Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ciotki po cichutku czekają na fotki...
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B];) podoba się cioteczce [/B][/FONT][/quote] oj, bardzo! i nawet mój mąż nie kręcił nosem jak ją zobaczył:cool3::evil_lol:
  3. a dlaczego to tak? myślałam że z tobą to uzgadniają...
  4. z tego co zaobserwowałam na naszej klasie, ta pani ma już szczeniaka-krówkę...[SIZE=1]szkoda tylko że nie dała mi znać bo ja jej psiaka szukałam...[/SIZE]
  5. [quote name='mosii']agaga wybacz ale to foty zaraz po sterylce, raczej nie chciało sie pannie wstawac;)[/quote] aha, no trudno.może następnym razem zobaczymy tą talię osy:evil_lol::cool3:
  6. szatan przepiękny....mam nadzieję że domek się znajdzie
  7. mi też ona mało astowa się wydaje...jednakże wzrok ma niesamowicie przerazony...biedna sunia!:-(
  8. zaznaczam asteczka...już go gdzieś widziałam...
  9. kupiłam symbolicznie tylko 2 cegiełki ale za to dodałam link do aukcji w opisie na nk na profilu astków i pitków;) [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  10. no proszę! to ja się chwilowo wstrzymuję z robieniem mu allegro i trzymam kciuki coby się dziewczyny dogadały!
  11. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/150]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] w opisie jest niespójność...raz piszecie że trafił do was w 2007 roku a raz że w 2008...
  12. sabina, post 643 to jest tekst do allegro jaki teraz miałby być!
  13. ale świetne foty! super jest taki latający pies!!!:loveu: mam nadzieję że fionka czuje się lepiej. mojemu piesowi to się dooopska podnieść nigdy nie chce:shake: ani nawet za kijem pobiec...a jak rzucę kamieniem to udaje że nie widzi bo mu się nie chce gonić...piłeczką nie chce się bawić ani dużą ani małą, biegać też nie ma ochoty, kość obgryza raz na parę miesięcy i to tak bez przekonania-żeby nie było że nie umie..., przeciągać liny mu się nie chce, w domu jak jest to tylko śpi....czasem po 20h/dobę....jak byliśmy dzisiaj na budowie to pobiegł na koniec naszej działki-pola zrobić koopę a jak wrócił tu usiadł i siedział...czekał aż będziemy wracać do domu bo chyba mu było zimno...normalnie chłopak przegina:mad: a tu widzę TAAAKI ŻYWIOŁ!
  14. asior, ja bym jej dała parysa...
  15. szkoda że te zdjęcia takie poucinane i na leżąco bo nie widać jej sylwetki...ale mordeczkę ma piękną!:loveu: allegro zaktualizowane: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=586720910]DOGO CANARIO PORZUCONA CZEKA NA NOWY DOM!!! (586720910) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  16. ale z niego chudzinka...i ma okropny łupież.poza tym jest przepiękny!oby ten jego super charakter był taki cały czas.najważniejsze że jest w dobrych, troskliwych rękach!:multi:
  17. ja coś czuję że tara na mnie poczeka...:cool3:
  18. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=579766144]WSPANIALE ZBUDOWANY AMSTAFF do adopcji RASOWY (579766144) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  19. [quote name='jaco-placo']agaga rzeczywiscie do hakera pisalem,ale fotki ci wysle zaraz to mozesz wstawić tu dzieki,stawiałbym raczej ze masz na imie Agnieszka.:p[/quote] :evil_lol::evil_lol:no właśnie nie byłam pewna...bo dopominałam się o zdjęcia ale zwątpiłam czy to do mnie i miałam rację:evil_lol:;) jeśli wyślesz mi te foty to je tu wstawię lub niech to haker-agata zrobi;)
  20. o matko! agacix, jakie wieści smutne!!! trzymajcie się, musi być dobrze.
  21. nie zapeszać mi tu!!!:mad::mad::mad::mad::mad:
  22. ciekawe czy sie polubią
×
×
  • Create New...