Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='valdi']Proszę o więcej wiadomości o Baronie.Chodzi o jego kontakt z ludzmi mających małe dziecko.Reakcje na inne psy.[/quote] baron na dzień dzisiejsze nie nadaje się do zadnego domu:shake: no chyba że super doświadczonego. baron reaguje agresją na obcych.myślę ze po miesiącu w hoteliku pod okiem szkoleniowca będzie można dopiero go ogłaszać....ale zaśmiecamy watek waszej księżniczki;) do barona zapraszam tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/baron-3-letni-piekny-pitbull-zyje-bez-slonca-trawy-ludzi-pomoz-127735/[/url]
  2. potrzebna pomoc na tym watku-dobre rady [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mona-w-typie-ast-ksiezniczka-wyciagnieta-ze-schroniska-w-myslowicach-138314/[/url] dziewczynka jest tak skoczna, że ucieka z kazdej klatki...jakiego domku szukać dla adhd? [URL="http://img291.imageshack.us/my.php?image=psyzeschronu048.jpg"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/101/psyzeschronu048.jpg[/IMG][/URL]
  3. gratulacje! byleby tylko z luśkiem się dogadały@!
  4. cioteczki, która dorzuci per złotych dla baronka?
  5. a moze tytuł ktos zmieni? :cool3:
  6. [quote name='tula']Mam nadzieję, że ten chłop jednak się w schronie nie pojawi. Agaga pamiętaj o mojej propozycji na wyróżnione allegro dla Majki, czekam na PW:cool3:, bo z moich ogłoszeń narazie jak widać cisza niestety.[/quote] pamiętam, kochana. allegro kończy się w piątek po 18 więc napiszę do ciebie gdy bedę wystawiać od nowa.
  7. [quote name='Frotka']Tak, to Łukasz, 23 lata. Niedobrze?[/quote] frotka, ja nie wiem czy ten łukasz jest ok ale jaki by nie był to ja bym fobosa do młodego chłopaka nie dała...:shake:
  8. no właśnie....proszę was o pomoc.popytajcie znajomych, pomóżcie porozsyłać wątek...ostatnio wogóle cos słabo z tymi deklaracjami a ja nie mogę spać spokojnie bo ciągle myślę o tym, że baron kolejne dni spędza sam w ciemnym, zimnym pomieszczeniu bez widoku czegokolwiek. człowiek już by zwariował a pies...?:-(
  9. a to paskuda! nie kaleczy się jak tak skacze i się obija? pewnie bedzie bardzo trudno znaleźć jej odpowiedni dom...
  10. no dobrze. masz prawo nie wiedzieć jaki to hotel więc napiszę w skrócie: nasze psy są w tym hotelu od kilku miesięcy.są codziennie wybiegane na ogromnym wybiegu, są uczone podstawowych komend, są świetnie karmione, zadbane, wygłaskane,warunki super-boksy, kojce i domowe pokoiki-w zalezności od pogody. pan marek wraz ze swoim synem spędzają tam praktycznie całe dnie, na wizytach panowie "chwalą się" osiągnięciami naszych psiaków, tym jaka w psach zaszła przemiana a nasze psy ich kochają! dostajemy zdjęcia i informacje, możemy odwiedzać psiaki...co jeszcze dodać...nie wiem, ale wiem ze jestem spokojna o nie i wiem ze jest im tam dobrze. mogą się zregenerować fizycznie i psychicznie zanim znajdziemy im domy.
  11. www.szkoladlapsow.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=3
  12. [quote name='Karolcia_ko5']Jeszcze jedno pytanie. Czy hodowla bullterrierów Pana Marka jest hodowlą rodowodową? (to tak z ciekawości).[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: oczywiście że tak! ostatnio wrócił ze złotym medalem! za kogo ty nas masz???:crazyeye:myślisz że dajemy psy do rozmnażacza??karolcia, zastanów się zanim cos napiszesz
  13. [quote name='andzia69']Aga - a Lili ma jakieś ogłoszenia? no i czy ona siedzi w schronie? czy u ciebie?:razz:[/quote] aga jest w trasie (właśnie zawozi rokiego do nowego domu:multi: ) więc pozwolę sobie za nią odpowiedzieć;) lili nie siedzi u agi bo białasy by ją zjadły.lili jest w schronisku, aga jutro ją odwiedzi pewnie. z ogłoszeń ma pewnie tylko moje allegro. ogłoszenia byłyby mile widziane :cool3:
  14. ciekawe czy dziś ktos był u dragusia.
  15. karolcia, ty juz się niczym nie przejmuj. kutro ab-agnieszka będzie rozmawiała z panią kierowniczką w waszym schronisku i to one między sobą wszystko ustalą. wejdź na watek psów które zabrałyśmy do hotelu(napalm, roki, hektor, kaśka) to zobaczysz, ze rozliczamy sie z każdego grosza REGULARNIE.
  16. o boże:-( mam nadzieję ze koziołek jakies leki przeciwbólowe porządne dostaje... a shiva chyba po prostu musi mieć dom bez żadnych innych zwierząt.nie wiadomo ile się błąkała, w jaki sposób załatwiała sobie jedzenie...
  17. [quote name='andzia69']...ja to mam niewyparzoną gębę:evil_lol:[/quote] to fakt:diabloti:;) ale może tym razem ci podarują :razz:
  18. jakiś łukasz 23 lata z częstochowy chciał naszego hektora i kanibala z konina
  19. jak pięknie do siebie pasują!!!
  20. [quote name='andzia69']ponieważ pewnie dostanę bana to sobie tylko zapisuję, coby mieć watek w pamięci - w razie co piszcie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL];)[/quote] :crazyeye::crazyeye:znowu???
  21. z tamtych okolic jest florida blue i mosii(ale mosii trudno złapać). może florida by sprawdziła dom:razz:
  22. przeciez ona nie moze trafić do budy! jej trzeba ciepły kochający domek znaleźć! czy jest możliwość by nie wydano jej w schronisku do budy?
  23. [quote name='papunia']jeżeli ktoś nauczy mnie robic bazarek:oops::oops:, chętnie pomogę w ten sposób, pogrzebie w szafie i na półkach fanty się znajdą. będę mogła wystawic bazarek za jakieś 10 dni bo sesja się zbliża i nie będę maiała czasu dbac o bazarek. PS. Agnieszka32 skorzystałam z Twojej metody wstawiania banerka:cool3: i mi się wreszcie udało:evil_lol::evil_lol::cool3::megagrin::megagrin::bigcool::bigcool:[/quote] wielkie dzięki! zgłoś się do mnie jak bedziesz miała czas to ci powiem wszystko co i jak ;)
×
×
  • Create New...