-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dobrze będzie! musi być dobrze! -
[quote name='irysek']chyba zerkne sobie lepiej na allegro. nie wiem jak wasze ciaze przebiegaly, ale moja jest w 100% prawidlowa i tak, jak gin wszystko po kolei mowil, tak sie sprawdzalo. sprawdza sie tez z brzuchem, bo opada. i mi i calej rzeszy innych kobiet. jesli komus opadl przeddzien porodu, to nie wiem jaka byla tego przyczyna, ale nie zazdroszcze. ja jestem przykladem jak z podrecznika i obserwuje sobie znaki, ktore powolutku oznajmiaja mi zblizanie sie terminu porodu. wspolczuje, niektorym tutaj hehe.[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: obyś miała podręcznikowy poród! tylko bez podręcznika w ręku do ściągania;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
wszystkie będziemy z klockową rodziły :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'] a tera czytam wstecz i nie mogę się pogodzić z tym że przegapiłam szkołę rodzenia :placz::placz: ehhhhhhhhhhhhhhhhhh[/quote] coś ty! jesteś super przygotowana! wszystko wiesz, o wszystkim zdążyłąś pomyśleć, wszystkiego się dowiedzieć...będzie dobrze! oby wszystkie mamy czekały tak świadome jak ty na swoje dzieci:lol:
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
lori najmłodszy chyba nie jest...może lepiej poszukać mu innego lokum, gdzie jest miejsce od zaraz i też ludzie z wielkimi sercami? nie wiadomo ile temu smutasowi życia zostało....:shake: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
:turn-l::turn-l::turn-l: [quote name='lolka75']nie ma to jak podczas obiadu uswiadomic sobie obecnosc kupy niemowlecej pod paznokciem:diabloti:[/quote] :megagrin::megagrin::eek2::mdleje::roflt::roflt:to mnie akurat ominęło! -
[quote name='sacred PIRANHA']będzie dobrze zobaczysz....a za jakieś pól roku będziesz się nawet trochę z tego śmiać:diabloti:[/quote] a po 2-3 latach może przestaniesz się twardo zarzekać że [B]już nigdy więcej!!![/B]:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bojam... mam plana- zemdleje i ockne sie jak już bedzie PO :cool1::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] też bym tak chciała:evil_lol::diabloti::diabloti: eh...ale ci zazdroszczę
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Basia&Safi']ooo maskara odechciewa mi sie dziecka:loveu: hehehe :) te koopy a fe ;) [/quote] no coś ty! sama przyjemność!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tam mam czas.... jutro mam wizyte u pitologa i poprosze go żeby przesunął mi termin na późniejszy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: mimo wszystko nie polecam przekładać na później...większe dziecko=większa główka:crazyeye: chyba nie muszę mówić co to oznacza:razz::diabloti:
-
:crazyeye: to może jednak uda się jutro??? ja pamiętam, że już nie mogłam się doczekać aż w końcu urodzę a wy takie spokojne, macie czas...:evil_lol::evil_lol:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] i tutaj objawia się wyższość koszulek bądź kaftaników :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale koszulki i kaftaniki się podciągają i potem jest goły brzuszek i plecki. ja po 2-3 razach całkowicie z nich zrezygnowałam. -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]Tadziowi ostatnio zmywałam kupę z szyi..... :cool1::cool1::cool1:[/B][/quote] hihihi! a najgorsze jak się zakoopkane body zdejmuje-nie ma szans żeby nie umazać siebie i dziecku główki:oops::evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]i zrobić kupę taaaaaką, aby wyszła bokiem (wprost na ubranko). :cool1:[/B] [/quote] bokiem albo górą!:-o:oops: -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
ale by było!!! -
BATMAN - ok. 3 letnia mieszanka Bullterriera z Amstaffem
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
bosko!!!:multi: -
na kogo kontakt podac? [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/303]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]