-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73']Co slychac u naszej slodyczy? Marinkaa, nie odp jeszcze na moja wiadomosc, wyglada na to, ze nie byla jeszcze na dogo. Pieniadze nadal w statusie "in transit".[/QUOTE] [quote name='Marinkaa'][B]Melduję, że pieniążki od Ciebie są już na moim osobistym koncie[/B] :lol:, [SIZE=4][COLOR=DarkOrange]proszę teraz o podanie na pw namiarów na przelew[/COLOR][/SIZE].[/QUOTE] co słychać u candy? niestety niewiele. szczęście, że nie marznie ale domku nadal nie ma i zaintreresowania nią też nie ma :( freya, dziękuję ci za pomoc:loveu:. niestety po aferze z ab-agnieszką coraz mniej pieniążków spływa na konto bb.:shake: podaję namiary do przelewu na pw. -
[quote name='andzia69']ale w książeczce mogli źle wpisać;) pomylic sie;) szkoda, ze on tak długo szuka domu...jak Fobos:( on jest taki piękny...Fobos też siedzi w hotelu...wszyscy o nim zapomnieli:( nawet zdjeć nie mozna sie doprosić...ech chyab w zyciu domu nie znajdzie:([/QUOTE] nie wszyscy...ja robię mu wciąż allegro. tylko nie wiem czy potrzebnie, bo żadnych wieści nie ma....
-
[quote name='agamika']oo, to nawet nie wiedziałam ze tak jest z picasa bierz co chcesz . ;) oby Luckiemu sie w końcu poszczęsciło Tylko pamiętaj ze jak ktoś w schronisku spyta zaraz mu powiedzą wiek wpisany w książeczkę . Ja czasem po prostu pomijam wiek , liczac ze w rozmowie uda mi sie jakoś przekonać, kogoś ... ale sama nie wiem jak lepiej ;)[/QUOTE] ale napiszesz mi tekst?????????????
-
[quote name='przemek81']asia zobacz ta sunie [URL]http://aukcje.nasza-klasa.pl/item914737789.html[/URL][/QUOTE] "moja" sunia. niestety od jakiegoś czasu nie moge się dowiedzieć czy ona nadal tam jest, swarzędzki schron ponoć zamknięty, nie wiadomo co z psami...miałam jej nawet już nie ogłaszać alem jakoś tak nie mogę przestać:oops:
-
dziś misio dostał od kochanej cioci asi piżamkę i kapcioszki po fionusi(*) piżamka trochę ciasna ale postaram się ją jakoś poprzerabiać, by była wygodna i zabezpieczała guzki przed lecterkowymi pazurami. misio jak widać porzeszczęśliwy [IMG]http://i45.tinypic.com/2zg69o0.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/121r6v8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/8sol.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/51on6x.jpg[/IMG]
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:i ja dołączam się do grona kciukowicZów! -
[quote name='Asior']w piątek mam iść z agamiką na kontrolę do tej babki co chce asta.. Ale nie wiem czy jest sens robić babce nadzieje, ze dostanie asta skoro nie macie nic do zaproponowania jej :( ?????[/QUOTE] asior, czy wy nie macie wśród waszych bullowatych żadnego psa do zaoferowania tej pani??? daj jej tego wielkoastka! niech przyjedzie i sama zobaczy psiaki, może z jakimś załapie fajny kontakt i sama wybierze z waszą pomocą?
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[url]http://images8.fotosik.pl/200/a4e112895c2f95f7.jpg[/url] pełen luz :) -
[quote name='Alicja'][B]to Svenek ma trafić na domek ;) [/B][/QUOTE]:evil_lol:
-
krakowiacy, bardzo proszę, skrzyknijcie się, wykombinujcie transport dla simensa kraków-wrocław na sobotę. to nie koniec świata, pomyślcie, popytajcie znajomych...
-
dla wszystkich mamusiek mój ulubiony filmik z czasów ciąży (koniecznie włączyć dźwięk!): [video=youtube;E_X2sgolBNE]http://www.youtube.com/watch?v=E_X2sgolBNE[/video]
-
Mloda astka zle znosi schronisku juz 2 raz w schronie prosi o domek
agaga21 replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
:oops::oops::oops:kompletnie zapomniałam o tej suni:oops: i nie zrobiłam jej tego allegro!:-( jeśli ona nadal jest w schronisku to jej zrobię, tylko napiszcie czy nadal do adopcji. -
dobre wieści, oby to był początek dobrej passy dla gliwickich bullowatych!
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę, że nie będzie małych piczek! wiem aga, że to dla ciebie duża ulga-nic dziwnego :) z grzybkiem szybko sobie poradzicie, jestem tego pewna. gratuluję sukcesów u weta! piczka robi postępy:diabloti: -
[B]agamika, dzięki, dzięki, dzięki!!![/B]:loveu: on jest piękny, wspaniały i na pewno nie ma 8 lat. w allegro ogłoszę go jako 5-cio latka:evil_lol: pozwolę sobie wstawić kilka zdjęć z twojej picassy bo bezpośrednio nie da się wrzucić na allegro, bo się nie wyświetlają potem ;) [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ew07s7rI/AAAAAAAACH8/wdgWehrTo6A/s512/aDSCN6842.jpg[/IMG] [LEFT][CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ewiFYU4I/AAAAAAAACH0/gAzPsRxP0k4/s576/aDSCN6830.jpg[/IMG] [LEFT][CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ey6i1zzI/AAAAAAAACIs/vKrHSsQW1s8/s512/640_DSCN6827.JPG[/IMG] [LEFT][CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ezAoRKiI/AAAAAAAACIw/PlDPi2vHRMo/s512/640_DSCN6828.JPG[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ezHygSDI/AAAAAAAACI0/dYkyFX52wdo/s512/640_DSCN6829.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S28ezV5UykI/AAAAAAAACI8/h4VjSAQSB3A/s512/640_DSCN6837.JPG[/IMG] [B] [SIZE=5]JEST WSPANIAŁY!!![/SIZE][/B] [/CENTER]
-
[quote name='nika28']"WITAM :) MYŚLĘ,ŻE AZA SIĘ JUŻ ZAAKLIMATYZOWAŁA, POZNAŁA JUŻ NASZYCH SĄSIADÓW, WSZYSCY JA BARDZO POLUBILI :)WE 3 CHODZIMY SOBIE NA DŁUGIE SPACERY :)OBOK NAS SA FAJNE MIEJSCA,GDZIE AZA MOŻE SIĘ WYBIEGAĆ, JEST BARDZO POSŁUSZNA I MĄDRA, NA PRAWDĘ :)WIECZOREM WYŚLE PANI ZDJĘCIA :)" Czekamy na zdjęcia ;)[/QUOTE]błagam! powiedzcie pani, żeby jej nie spuszczała ze smyczy, nawet jeśli teraz jest grzeczna i się pilnuje-to może się za tydzień, dwa, trzy zmienić. nie wiem czy pani ją puszcza czy nie ale słowa: [I][B]OBOK NAS SA FAJNE MIEJSCA,GDZIE AZA MOŻE SIĘ WYBIEGAĆ[/B][/I] sugerują mi, że może ją spuszcza
-
[quote name='mariamc']Zaglądam często do mojej dziewczynki i cieszę się bardzo ,że jest taka grzeczna. Szkoda mi bardzo Misia, mój kundel bury ,żył z takimi guzami 6 lat.Odszedł za TM mając latek 20.[/QUOTE]jest grzeczna i bardzo kochana. :loveu: pies ideał! dzięki za słowa pocieszenia, może misia guzy też nie są groźne. wszystkiego dowiemy się już niedługo, po wizycie u hildebrandta we wrocławiu [quote name='mariamc']Też się bałam bullowatych. Ostatnio zabierałam od" przerażonej" psem SM,wielkiego pitta. I z wielką satysfakcją powiedziałam im ,że ja się tych psów nie boję. Wszystko dzięki Wam, nowe doświadczenia.[/QUOTE]hehe, pewnie mieli głupie miny, że taka niewielka kobieta nie boi się takiego dużego pitbulla-mordercy:evil_lol: [B]słuchajcie, jeśli jeszcze się wahacie, co zrobić ze swoim 1% podatku, polecam z całego serca schronisko dla zwierząt w szczecinku:cool3::cool3::cool3: na pewno będą tam wykorzystane w odpowiedni sposób-tego jestem na 100% pewna. psiaki u mariamc w schronisku są spokojne, najedzone, nie marzną, mają wspaniałą opiekę, są wybiegane, wypieszczone i zadowolone [/B][INDENT][COLOR=red][FONT=Verdana][CENTER][SIZE=3][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]Podaruj 1% swojego podatku na schronisko dla Zwierz[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Arial Black]ą[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]t w Szczecinku.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]Fundacja Azylu Koci [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Arial Black]Ś[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]wiat, cel szczegó[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Arial Black]ł[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Britannic Bold]owy Szczecinek.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][FONT=Britannic Bold][SIZE=4]KRS: 0000208157[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Britannic Bold][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2529/22899189.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/FONT][/COLOR] [/INDENT]
-
ASTKA Skrzywdzona ale nadal pełna nadziei. Już w nowym domu!
agaga21 replied to MARGOL's topic in Już w nowym domu
łapeczka rzeczywiście wygląda kiepsko. czy ona wcale na niej nie staje? -
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]tutaj wątek czwartkowej znajdy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179446-Jankowice-Rudzkie-znaleziona-sunia-AST[/URL][/B][/COLOR][/QUOTE] jest bossssska!!! taka w moim typie...eh....
- 78403 replies