostaniesz w końcu punkty karne za spamowanie ;) Lucyja, wetka ocenia go na ok. 7 lat. Może uda się im zrobić mu lepsze zdjęcia..
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='czikusiowa']oj Soema - [B]przepraszam[/B] :oops: ale ktoś tu musi Molly tyłka bronić :eviltong:[/QUOTE] Oj tam... ja się nie gniewam, pogodziłam się z losem :grins: -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelka']Ej, Paskudo! Ty mi tu nic nie kombinuj!:nono::eviltong: Bo inaczej pogadamy:mad::evil_lol:[/QUOTE] Wiesz jak to jest..... nie no mam nadzieję, że nie będzie takiego alarmu.. Bardzo, bardzo Wam dziękuję!:Rose: -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelka']Hmmm..., to może chciałabyś sobie przypomnieć?:diabloti: Soema na pewno Ci jakiegoś skombinuje:evil_lol:[/QUOTE] :grins: zbieram zamówienia na Dt ;) a tak serio, serio.. to jestem przerażona nadchodzącą wiosną i wizją podrzucanych nam szczeniaków :( ale Evelka wraca za miesiąc :loveu::loveu: -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='czikusiowa']dobre pytanie ;) coś jakby trzy zwinięte w gryzący się kłębek po kimś Molly musiała się nauczyć bycia wredną :cool3:[/QUOTE] Idź stąd :obrazic: [quote name='savahna']Pierwsze zdjęcie ...najlepsze!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A na jednym to Molly jakaś taka duuuza się wydaje. No cudna jest i już!:loveu:[/QUOTE] Ano jest :) ona waży ok. 5kilo. Najwyższa z nich jest :) myślałam, że będzie dziś odsypiała.. gdzie tam, przynosi mi zabawki, teraz była 2 godziny w psim salonie i tam dokazywała. Oczywiście wróciła z wielką kością i teraz ją męczy. Wczoraj Molly poznała jeszcze Nicolausa :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV5I7iO4GtI/AAAAAAAAF4g/tdiSnVH8Urg/P1000863.JPG[/IMG] i Barego :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV5ItB5RWLI/AAAAAAAAF4I/OgajwXulBgE/P1000855.JPG[/IMG] Pana jeżyka też ganiała ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TV5LEaiTIoI/AAAAAAAAF70/vjqB892jU4k/P1000918.JPG[/IMG] -
[quote name='Lucyja']Soema to ja może założę wątek temu kolakowi na forum kolakowym, bo tam jednak zagladają ludzie zainteresowani tą rasą. Podaj mi jeszcze proszę w jakim mniej więcej wieku jest ten kolaczek i do kogo i jaki namiar podac w sprawie adopcji biedaka. Wymiaziajcie go tez ode mnie :)[/QUOTE] Ja będę dopiero za 2/3 tygodnie w Sandomierzu :(:(:( Jutro psiak będzie biegał z suczkami to mu się humor poprawi :) mój numer 660 78 13 87 Marcina 502 422 736 Co do wieku dopytam dokładnie naszą wetkę , na ile go ocenia. On jest potwornie zaniedbany...