Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Freya73']Co slychac u naszej slodyczy? Marinkaa, nie odp jeszcze na moja wiadomosc, wyglada na to, ze nie byla jeszcze na dogo. Pieniadze nadal w statusie "in transit".[/QUOTE] [quote name='Marinkaa'][B]Melduję, że pieniążki od Ciebie są już na moim osobistym koncie[/B] :lol:, [SIZE=4][COLOR=DarkOrange]proszę teraz o podanie na pw namiarów na przelew[/COLOR][/SIZE].[/QUOTE] co słychać u candy? niestety niewiele. szczęście, że nie marznie ale domku nadal nie ma i zaintreresowania nią też nie ma :( freya, dziękuję ci za pomoc:loveu:. niestety po aferze z ab-agnieszką coraz mniej pieniążków spływa na konto bb.:shake: podaję namiary do przelewu na pw.
  2. [quote name='agamika']o fuc.. juz próbuje . wyleciało mi to z głowy,.. na usprawiedliwienie mam to ze wychodzę z domu o 6.30 wraca po 21 od ładnych kilku dni:oops: ..[/QUOTE] ooooj, to współczuję:calus: ...............bierz się do pisania:diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [quote name='andzia69']ale w książeczce mogli źle wpisać;) pomylic sie;) szkoda, ze on tak długo szuka domu...jak Fobos:( on jest taki piękny...Fobos też siedzi w hotelu...wszyscy o nim zapomnieli:( nawet zdjeć nie mozna sie doprosić...ech chyab w zyciu domu nie znajdzie:([/QUOTE] nie wszyscy...ja robię mu wciąż allegro. tylko nie wiem czy potrzebnie, bo żadnych wieści nie ma....
  4. [quote name='agamika']oo, to nawet nie wiedziałam ze tak jest z picasa bierz co chcesz . ;) oby Luckiemu sie w końcu poszczęsciło Tylko pamiętaj ze jak ktoś w schronisku spyta zaraz mu powiedzą wiek wpisany w książeczkę . Ja czasem po prostu pomijam wiek , liczac ze w rozmowie uda mi sie jakoś przekonać, kogoś ... ale sama nie wiem jak lepiej ;)[/QUOTE] ale napiszesz mi tekst?????????????
  5. sama go rozebrałam, bo bardzo ciasna jest piżamka. opina mi się bardzo, ledwo ją dopięłam. mam zamiar trochę ją powiększyć, zobaczymy co mi z tego wyjdzie.nie chcę mu uciskać guza pod pachą. dziś lecter będzie spał w samych kapcioszkach, bo (cholera jasna) znów ma świeżo rozdrapany guzek na karku
  6. [quote name='przemek81']asia zobacz ta sunie [URL]http://aukcje.nasza-klasa.pl/item914737789.html[/URL][/QUOTE] "moja" sunia. niestety od jakiegoś czasu nie moge się dowiedzieć czy ona nadal tam jest, swarzędzki schron ponoć zamknięty, nie wiadomo co z psami...miałam jej nawet już nie ogłaszać alem jakoś tak nie mogę przestać:oops:
  7. [IMG]http://i46.tinypic.com/66f1ug.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ur0484.jpg[/IMG] ledwo dopięłam [IMG]http://i48.tinypic.com/2w1y6vs.jpg[/IMG]
  8. dziś misio dostał od kochanej cioci asi piżamkę i kapcioszki po fionusi(*) piżamka trochę ciasna ale postaram się ją jakoś poprzerabiać, by była wygodna i zabezpieczała guzki przed lecterkowymi pazurami. misio jak widać porzeszczęśliwy [IMG]http://i45.tinypic.com/2zg69o0.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/121r6v8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/8sol.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/51on6x.jpg[/IMG]
  9. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:i ja dołączam się do grona kciukowicZów!
  10. [quote name='Asior']w piątek mam iść z agamiką na kontrolę do tej babki co chce asta.. Ale nie wiem czy jest sens robić babce nadzieje, ze dostanie asta skoro nie macie nic do zaproponowania jej :( ?????[/QUOTE] asior, czy wy nie macie wśród waszych bullowatych żadnego psa do zaoferowania tej pani??? daj jej tego wielkoastka! niech przyjedzie i sama zobaczy psiaki, może z jakimś załapie fajny kontakt i sama wybierze z waszą pomocą?
  11. [url]http://images8.fotosik.pl/200/a4e112895c2f95f7.jpg[/url] pełen luz :)
  12. [quote name='Alicja'][B]to Svenek ma trafić na domek ;) [/B][/QUOTE]:evil_lol:
  13. przepiękne zdjęci to nad wodą. dawaliście laluni wszystko co najlepsze.
  14. krakowiacy, bardzo proszę, skrzyknijcie się, wykombinujcie transport dla simensa kraków-wrocław na sobotę. to nie koniec świata, pomyślcie, popytajcie znajomych...
  15. [B]:help1::help1::help1:pilnie szukam transportu dla pitka z krakowa do wrocławia na sobotę-[U]najprawdopodobniej byłby dalszy transport[/U] (późnym popołudniem mógłby być odebrany i zabrany w dalszą drogę)[/B][B]:help1:[/B][B]:help1:[/B][B]:help1:[/B]
  16. dla wszystkich mamusiek mój ulubiony filmik z czasów ciąży (koniecznie włączyć dźwięk!): [video=youtube;E_X2sgolBNE]http://www.youtube.com/watch?v=E_X2sgolBNE[/video]
  17. :oops::oops::oops:kompletnie zapomniałam o tej suni:oops: i nie zrobiłam jej tego allegro!:-( jeśli ona nadal jest w schronisku to jej zrobię, tylko napiszcie czy nadal do adopcji.
  18. dobre wieści, oby to był początek dobrej passy dla gliwickich bullowatych!
  19. bardzo się cieszę, że nie będzie małych piczek! wiem aga, że to dla ciebie duża ulga-nic dziwnego :) z grzybkiem szybko sobie poradzicie, jestem tego pewna. gratuluję sukcesów u weta! piczka robi postępy:diabloti:
  20. [B]agamika, dzięki, dzięki, dzięki!!![/B]:loveu: on jest piękny, wspaniały i na pewno nie ma 8 lat. w allegro ogłoszę go jako 5-cio latka:evil_lol: pozwolę sobie wstawić kilka zdjęć z twojej picassy bo bezpośrednio nie da się wrzucić na allegro, bo się nie wyświetlają potem ;) [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ew07s7rI/AAAAAAAACH8/wdgWehrTo6A/s512/aDSCN6842.jpg[/IMG] [LEFT][CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ewiFYU4I/AAAAAAAACH0/gAzPsRxP0k4/s576/aDSCN6830.jpg[/IMG] [LEFT][CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ey6i1zzI/AAAAAAAACIs/vKrHSsQW1s8/s512/640_DSCN6827.JPG[/IMG] [LEFT][CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ezAoRKiI/AAAAAAAACIw/PlDPi2vHRMo/s512/640_DSCN6828.JPG[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ezHygSDI/AAAAAAAACI0/dYkyFX52wdo/s512/640_DSCN6829.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ezV5UykI/AAAAAAAACI8/h4VjSAQSB3A/s512/640_DSCN6837.JPG[/IMG] [B] [SIZE=5]JEST WSPANIAŁY!!![/SIZE][/B] [/CENTER]
  21. [quote name='nika28']"WITAM :) MYŚLĘ,ŻE AZA SIĘ JUŻ ZAAKLIMATYZOWAŁA, POZNAŁA JUŻ NASZYCH SĄSIADÓW, WSZYSCY JA BARDZO POLUBILI :)WE 3 CHODZIMY SOBIE NA DŁUGIE SPACERY :)OBOK NAS SA FAJNE MIEJSCA,GDZIE AZA MOŻE SIĘ WYBIEGAĆ, JEST BARDZO POSŁUSZNA I MĄDRA, NA PRAWDĘ :)WIECZOREM WYŚLE PANI ZDJĘCIA :)" Czekamy na zdjęcia ;)[/QUOTE]błagam! powiedzcie pani, żeby jej nie spuszczała ze smyczy, nawet jeśli teraz jest grzeczna i się pilnuje-to może się za tydzień, dwa, trzy zmienić. nie wiem czy pani ją puszcza czy nie ale słowa: [I][B]OBOK NAS SA FAJNE MIEJSCA,GDZIE AZA MOŻE SIĘ WYBIEGAĆ[/B][/I] sugerują mi, że może ją spuszcza
  22. [quote name='mariamc']Zaglądam często do mojej dziewczynki i cieszę się bardzo ,że jest taka grzeczna. Szkoda mi bardzo Misia, mój kundel bury ,żył z takimi guzami 6 lat.Odszedł za TM mając latek 20.[/QUOTE]jest grzeczna i bardzo kochana. :loveu: pies ideał! dzięki za słowa pocieszenia, może misia guzy też nie są groźne. wszystkiego dowiemy się już niedługo, po wizycie u hildebrandta we wrocławiu [quote name='mariamc']Też się bałam bullowatych. Ostatnio zabierałam od" przerażonej" psem SM,wielkiego pitta. I z wielką satysfakcją powiedziałam im ,że ja się tych psów nie boję. Wszystko dzięki Wam, nowe doświadczenia.[/QUOTE]hehe, pewnie mieli głupie miny, że taka niewielka kobieta nie boi się takiego dużego pitbulla-mordercy:evil_lol: [B]słuchajcie, jeśli jeszcze się wahacie, co zrobić ze swoim 1% podatku, polecam z całego serca schronisko dla zwierząt w szczecinku:cool3::cool3::cool3: na pewno będą tam wykorzystane w odpowiedni sposób-tego jestem na 100% pewna. psiaki u mariamc w schronisku są spokojne, najedzone, nie marzną, mają wspaniałą opiekę, są wybiegane, wypieszczone i zadowolone [/B][INDENT][COLOR=red][FONT=Verdana][CENTER][SIZE=3][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]Podaruj 1% swojego podatku na schronisko dla Zwierz[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Arial Black]ą[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]t w Szczecinku.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]Fundacja Azylu Koci [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Arial Black]Ś[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]wiat, cel szczegó[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Arial Black]ł[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]owy Szczecinek.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][FONT=Britannic Bold][SIZE=4]KRS: 0000208157[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Britannic Bold][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2529/22899189.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/FONT][/COLOR] [/INDENT]
  23. hahaha, salsa na słowo "zostaw" uciekła jak oparzona ;) miło się te filmiki ogląda :)
  24. łapeczka rzeczywiście wygląda kiepsko. czy ona wcale na niej nie staje?
  25. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]tutaj wątek czwartkowej znajdy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179446-Jankowice-Rudzkie-znaleziona-sunia-AST[/URL][/B][/COLOR][/QUOTE] jest bossssska!!! taka w moim typie...eh....
×
×
  • Create New...