ale świetne foty! super jest taki latający pies!!!:loveu: mam nadzieję że fionka czuje się lepiej.
mojemu piesowi to się dooopska podnieść nigdy nie chce:shake: ani nawet za kijem pobiec...a jak rzucę kamieniem to udaje że nie widzi bo mu się nie chce gonić...piłeczką nie chce się bawić ani dużą ani małą, biegać też nie ma ochoty, kość obgryza raz na parę miesięcy i to tak bez przekonania-żeby nie było że nie umie..., przeciągać liny mu się nie chce, w domu jak jest to tylko śpi....czasem po 20h/dobę....jak byliśmy dzisiaj na budowie to pobiegł na koniec naszej działki-pola zrobić koopę a jak wrócił tu usiadł i siedział...czekał aż będziemy wracać do domu bo chyba mu było zimno...normalnie chłopak przegina:mad: a tu widzę TAAAKI ŻYWIOŁ!